PORADNA – psychologická poradna – manželská i předmanželská poradna – astrologická poradna – osobní rozvoj – duchovní rozvoj – sebepoznání.

 
 • Chcete zkvalitnit svůj život v různých oblastech života?

 • Chcete, aby se i život vašich dětí ubíral lepším směrem nyní i v budoucnu?

 • Chcete se naučit pracovat správně se svými postoji i se svou povahou?


Pokud ano, ráda Vám pomohu. Odvádím kvalitní práci, jak ve své poradně tak při psaní knih, a za kvalitu odvedené práce si ručím. Jen se připravte na to, že sděluji vše naprosto otevřeně.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jakými oblastmi se zabývám

 • Zabývám se kompletní prací s povahou:
  v oblasti myšlení i učení
  v oblasti komunikace
  v oblasti psychiky
  i v oblasti konkrétních činů

 • Zabývám se partnerskými, rodinnými i mezilidskými vztahy.

 • Zabývám se výchovou, vedením i nasměrováním dětí.

 • Zabývám se volbou i rozvojem povolání.

 • Zabývám se osobním rozvojem i duchovním rozvojem.

 

U každého člověka pracuji naprosto automaticky s jeho dětstvím, protože zde leží často příčiny mnoha našich současných potíží. Tyto příčiny je třeba odhalit a následně je jednou provždy odstranit, chcete-li skutečně lépe žít.

V mé poradně neřeším jen momentální situace, které vás trápí. Snažím se podchytit vaše životní postoje, aby se změnily skutečně v postoje správné, a tím se zabývám již v první konzultaci.

Můj výklad je srozumitelný a jasný, takže z něj okamžitě pochopíte, co máte se svou situací dělat, abyste se ze svých potíží skutečně dostali, ale také, abyste se v určitých oblastech někam posouvali.

Pracuji s jednotlivci, s páry, s dětmi od dvanácti let i s celými rodinami.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jaké metody při své práci používám

Analýzu (psychoanalýzu), meditace, intuici, regresní terapii a astrologii.

Regrese s klienty ale již nedělám. 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konzultace poskytuji formou osobní návštěvy, přes mobil nebo skype.

Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

 

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 

Každému, kdo mou poradnu navštíví, doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

1. Budete mít důkaz o tom, co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.

2. Nahrávka se vám hodí také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Konzultace u mě trvá dvě hodiny a někdy i déle a praxí mám ověřeno, že si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Nahrávka tento problém řeší.
 

Myslete i na své blízké

Konzultaci můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

Svým blízkým můžete koupit i mé knihy, s jejichž výběrem vám ráda kdykoli poradím. Mé knihy ale pomohou jen těm lidem, kteří je nečtou povrchně ani překotně a zásadami v nich zmíněnými se skutečně poctivě řídí.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 4. 2018


2.500,-Kč 
 2 hodiny konzultace pro jednu osobu včetně souhrnných doporučení.
V ceně je i zpracování astrologie, kdy jednu osobu připravuji jednu hodinu i déle.
Každá další půl hodina stojí 600,-Kč.

Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, cena za osobu je 400,-Kč.
 

U klientů, kteří navštíví mou poradnu poprvé a chtějí svým problémům hluboce porozumět, trvá konzultace vždy 2 hodiny. Nikdy ne kratší dobu. Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za dvacet let praxe dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

Konzultace dělám dle vašeho zájmu i delší. Je třeba mi to ale při objednání nahlásit, protože klienty si objednávám po dvou hodinách a v den konzultace již nemohu sezení prodloužit.

Pokud jsem s vámi již pracovala, další konzultace mohou být již kratší, kdykoli budete potřebovat nějakou pomoc nebo radu.
Zde je možné objednat si půl hodiny, hodinu atd. Kratší konzultace poskytuji jen lidem, s nimiž jsem již pracovala a jejich situaci dobře znám, takže mohu dle potřeby rychle reagovat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Volné termíny na konzultace

24. 1. 2019 v 8 hodin


Milí přátelé, objednávejte se prosím na konzultace včas, protože vás pak nemám kam vsunout pokud voláte na poslední chvíli a chcete konzultace hned. Děkuji.

Chcete-li si zkrátit chvíle čekání na konzultaci, můžete si přečíst některé mé knihy. V knihách naleznete mnoho hodnotných informací, které vám i vašim blízkým s vašimi životy hodně pomohou.  

 

Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu

 • celé jméno všech osob které počítám,
 • co nejpřesnější hodinu narození u každého koho počítám (pokud hodinu narození neznáte, zjistěte ji od rodičů nebo na matrice),
 • místo narození 

 

 
tel.: 724 112 434 @: knihy-holoubkova@seznam.cz