Astrologie – Co se děje, když saturn tvoří opozici na slunce radixové


Slunce je planeta životní energie, seberealizace, sebevědomí, tvůrčí činnosti i jiných vlastností. Saturn je naopak planeta překážek, různých zastavení, zdržení...

V astrologii i při pohledu na oblohu vidíte, že se všechny planety neustále pohybují. Když se při svém oběhu Saturn dostane do opozice na Slunce radixové, což se děje každému znamení jednou za dvacet devět let, člověk se cítí v dané době hodně vyčerpaný, příliš se mu nedaří, naráží stále na nějaké překážky i problémy, jeho sebevědomí v dané době klesá, tvůrčí činnost vázne…

S tímto období nemůžete nic moc dělat, protože jde o pravidelné přírodní cykly. V tomto období byste měli dělat poctivě jen to, co jde, a měli byste se snažit toto období nějak přečkat. Kdo bude chtít toto období násilím nějak zlomit, toho jeho snaha jen vyčerpá, protože půjde proti přirozenosti přírodních zákonů. A rozumný člověk s přírodními cykly nikdy nebojuje. Rozumný člověk s přírodními cykly pouze plyne, když jim rozumí a ví, co kdy budou přinášet.

Toto se děje všem znamením a žádné znamení tomuto procesu neunikne.

Od roku 2021 až do začátku března 2023 zažívají toto období lidé narození ve znamení Lva.
Poté začne toto období Pannám. Po nich Vahám atd. Jen je třeba vždy spočítat, kdy se to bude týkat jiných znamení, protože výše zmíněná data se týkají jen Lvů.

Nyní popíšu, co se dělo při této opozici některým lidem.

Když působil jedné mé známé (Beranovi) Saturn opozici na Slunce, zjistili jí rakovinu, na kterou zemřela. Bohužel celou situaci i sama nesprávně uchopila, protože odmítala sama sebe jakkoli měnit.

Když působil manželovi mé kadeřnice (Býkovi) Saturn opozici na Slunce, nedařilo se mu v dané době vůbec v práci a uvažoval o tom, jak to vše uchopí dál.

Když působil mému kamarádovi (Blíženci) Saturn opozici na Slunce, trápily ho hodně záda a chodil po rehabilitacích, v práci dostal výpověď, protože firma krachovala...

Když působil ženě mého kamaráda (Blíženkyni) Saturn opozici na Slunce, zjistili jí rakovinu mozku, na kterou zemřela. Atd.


Co se dělo při této opozici mně.

Já mám Slunce v době narození na 20° Berana ve dvanáctém domě. Saturn na něj tvořil opozici od srpna 2011 do září 2012 a Saturn se v té době pohyboval v mém šestém domě, protože dvanáctý a šestý dům leží vždy proti sobě. A jak víte, šestý dům je dům zdraví a pracovních záležitostí. Dvanáctý dům je dům různých duševních stavů... O Slunci jsem psala, že je to planeta životní energie. V mém horoskopu navíc Slunce vypovídá i o rodinných záležitostech a oblasti bydlení, protože vládne mému čtvrtému domu. I s tím musíte při výkladu vždy počítat. Nemůžete sledovat jen to, v jakém znamení i domě Slunce v době narození máte. Je třeba sledovat i to, jakému domu ve vašem horoskopu Slunce vládne, protože i na tu oblast bude Saturn svým vlivem působit. Nyní popíšu, co se dělo při tomto tranzitu mně.

Srpen 2011 – měla jsem šílené bolesti zad naprosto všude, a nepomohly mi ani léky. 

Podzim 2011 – Cítila jsem naprostou ztrátu energie a na jaře 2012 také. Připadala jsem si jako medvěd v zimním spánku, nebo jako nemocná zvěř, která různě polehává a šetří síly, aby se uzdravila a nabyla novou energii.

Prosinec 2011 – Hodně pečení i vaření pro mé rodiče, protože maminka byla po operaci kyčle, do toho se mi rozbila při pečení trouba a musela jsem shánět před Vánocemi rychle nový sporák, o Vánocích samé návštěvy i vaření...

Od února 2012 – léčili mi jeden zub, čistili mi 2x týdně kanálky, zub ale stále bolel. Poté zubař zjistil, že mi tam zlomil ten kartáček na čištění kanálků, a to nejde vyndat, tak jsem chtěla zub vytrhnout, protože mě stále šíleně bolel. Zubař mi zub vytrhl, ale začali opět velké bolesti, protože se mi na zubu nevytvořila krevní sraženina. Dali mi antibiotika, protože mě rána i okolní zuby stále bolely.

S tímto zubem jsem byla 4x na pohotovosti, brala jsem hodně prášků proti bolesti, byla jsem i hodně opíchaná až mi natekl i obličej, a byla jsem i hodně malátná a unavená. Do toho mi dělali korunku na jednom zubu, kterou mi zkazili, tak ji museli sundat a dělat jinou. Vše ustalo až v polovině dubna.

Listopad 2012 – Navštívila jsem jednu léčitelku, která mi poradila vysadit antikoncepci, a to spustilo obrovské problémy s krvácením.

V tomto období přesný tranzit Saturnu na Slunce skončil, mé problémy ale neskončily, protože Saturn se pohyboval stále mým šestým domem až do listopadu 2015. Proto popíšu, co se mi dělo dál.

V listopadu 2012 – Zemřel manžel mé sestry v 52 letech na rakovinu.

Prosinec 2012 – Zánět dutin i průdušek.

Od Vánoc mi nešel internet a spravili ho až po novém roce.
Zažívala jsem i divné psychické stavy, stavy marnosti veškerého svého snažení...

Únor 2013 – Bolela mě stále záda, chodila jsem na masáže, které nepomáhaly...

Květen 2013 – Opět velké problémy se zuby. Zubař mi nasadil korunku na neumrtvený zub, který mě navíc bolel. Zub dále bolel, tak se pokoušel korunku páčidly sundat a do zubu mi mlátil kladívkem. Když to nešlo, tak zub rozvrtal a umrtvoval ho celý květen-červen. Do toho se mi rozbolavěla do živa dáseň, udělaly se mi afty na jazyku a dostala jsem opar, takže jsem nemohla vůbec jíst.

Červen 2013 – Zubař mi konečně ten zub uzavřel. Jiný zubař ale zjistil, že mi nezaplnil dobře jeden kořen a kvůli tomu mě zub občas bolel. 

Červen 2013 – V polovině června jsem chytla klíště a udělaly se mi dva velké fleky na levé noze. Dostala jsem antibiotika. Poté zjistili, že mám boreliózu.

Srpen 2013 – Bolesti levé ruky v lokti + dráhy v celé ruce. Šla jsem k lékaři, ten ale nic nevyřešil.

Říjen 2013 – Problémy s dutinami. Skončila jsem na Bulovce.

Listopad 2013 – bolesti zad, krční páteře i hlavy, bolesti levé ruky v lokti + dráhy v celé ruce i bolesti v pravé ruce (loket). Rehabilitace s loktem, která byla opět k ničemu. Jen jsem zbytečně lítala po lékařích. 

Prosinec 2013 – V listopadu mi na odběrech krve sdělili, že mám boreliózu i výraznou anemii (naprostý nedostatek červených krvinek z toho silného krvácení po vysazené antikoncepce v 11/012). Nasadili mi antibiotika + železo na krvinky.

Duben 2014 – Mamince mého manžela zjistili rakovinu slinivky.

Červenec 2014 – Maminka manžela zemřela.

Říjen 2014 – Operace horních víček, která se nepovedla a museli ji předělávat.

Prosinec 2014 – Vyšla mi další kniha. Bohužel ji udělali v tiskárně špatně a 3x ji předělávali.

Červen 2015 – operace dělohy i vaječníků. Po tomto zákroku se mi spustily šílené návaly i stavy pocení několikrát za den i v noci…). Nechtěla jsem se cpát hormony, proto byly tyto stavy o to těžší. Těžce jsem to psychicky nesla a změnilo to úplně i náš sexuální život s manželem.

Červenec až září 2015 – Samé zavařování skoro obden. Už mi to lezlo vše krkem.

Září 2015 – Dělám si sama několik regresí, protože jsem kvůli tomu všemu ve velké nepohodě, a už mám všeho doslova plné zuby. Odblokovávám i minulé životy, které samy vyplouvaly na povrch.

Říjen 2015 – V říjnu zažíváme velký pracovní nápor s výměnou horního a dolního pokoje kvůli knihám a jejich uskladnění. Hodně práce, stresy, zedníci nepřišli a sháněli jsme je, protože jsme měli vše vystěhované…

Teprve po tomto období se začalo v mém životě vše zklidňovat.

Všimněte si také, jak se mi stále dokola opakovaly zdravotní problémy, pracovní problémy, různé psychické stavy i rodinné problémy. Vše, na co v mém horoskopu tyto planety při tomto tranzitu ukazovaly.

Tyto příklady jsem uvedla, abyste si nemysleli, že píši jen o nějakých teoriích. Já nikdy nepíšu o žádných teoriích a vše co sděluji i publikuji mám ověřené každodenní třicetiletou praxí. Proto i na příkladu z mého života vidíte, že když má něco přijít, nic s tím neuděláte i kdybyste se sebelépe chovali a musíte tím bohužel projít.


Pokud byste se chtěli naučit těmto zákonitostem rozumět, vyučuji to v mé astrologické skupině na facebooku. Tuto výuku by ale měli podstoupit jen ti, kdo již dobře zvládají základy astrologie včetně kvalitního rozboru radixu. Nezvládáte-li dobře základy, můžete se jim naučit ve skupině pro začátečníky, kterou pod odkazem též najdete, a studium doporučuji kombinovat s knihami, na které zasílám odkaz.  

 

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz