Astrologie – Je horoskop narození horoskopem neměnným?


Horoskop narození neměnný není, protože s mnoha vlivy můžeme během života pracovat, a navíc je to přímo naší povinností.

Někteří lidé si ale myslí, že když bylo člověku horoskopem narození něco dáno, tak s tím nejde již nic dělat. To je ovšem veliký omyl ve kterém tito lidé žijí.

Každý si neseme nějaké povahové sklony z předchozích fází svého vývoje, a již v okamžiku narození je toto vše vidět jako nový základ pro současné zrození, na němž můžeme dál stavět. V horoskopu narození jsou vidět všechny naše klady, které můžeme rozvíjet, i všechny naše slabiny, na nichž bychom měli vědomě pracovat, chceme-li se v životě někam posouvat.

A úkolem astrologa je, aby klientovi jasně pojmenoval, co dělá dobře a v čem naopak chybuje, a měl by mu umět poradit i v tom, jak má s tím vším pracovat, aby se vyvíjel správným směrem a nepřidělával si svými postoji další problémy.
 

V horoskopu narození je také jasně vidět, kromě naší povahy, jakými zkouškami budeme v různých obdobích života procházet. Dá se přesně spočítat:

1. kdy tyto zkoušky přijdou
2. jakou oblast života tyto zkoušky zasáhnou (zda oblast vztahů, zdraví, peněz, povolání, bydlení nebo jiné směry)
3. kdy tyto zkoušky skončí.

A astrolog by měl umět kvalitně poradit i s tím, jak má člověk tyto zkoušky uchopit, aby jimi prošel dospěle, vyzrále a moudře a bez větších potíží.
 

Pamatujte také na to, že život sesílá každému z nás různé zkoušky postupně, protože jinak to ani nejde.
A proč to nejde? Protože na některé lekce musíme dospět (mentálně, emocionálně, komunikačně, fyzicky i duchovně). Proto nemůžeme například ve věku deseti let zpracovávat úkoly, na které budeme připraveni mnohem později. Z toho důvodu přicházejí různé zkoušky postupně po celý náš život.
 

A toto vše je smyslem astrologie. Chce po nás uvědomělý růst, v němž budeme dělat co nejméně chyb, abychom si pro další vývoj v tomto životě i v dalších fázích svého vývoje nepřitahovali zbytečně další problémy.

 

Důležité upozornění 

Z horoskopu narození nikdy nepoznáte, zda člověk se svými sklony (kladnými i negativními) něco udělal, či ne. To poznáte jen z aktuálních postojů dané osoby. Proto dobrý astrolog pracuje s klientem vždy tak, aby s ním mohl hovořit, protože v rozhovoru okamžitě pozná, kde je pravda (na čem člověk již zapracoval a na čem ještě ne).


Pokud vás studium astrologie zajímá, nabízím vám ke studiu tři astrologické knihy, které vás systematicky povedou, nebo vzdělávací skupiny, které mám na facebooku. Jedna je zaměřená pro začátečníky v oblasti astrologie a druhá pro lidi, kteří chtějí pochopit tranzity. Tranzity slouží k určování i výkladu toho, co se člověku bude v životě dít, v jakém období, v jakých oblastech..., a astrolog se musí naučit toto vše dobře vyhodnocovat.


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz