Astrologie a osobní životy lidí i dění ve světě


Milí přátelé, čím déle sleduji různé články na internetu ohledně různých předpovědí, tím víc mám pocit, že někteří astrologové ani laici dodnes nepochopili význam astrologie. V astrologii budou neustále různé energie působit, a to jak energie příjemné, tak energie negativní. Nás by ale nemělo prioritně zajímat jakékoli předpovídání toho, co se bude dít, protože jak v osobním životě lidí, tak na celosvětové úrovni platí, že záleží jen na nás, zda budeme řešit různé situace jako nevyzrálé děti, nebo jako dospělí a rozumní lidé klidnou, poctivou a mírovou cestou. Proto pouze naše vlastní postoje rozhodují o tom, jak různé situace nakonec dopadnou, a neurčují to nikdy vlivy hvězd. Astrologické vlivy jen naznačují, jaké energie jsme svými postoji my všichni přivolali. Proto svými postoji můžeme kdykoli změnit dokonce i běh dějin.
 

Je to stejné, jako když sledujete horoskop nějaké osoby nebo nějakého páru. V astrologii je například vidět, že do oblasti jejich vztahu přichází problémový rok nebo dva, a v horoskopu mohou mít tyto nepříjemné tranzity oba. To ale v žádném případě neznamená, že se tito lidé rozejdou jen proto, že jim astrologické vlivy na vztah nyní nepřejí. Budou-li jednat oba celou dobu rozumně, budou-li o tom čím procházejí otevřeně komunikovat a budu-li hledat společně rozumné řešení jejich situace, a budou-li se navíc oba celou dobu i poctivě chovat, tato negativní období skončí a jejich vztah bude dál pokračovat posilněn touto zkouškou, kterou oba ustáli.

A stejné je to na úrovni předpovídání vývoje států. Dokud toto laici i astrologové nepochopí, budou se stále snažit dělat různé předpovědi, které jim jednou vyjdou, protože odhadli vývoj chování lidí, a jindy ne, protože chování lidí bude jiné, než předpokládali.


Už chápete, co jsem tím chtěla naznačit? O svém životě (i osudu) si rozhodujeme neustále jen my sami, a nerozhodují o tom nikdy žádné astrologické vlivy.
 

Proto pokud chceme změnit vývoj událostí, měli bychom se již nyní snažit chovat jinak, abychom svými postoji různé katastrofy nepřivolávali.


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz