PORADNA

Chcete dát svůj život do pořádku v různých oblastech života?
A jste odhodláni pro to také vlastním úsilím něco udělat?
Pokud ano, ráda vám pomohu.
Poradenství i vzdělávání lidí se věnuji již 22 let.

Pomohu vám:

– s partnerskými, rodinnými i jinými vztahy
– s psychickými problémy
– s problémy v oblasti myšlení i učení
– s problémy v oblasti komunikace
– s rozvojem vaší povahy i s vašimi postoji
– s oblastí povolání
– se životním nasměrováním v různých oblastech života
– s vedením i nasměrováním vašich dětí
– s duchovním rozvojem
– s oblastí zdraví. Zabývám se hlavně psychickým i mentálním zdravím i postoji k životu, které způsobují různé zdravotní
   potíže.
– i s jinými situacemi s nimiž si nevíte rady


Svou práci odvádím velmi kvalitně, a až budete z mé poradny odcházet, budete naprosto jasně vědět co se svým životem dělat, a ani vy sami o tom nebudete pochybovat.  

Pracuji s jednotlivci, s páry, s dětmi od dvanácti let i s celými rodinami.
 

Důležité upozornění 

Od roku 2019 pracuji už jen s lidmi, kteří chtějí sami se sebou i se svým životem skutečně něco poctivě dělat. Doposud jsem věnovala svůj čas všem lidem, kteří mě o pomoc žádali. Některé osoby ale zajímaly jen momentální problémy, které je trápily, práce na sobě a na svých postojích je ale vůbec nezajímala. Protože ale takové přístupy k ničemu dobrému nevedou, nebudu již s lidmi, kteří takto jednají, pracovat. Kdo chce měnit sebe, tomu kdykoli ráda pomohu.


Chcete-li se svým životem skutečně něco dělat, čtěte pečlivě i mé knihy, které vám též pomohou dát si život do pořádku ve všech oblastech života. 
 

Informace, které v knihách sděluji, se vám budou hodit celý život, pokud s nimi budete poctivě pracovat. A nebudou k užitku jenom vám. Pomohou i vašim dětem, partnerům, rodičům i jiným lidem. V knihách sděluji jiné informace než v konzultacích. Obojí je ale velmi důležité, chcete-li se někam posouvat.

Kdo se věnuje astrologii, může číst i mé astrologické knihy, jejichž cíl je stejný. Pomohou vám porozumět dobře životu i sobě a naučí vás život kvalitně zvládat.

Mé knihy si můžete objednat na tomto webu. Knihkupcům ani distributorům je již nedávám.

 

STUDIUM ASTROLOGIE

Studujete-li astrologii (nebo o studiu astrologie uvažujete), můžete se kromě mých astrologických knih vzdělávat i na mé facebookové stránce s názvem: Astrologie – studijní skupina Miroslava Holoubková. Na stránce naleznete velké množství videí k výuce astrologie, rozbory mnoha horoskopů, kde srozumitelně vysvětluji, jak je třeba vše vykládat, různé články... Videa zde zahrnují jeden rok studia, studujete-li astrologii od začátku. Skupina je uzavřená a je třeba zažádat o přidání do této skupiny. Tato výuka je placená a informace z této stránky můžete čerpat po připsání platby na účet neomezeně.

 

PORADNA PRO ZAČÍNAJÍCÍ NAKLADATELE 

Začínající nakladatele i samonakladatele také učím, jak knihy vydávat, co vše je třeba pro to udělat, na co si mají dávat při vydávání knih i při distribuci knih pozor... 
Knihy vydávám 22 let a rady, které ode mě dostanete, vám ušetří desetiticíse i statisíce pokud se jimi budete řídit. 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jaké metody při své práci používám

Analýzu (psychoanalýzu), meditace, intuici, regresní terapii a astrologii.

Astrologii používám u každé konzultace. Mé astrologické konzultace ale nemají podobu věštění, které naprosto odmítám, protože zbavuje lidi svobody rozhodování a jen člověka nezdravě programuje. Astrologické rozbory pomáhají mně i mým klientům v tom, že mohu rychle podchytit povahu i postoje člověka i to co se mu děje, a díky tomu mohu poskytovat rychleji i kvalitní rady. Astrologii kombinuji vždy s psychologickými radami.

Regrese s klienty již nedělám. Regresní terapii ale dál vyučuji, aby si lidé uměli dělat regrese sami.
I já si dělám regrese sama již dvacet let, pokud potřebuji nějaké své bloky občas odstranit.  


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konzultace poskytuji formou osobní návštěvy, přes mobil nebo skype.

Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

 

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 

Každému, kdo mou poradnu navštíví, doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

1. Budete mít důkaz o tom co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.

2. Nahrávka se vám bude hodit také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Konzultace u mě trvá dvě hodiny i déle a praxí mám ověřeno, že si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. A nahrávka tento problém řeší.
 

Myslete i na své blízké

Konzultaci můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

Svým blízkým můžete koupit i mé knihy, s jejichž výběrem vám ráda kdykoli poradím. Mé knihy ale pomohou jen těm lidem, kteří je nečtou povrchně ani překotně a zásadami v nich zmíněnými se skutečně poctivě řídí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 1. 2019


2.600,-Kč 
 2 hodiny konzultace pro jednu osobu včetně souhrnných doporučení.
V ceně není zpracování astrologie. Ke konzultaci zpracovávám astrologii vždy. Bez ní konzultace nedělám.

400,-Kč – zpracování astrologie pro jednu osobu. Výpočty připravuji pro jednu osobu jednu hodinu i déle.
Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, pak cena za každou osobu je 400,-Kč.


Zdá-li se vám cena mé konzultace drahá, nebudu se vůbec zlobit když budete dál chodit k terapeutům kteří vám budou ordinovat antidepresiva nebo hormony štěstí, kteří vám budou říkat, že stačí si jen správně přát a pak vám přijde vše samo, kteří vám budou říkat, že je to vaše karma kterou si musíte odžít a že se svými problémy nemůžete nic dělat, kteří vám budou prodávat za desetitisíce i statisíce různé kytičky jimiž se budete na noc obkládat, abyste duchovně rostli, nebo si můžete kupovat různé energetické zářiče, dečky i kameny které vás dobijí energií a vyřeší i vaše problémy... Čemu dáte přednost je jen vaše věc.

Já vám nabízím svůj způsob práce, a že je to práce kvalitní, poctivá a hlavně účinná, která přináší výsledky, budete-li se mými radami skutečně řídit, za to vám ručím, a přesvědčíte se o tom hned při první konzultaci sami.
   

U klientů, kteří navštíví mou poradnu poprvé, trvá konzultace vždy 2 hodiny. Nikdy ne kratší dobu. Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za dvacet dva let praxe dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

Konzultace dělám dle vašeho zájmu i delší. Je třeba mi to ale při objednání nahlásit, protože klienty si objednávám po dvou hodinách a v den konzultace již nemohu sezení prodloužit.

Pokud jsem s vámi již pracovala, další konzultace mohou být již kratší, kdykoli budete potřebovat nějakou pomoc nebo radu.
Zde je možné objednat si půl hodiny, hodinu atd. Kratší konzultace poskytuji jen lidem, s nimiž jsem již pracovala a jejich situaci dobře znám, takže mohu dle potřeby rychle reagovat.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet. 

U plateb prosím pište od koho platba skutečně je a zda je to platba za konzultaci, knihy nebo kurz. Pokud to není uvedeno nebo posíláte platby pod jinými jmény, ve výpisech pak tápu a nevím která platba od koho je a za co. Děkuji.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Volné termíny na konzultace

Volné termíny mám v tuto chvíli až v dubnu.

Milí přátelé, objednávejte se prosím na konzultace včas, protože vás pak nemám kam vsunout, pokud voláte na poslední chvíli a chcete konzultace hned. Děkuji.

Pište mi také jen do e-mailu: knihy-holoubkova@seznam.cz a nikam jinam. Lidé mi denně píší na všechna možná místa (na facebook, na mobil přes instagram i na další místa) a já už vůbec nevím kde mám jejich zprávy dohledávat. Proto se nezlobte, že budu reagovat jen na zprávy zasílané do e-mailu. Děkuji.

 

Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu

  • celé jméno všech osob které počítám,
  • co nejpřesnější hodinu narození u každého koho počítám (pokud hodinu narození neznáte, zjistěte ji od rodičů nebo na matrice),
  • místo narození 

 

 
Tel: 724 112 434 @: knihy-holoubkova@seznam.cz