Košík
Kniha: Kvalitní partnerské vztahy

Kvalitní partnerské vztahy

Cena:400 Kč
Koupit tuto knihu Ks

Kvalitní partnerské vztahy


Tato kniha je vhodná pro každého, kdo chce žít skutečně naplněný partnerský život vybudovaný na správných postojích, a je určena lidem od 20. do 70. let. Jakmile se do knihy začtete, začnete rychle chápat proč vaše vztahy nefungovaly a možná stále nefungují, a zároveň v knize naleznete důležité zásady, které je třeba dodržovat, chcete-li kvalitní partnerský život skutečně mít.

Kniha je podložená dlouholetými životními zkušenostmi jak vlastními, tak při práci s lidmi v osobních konzultacích, které se věnuji již 22 let.
 

Kniha je rozdělená na tyto úseky:
  • První část knihy se zabývá obdobím, kdy ještě žádný vztah nemáte, možná ho ale již hledáte nebo o něm uvažujete. Bohužel již v této fázi děláme spoustu chyb, které si vůbec neuvědomujeme, a to má zásadní vliv i na kvalitu vztahu v době soužití. Proto je třeba si tyto chyby včas uvědomit a vyvarovat se jich při hledání partnera či partnerky.

  • Další část knihy je zaměřená na budování vztahu a ukáže vám co budete muset dělat jinak, chcete-li ve vztahu skutečně spokojeně žít. Navíc každý vztah je třeba budovat, protože sám od sebe nemůže nikdy dlouhodobě fungovat, a o tom se přesvědčíte dříve nebo později sami. Proto nenechávejte dojít některé situace příliš daleko, protože pokud překročíte určitou mez, může být na záchranu vztahu již pozdě.

  • V knize se zmiňuji i o období rozchodu, kdy si partneři nedokázali vztah udržet. I zde byste se měli mnoha postojů vyvarovat, nechcete-li ničit život sobě ani svým dětem.

  • Poslední část knihy je zaměřená na komunikaci a na to, jak by měla správná komunikace ve vztahu vypadat.

 

Tato kniha vám pomůže v tom, abyste si chyby, které děláte, uvědomili, a poskytuje i návody, jak své nesprávné postoje napravíte. Když je napravíte, začne se vám ve vztazích opět dařit. Bohužel i hodní, slušní a srdeční lidé zažívají ve vztazích často problémy, protože i oni dělají ve vztazích spoustu chyb. Jen si neuvědomují, že to, jak jednají, chybou je.


Ukázka z knihy o cca 50. stranách. Celá kniha má 321 stran A5. 

Ukázka poskytuje krátký náhled, abyste viděli jakým stylem píšu i o čem píšu.
Chcete-li porozumět tomuto tématu do hloubky, čtěte knihu systematicky od začátku do konce, protože jedině tak vám začne do sebe vše zapadat.
 

Knihu si můžete objednat na této stránce nahoře pod odkazem koupit. 

Knihu seženete už jen na mém webu, protože od roku 2019 jsem přestala dávat své knihy knihkupcům i distributorům.

Knihu můžete věnovat jako dárek i svým přátelům nebo blízkým, které trápí stále nějaké partnerské problémy nebo nevědí, jak tuto oblast správně uchopit.

 

Všechny mé knihy naleznete pod odkazem knihy.

Pod odkazem další informace naleznete info k parametrům knihy (počet stran, výšku knihy, šířku knihy, rok  vydání a další info).

 

Jazyk:
český
Autor:
Miroslava Holoubková
Nakladatelství:
Knihy-Holoubková
Žánr:
knihy o vztazích
partnerské vztahy

Rok vydání:
4/2010
Vydání:
první
ISBN:
978-80-904026-1-4
EAN:
9788090402614

Vazba:
vazba V8 (šitá)
Počet stran:
321
Výška knihy:
20,5 cm
Šířka knihy:
14 cm

 

Tuto knihu naleznete v kategoriích: knihy osobní rozvoj, knihy o partnerských vztazích, esoterické knihy, naučné knihy, knihy o sebepoznání.

Hodnocení čtenářů přes obchod Heureka

Hodnocení mého obchodu naleznete zdehodnocení mého obchodu. 
Hodnocení knihy naleznete zde: hodnocení knihy.


Uvítám, když na Heurece napíšete i vy své hodnocení, zda vám kniha nějak pomohla. Děkuji.
Hodnocení knihy můžete přidávat pod odkazem: přidat recenzi.

 

Názory některých čtenářů, kteří psali na můj e-mail

Všechny dopisy jsou zveřejněné se souhlasem jejich autorů.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Holoubková,
chci Vám moc poděkovat za napsání knihy Kvalitní partnerské vztahy, kterou jsem poprvé přečetla snad jedním dechem a pak ještě několikrát znovu pomalu. Moc mi pomohla podívat se na manželský vztah po dvaceti letech z jiných pohledů a plno věcí jsem pochopila. Začala jsem vidět věci, které jsem dříve vůbec neviděla. Kniha je opravdu napsaná tak, jak jsem potřebovala, srozumitelně a na příkladech. Člověk v nich najde mnoho chyb svých i chyb svého partnera. Je pak na obou, jestli chtějí něco změnit. Sám to nikdo nezvládne. Chci ji teď věnovat své nejlepší kamarádce. Snad v ní najde i ona odpovědi na své otázky "proč?"     Děkuji a s přáním pěkného dne Radka Páclová.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Holoubková! Byla jsem na vaší přednášce na esoterickém festivalu Miluj svůj život na jaře v Praze. Přednáška byla úžasná, byl to pro mě ohromný zážitek, takže hned jak vyšla vaše nová kniha "Kvalitní partnerské vztahy", musela jsem ji mít. Opravdu, jak jste na přednášce říkala, v té knize si najde každý to svoje.

Moc ráda bych měla doma i vaší předcházející knihu "O svém životě si rozhodujeme sami", a chtěla bych touto knihou obdarovat i svoje dvě kamarádky. Prosím o zaslání 3 ks knihy "O svém životě si rozhodujeme sami", a pokud nám je i vlastnoručně podepíšete, uděláte nám velkou radost. Posílám moc a moc pozdravů a přeji Vám hodně zdraví a radosti z vaší práce!    Romana Kukáková, Hradec Králové.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den paní Holoubková. Jsem pravidelným návštěvníkem knihovny a dostala se mi do ruky Vaše kniha „Kvalitní partnerské vztahy.“ Čtu ji jedním dechem, mluví mi z duše a potřebovala bych jí sehnat. Bydlím v Praze, proto prosím, zda byste nevěděla, jaká prodejna by ji mohla mít ve svém repertoáru. Zabývám se těmito tématy víc jak 15let. Zajímají mě příčiny a následky chování, a většinou když přijdu na důvod, proč se někdo chová tak a tak, bývám klidnější a snažím se dotyčného pochopit. Velmi předem děkuji za bezvadný popis věcí, které člověk zažil a zažívá, za to, že jsem narazila na českého autora myšlenek, které jsou velmi aktuální, a u nás většinou prezentované americkými psychology.  S pozdravem - Květa Martinová, Praha.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážená paní Holoubková, před nedávnem jsem si koupila Vaši knihu Kvalitní partnerské vztahy a jsem z ní nadšená. Přečetla jsem mnoho knih na toto téma. Vaše kniha mi ale jako jediná otevřela oči, protože je v ní vše jasně popsané, takže jsem okamžitě pochopila, proč mám ve vztazích stále problémy. Ještě jednou Vám za knihu děkuji a přeji Vám vše dobré.   Lenka, Poděbrady.

 

 

 
Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz