Astrologie – Ohlasy na mou práci ve skupině kterou jsem rok vedla.

Na facebooku jsem vedla rok astrologickou uzavřenou skupinu, kde jsem členy skupiny učila od základů rozumět astrologii. 
Po roce jsem výuku této skupiny uzavřela a ráda bych se s Vámi podělila o reakce členů skupiny na tuto výuku kdybyste uvažovali o koupi mých knih nebo o případném studiu u mne v oblasti astrologie.


Reakce členů skupiny na výuku po roce studia.
 

Mila paní Holoubková, i já Vám moc děkuji za čas, který jste nám nezištně věnovala a předala nám část ze svých obrovských znalostí. Obdivuji Vás, jak jste se astrologii zvládla naučit sama z knih. Před pár lety jste mi dělala astrologický rozbor mých dětí a potom i partnerský, pokaždé to byl zážitek a občas se k nahrávkám znovu vracím. Děkuji Vám za vše a přeji krásný život. Věřím, že se naše cesty zase někdy protnou.

------------------------------------

Ďakujem za vašu priazeň a čas, prajem veľa zdravia, šťastia a úspechov na vašej ceste. Bolo mi cťou mať takú učiteľku, ako ste vy pani Miroslava Holoubkova.

-------------------------------------

Milá paní Holoubková, já také moc děkuji za Vaši práci tady na Facebooku. Musím říct, že způsob Vašeho výkladu horoskopu se mi velice líbí = přehlednost, systematičnost, jasnost. Hodně mi to dalo. Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho štěstí!

-----------------------------------

I já Vám, paní Holoubková, velmi děkuji za Váš čas, který jste nám věnovala a způsob, kterým jste astrologii vysvětlovala. Knihy a internetové stránky jsou plné teorie a informací, není žádný problém je vyhledat a přečíst si je. To jak je ale uplatnit při výkladu horoskopu je bez pomoci zkušeného astrologa, jako jste i vy, těžké. Vaše "pomocná ruka", kterou jste nám poskytla, mě osobně bude dost chybět. Pro mě, jelikož žiji v cizině, byl tento způsob komunikace důležitý. Taktéž se připojuji k žádosti, aby skupina zůstala zachována a mohla jsem se tak vracet k videím. Ještě jednou moc děkuji, přeji hodně štěstí a věřím, že se mi při mé návštěvě Čech podaří setkat se s Vámi. Ale to se včas ozvu. Hezký večer.

------------------------------------ 

Moc Vám děkuji za vše, co jste pro nás (i pro mě osobně) udělala. Dala jste mi nový pohled na astrologii i do života. Opravdu je to velká škoda, že už Vas tu nebudeme mít.

-----------------------------------

Děkuji Vám za primární impuls. Za sebe mohu říci, že jsem ze zvědavosti naskočila do Vaší skupiny a neudržela jsem tempo. Astrologii ale studují dál, svým pomalým tempem. Vám přeji hodně úspěchů. Děláte vše podle Vašeho srdce, což je nejvíc. Hodně štěstí a velké díky.

---------------------------------- 

Děkuji vám moc. A mám dotaz. Necháte tuto skupinu zachovanou, otevřenou pro nás, co zde jsme, abychom se mohli k tématu vracet a když bude potřeba opakovaně si videa pustit a přehrát?

-----------------------------------

To mě hodně mrzí, předávali jsme si tu informace o životě i řešili problémy moc dobře, hodně mi to dalo. Ráda jsem tu poznala a sdílela s dušičkami stejně naladěnými na astrologii, protože v mém okolí takového nadšence nemám. Moc vám paní Holoubková za vše děkuji a přeji, ať se vám daří podle vašich představ.

-----------------------------------

Moc Vam dekuji za to prvni nakopnuti, a za cas a energii, ktere jste nam venovala. Jiz se vetsina z nas astrologii venuje dale, takze verte, ze to melo velky smysl.

-----------------------------------

Pani Holoubkova aj ja Vam dakujem za Vaš čas,ochotu a zaujem nas učit.

--------------------------------------

Atd.

Všechny komentáře si budete moci ověřit, pokud se stanete členy této skupiny v případě, že byste u mě chtěli astrologii studovat. Ve skupině naleznete velké množství videí mnou nahraných, která jsou systematicky uspořádaná, rozbory mnoha horoskopů s výkladem, různé články i jiné důležité informace. 

V případě zájmu o mé knihy nebo o výuku mi pište na e-mail: knihy-holoubkova@seznam.cz

 


zpět na články

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.


Tel: 724 112 434 @: knihy-holoubkova@seznam.cz