Osobní rozvoj – Co je obsahem mých knih – Krátké info ke každé knize


Kniha "O SVÉM ŽIVOTĚ SI ROZHODUJEME SAMI" vás seznámí s tím, jak funguje náš život pod vlivem vyšších duchovních zákonů, zabývá se našimi postoji k životu i jinými důležitými otázkami našeho vývoje. Bez pochopení těchto zákonitostí budete svému životu dávat jen těžko ten správný směr.


Knihu "KVALITNÍ PARTNERSKÉ VZTAHY" jsem napsala, protože se velké množství vztahů neustále rozpadá, a i ve své poradně i mimo ni se dennodenně přesvědčuji, že si lidé nedokáží s partnerským životem kvalitně poradit, protože volby, které činí, jim přinášejí jen další problémy, ne ale pohodu ani klid.

V knize jsem sepsala důležité zásady které je třeba dodržovat, chce-li člověk kvalitní partnerský život mít. Jakmile se do knihy začtete, začnete rychle chápat proč vaše vztahy nefungovaly a možná stále nefungují, a zároveň v ní naleznete jasné návody, jak můžete toto vše změnit.

Tato kniha pomůže každému, kdo chce přistupovat k partnerskému životu skutečně poctivě.


Kniha "POZNEJTE DOBŘE SAMI SEBE". Každý, kdo chce v životě uspět v jakékoli oblasti života, by měl dobře rozumět vlastní povaze. A nejen to. Všichni bychom měli na rozvoji své povahy poctivě pracovat, chceme-li se skutečně někam posouvat. Dokážete-li práci na své povaze správně uchopit, usnadní vám to život ve všech oblastech života. A abych vám tuto cestu usnadnila, napsala jsem tuto knihu, která vám se sebepoznáním i s prací na vlastní povaze pomůže.


Kniha „CESTA DUCHOVNÍHO ROZVOJE“ vám ukáže poctivou a srozumitelnou cestu, jak duchovní rozvoj uchopit. Pokud chcete jít touto cestou i vy a nestojíte o žádné falešné okliky ani zkratky, tato kniha vám ukáže, jak na to. Duchovnímu rozvoji se věnuji 29 let a ráda pomohu svými zkušenostmi i vám.


Kniha "ASTROLOGICKÁ ZNAMENÍ" je důležitou pomůckou pro každého, kdo se věnuje nebo chce věnovat studiu astrologie. Je vhodná i pro čtenáře, kteří se astrologií cíleně nezabývají, chtějí se ale něco dozvědět o povahách jednotlivých slunečních znamení díky nimž pak lépe porozumí sobě i svým blízkým. Kniha je psaná tak, aby ji mohli číst všichni.


V knize "PLANETY VE ZNAMENÍCH" se dočtete, jak se projevují jednotlivé planety ve dvanácti astrologických znameních, protože teprve to povahu člověka víc upřesňuje. Proto při výkladu astrologie nelze stavět jen na postavení Slunce. Kdo to dělá, zaujímá k výkladu naprosto nesprávný přístup!!!

Sluneční znamení popisovaná v různých časopisech, na internetu nebo v knihách by vás pravdivě vystihovala pouze tehdy, pokud byste měli všechny planety v době narození ve stejném znamení, v jakém máte Slunce. Takový člověk na světě ale neexistuje !!! Proto je třeba věnovat tématu Planety ve znameních přednostní pozornost.

Chcete-li být dobrými astrology, měli byste těmto zásadám dobře rozumět.
 

Kniha "JAK POSTUPOVAT PŘI STUDIU ASTROLOGIE" je důležitým základem v začátcích studia astrologie, a povede vás systematicky k tomu, abyste začali astrologii dobře chápat a naučili se horoskopy kvalitně vykládat. Studujte proto témata v knize pečlivě, protože na ně navazují další body, které byste bez dobrých znalostí základů jen těžko správně vyložili.

Kniha vyjde koncem února 2019.

Knihy si můžete objednat zde: http://www.knihy-holoubkova.cz/knihy/

 

 


zpět na články

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.


Tel: 724 112 434 @: knihy-holoubkova@seznam.cz