Košík

Knihy osobní rozvoj + psychologická poradna
Holoubková Miroslava

O svém životě si rozhodujeme sami

480 Kč
Kvalitní partnerské vztahy

480 Kč
Volba a rozvoj povolání

420 Kč
Poznejte dobře sami sebe

420 Kč

Vítejte na mém webu. Jmenuji se Miroslava Holoubková a již 25 let pomáhám lidem s jejich osobním rozvojem formou knih, které píšu, i formou psychologického poradenství.

Oblasti zaměření: sebepoznání a práce s vlastní povahou, partnerské i rodinné vztahy, povolání, zdraví, duchovní rozvoj.  

 

Knihy pro osobní rozvoj

Dosud jsem napsala i vydala 11 knih a jsem autorkou i vydavatelkou těchto knih.

Knihy budou velmi dobrým pomocníkem pro kohokoli, kdo chce se svým životem skutečně něco dělat a je ochoten se vzdělávat také sám. Píšu také knihy zaměřené na studium astrologie. Astrologie vede lidi též k dobrému sebepoznání i k pochopení toho, jak život funguje.

Mé knihy lze koupit jen na mém webu, protože je do prodeje již nikomu nedávám.

Proč se věnuji psaní knih? Protože v nich mám možnost poskytovat ucelené informace o oblastech, o nichž píšu, včetně jasných návodů, jak se svým životem pracovat. Výhodou knih je i to, že se můžete k textům neustále vracet, kdykoli si nebudete vědět s něčím rady.

Čtenáři mých knih oceňují jasnost i uspořádanost informací i to, že poskytují praktické rady pro život podložené životní praxí, a ne teorie o ničem. Každá kniha je zaměřená na práci s jinou oblastí života, zvládat bychom ale měli postupně všechny oblasti.

 

Psychologická poradna, astrologická poradna, osobní a duchovní rozvoj, péče o zdraví

Konzultace vedu tak, abyste měli již po první konzultaci dost podstatných informací, jak se sebou i se svým životem pracovat, a mohli jste různá opatření uvádět hned do praxe. 

Nejsem zastánce přístupů, kdy lidé chodí na různé terapie pět nebo deset let, kde se jen vypovídají ze svých bolestí, aniž by se něco skutečně někam posunulo lepším směrem. Takové přístupy nepovažuji za šťastné ani účinné řešení.

Nejsem také zastánce antidepresiv ani různých hormonů štěstí, a ani já sama jsem nikdy své problémy těmito způsoby neřešila. Jejich užívání ale nikomu nerozmlouvám ani nevytýkám, pokud věří tomu, že mu pomohou. Je to volba každého jedince, že dává přednost řešení svých potíží těmito způsoby. To samé se týká alkoholu, úniků do jiných vztahů, úniků do práce atd. Jsem zastánce poctivého úsilí, které by mělo být na postojích každého z nás prokazatelně vidět, a pouze k tomu lidi vedu.

 

Vzdělávání v oblasti astrologie

Chcete-li se naučit astrologii rozumět, nabízím vám kromě studia astrologických knih, které jsem napsala, vzdělávání ve dvou uzavřených skupinách na facebooku, kdy každá skupina zahrnuje rok studia.

Jedna skupina je zaměřená na výuku začátečníků v oblasti astrologie a druhá na výuku tranzitů, které určují co se kdy bude člověku dít. Ve skupinách jsou videa již nahraná, takže si je můžete pouštět kdykoli budete chtít. Ve videích učím i tomu, jak horoskopy analyzovat, abyste se dopracovali k nějakému smysluplnému závěru. 

Pokud byste měli zájem astrologii přes tato videa studovat, klikněte pro více informací na odkaz Vzdělávání.

 
Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz