Jak se vyvíjí náš život po narození. 


Po narození na nás začínají působit rodiče i jiní lidé, kteří nás vychovávají, a ti všichni začínají naši povahu i náš život nějak formovat. Zda uchopí obojí správně či ne, to je otázka. Jsou-li tito lidé dostatečně uvědomělí, vštípí nám do života správné postoje i zásady, na nichž budeme moci dál stavět. Nejsou-li uvědomělí, vštípí nám do života spoustu nesprávných náhledů na nás samotné, na život, na to, co je pravda i co pravda není, nebo na cokoli jiného, a tím naši životní cestu hodně ztíží. Až vyrosteme, budeme muset sami hledat pravdy o tom jací doopravdy jsme, jak život doopravdy funguje, co pravda je i co pravda není..., a teprve až si vytvoříme na vše vlastní pevné náhledy z nichž nebudeme ustupovat, můžeme se z vlivu rodiny, z vlivu výchovy, z vlivu společnosti i z vlivu vlastní hlubší minulosti vymanit. Pokud to nedokážeme, bude nás toto vše tak dlouho svazovat, dokud se tomu nepostavíme čelem.

Náš vývoj v dětství i dospívání neovlivňují jen rodiče nebo prarodiče. Působí na nás neustále i různí vrstevníci, sourozenci, učitelé i mnohé jiné vlivy, a tomu všemu musí naše duše čelit. Působí na nás také dění ve společnosti, dění ve světě, a dokonce i naše vlastní minulost z předchozích životů. Ta nás v současném životě také ovlivňuje, pokud ji nemáme zpracovanou. Mohla bych o tom hodně psát, protože pracuji přes dvacet let s regresemi, které hlubší minulost odhalují i čistí.

A pokud člověk není sám v sobě vnitřně pevný, aby zůstal neustálé tím kým je, nechá se tím vším ovlivnit, a slabší povahy mohou všechny tyto vlivy doslova zdeptat.

Je dobré také vědět, že již v době našeho narození lze z horoskopu narození jasně vyčíst, jakou povahu jsme si do tohoto života z předchozích životů přinesli, a nejen povahu, ale i životní zkoušky, a čím dříve toto pochopíme i správně uchopíme, tím dříve nastavíme svůj život směrem, kterým máme skutečně jít.


Budete-li chtít toto vše pochopit i správně uchopit u sebe nebo u svých dětí, ráda vám pomohu kdykoli v mé poradně.


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz