Aktuality

JAK DOSÁHNETE KVALITNÍHO PARTNERSKÉHO VZTAHU – jednodenní kurz 9. března 2019


Velké množství lidí žije v nenaplněných vztazích. Mnozí se ale nechtějí s tímto stavem smířit a touží tento stav změnit, jen nevědí, jak na to. Věříte-li tomu, že i vy můžete kvalitní partnerský život mít, navštivte tento kurz kde se naučíte mnoha zásadám, které jsou pro vybudování kvalitního vztahu naprosto nezbytné. Když tyto zásady pochopíte a budete se jimi poctivě řídit, ručím vám za to, že se váš partnerský život začne měnit lepším směrem.

Kurz je vhodný pro lidi svobodné, zadané i rozvedené, pro jednotlivce i páry. A je vhodný i pro lidi, kteří do vztahu teprve nově vstupují a začínají ho poprvé v životě budovat.
 

Termín:  sobota 9. 3. 2019

Místo konání: Mratín, hotel Diama přímo u hlavní silnice.
Mratín je vesnice kousek od Prahy Letňan směr Brandýs nad Labem. Mapu nalezete na mém webu u kontaktů.

Čas konání: 9.30 – 18.30 hod. Ráno je třeba přijet kvůli organizaci před devátou hodinou.

V poledne bude hodinová přestávka na oběd. Budete-li chtít jít s námi na oběd do blízké restaurace, která se nachází 3 minuty od hotelu, nahlaste to při objednání. Počet obědů musím předem nahlásit. Je to spíše hospoda. Je tam ale čisto. Na lepší oběd bychom museli jet dále. Protože ale nechci ztrácet čas, volím tuto variantu. Oběd si platí účastníci kurzu sami. Cena obědů se pohybuje okolo 150 Kč. Jídlo si můžete přivézt i z domova a na místě kde se bude kurz konat si ho můžete ohřát v mikrovlnné troubě.
    

Cena kurzu na osobu: 2. 000,-Kč

Na kurz je třeba zaplatit zálohu ve výši 300 Kč.
Zálohu je třeba poslat na účet číslo: 163259500/0300.
Záloha musí být zaplacena do poloviny února.

Záloha je nevratná v případě zrušení z vaší strany, protože i já musím zaplatit zálohu, kterou mi, pokud by se kurz nekonal, firma nevrátí.
Pokud by nastala situace, že se kurzu nebudete moci zúčastnit, domluvte se včas s někým ze svých blízkých, kdo by o tento kurz stál (rodina, přátelé...), že by navštívili kurz místo vás.
V případě, že by se kurz nekonal z mé strany (věřím, že nic takového nenastane), vaše zálohy vám budou okamžitě vráceny zpět na vaše účty. 
 

Pomůcky na kurz (nutné): sešit A4 (ne volné listy) a psací potřeby (propisky, obyčejné tužky i jednu barevnou propisku).

Parkování: Přímo u hotelu i všude okolo něj jsou velké volné prostory na parkování, což se o Praze říci nedá. I z toho důvodu jsem volila tuto lokalitu.


Na kurzu si budete moci zakoupit i mé  knihy, mezi nimiž je i kniha Kvalitní partnerské vztahy.

 

Jakékoli dotazy mi posílejte na email:  knihy-holoubkova@seznam.cz 

 

UPOZORNĚNÍ
V průběhu kurzu nebude možné pořizovat žádné video a i zvukové nahrávky. Děkuji, že to budete respektovat. 

 

 
tel.: 724 112 434 @: knihy-holoubkova@seznam.cz