Košík
Kniha: Jak správně analyzovat

Jak správně analyzovat

Cena:400 Kč
Koupit tuto knihu Ks

Jak správně analyzovat

NOVINKA – Vyjde začátkem září. 

Milí čtenáři. Na podzim se můžete těšit na další knihu, kterou jsem pro Vás napsala. 

Tato kniha je určena každému, kdo se chce naučit správně analyzovat sebe i různé životní situace. Bude také výborným pomocníkem pro psychology, psychoterapeuty, učitele i jiné osoby, které lidem pomáhají vyznat se v sobě i v životě.

Impulzem k napsání této knihy byly mé bohaté zkušenosti práce s lidmi, které mi dennodenně ukazovaly, že lidé sebe, svůj život ani své problémy analyzovat neumějí. Proto s tím chci pomoci každému, kdo má zájem se analýzu naučit.

Každému z nás se míhá v hlavě neustále celý život velké množství otázek a vstřebáváme i velké množství dojmů jak z vnějšího světa, tak ze svého nitra, a v tom všem se musíme nějak orientovat. Proto je zde analýza, která informace uspořádává, důležité informace dál zkoumá a vyvozuje z nich nové kvalitní závěry a nedůležité informace odvrhuje a neztrácí jimi čas.

Tato kniha navazuje na knihu Poznejte dobře sami sebe, kde jsem rozebírala důkladně lidskou povahu i postoje a ukazovala jsem, jak je třeba s vlastní povahou pracovat. Tato kniha učí zásady analýzy a analyzuje naše postoje ve všech životních oblastech.


Schopnost analýzy mi byla dána již při narození a v průběhu života ji jen dál rozvíjím a zdokonaluji. S analýzou pracuji dennodenně 29 let. Analyzuji tak, že si kladu rozumem, v němž mám uspořádanost i řád, jasné otázky. Odpovědi si ale dávám srdcem (intuicí). A takto doporučuji postupovat i vám. 

Jazyk:
český
Autor:
Miroslava Holoubková
Nakladatelství:
Knihy-Holoubková
Žánr:
knihy osobní rozvoj
sebepoznání
seberozvoj

Rok vydání:
2019
Vydání:
první
ISBN:
978-80-904026-7-6
EAN:
9788090402676

Vazba:
vazba V8 (šitá)
Počet stran:
247
Výška knihy:
20,5 cm
Šířka knihy:
14 cm
Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz