Astrologie – Kde působí pomalé planety v současnosti


Pomalé planety (Saturn, Uran, Neptun a Pluto) způsobují zásadní proměny v životě každého člověka. Tyto proměny mohou být jak pozitivní, tak negativní. Proto nyní zmíním, kde se tyto planety v současnosti nacházejí. Výpočet dělám na rok 2019.


Saturn se pohybuje v roce 2019 ve znamení Kozoroha od 11° do 20°.
Uran se pohybuje v roce 2019 ve znamení Býka od 0° do 6°.
Neptun se pohybuje v roce 2019 ve znamení Ryb od 14° do 18°.
Pluto se pohybuje v roce 2019 ve znamení Kozoroha od 20° do 23°.
 

Proto nyní zažívají těžší období lidé narození ve znamení Berana, Raka, Vah a Kozoroha.
Na tato znamení působí nyní negativně tranzitující Pluto, planeta hlubokých životních proměn, a zároveň planeta Saturn, planeta překážek i zbrždění. Proto je velmi důležité, aby lidé těchto znamení pochopili, jakými proměnami nyní procházejí i v jakých oblastech života tyto proměny zažívají, a měli by porozumět dobře i tomu, jak mají tato období uchopit, aby těmito zkouškami prošli bez větších potíží. A protože každý jedinec bude tyto změny zažívat v jiných životních oblastech, musí se rady poskytovat člověku vždy individuálně na základě rozboru jeho osobního horoskopu. Nikdy to nejde hromadně na všechna znamení. Kdo to dělá, jen vás klame.

Raci mohou pociťovat i úbytek životní energie, nemusí se jim dařit (ve vztazích, v práci nebo jinde), tvůrčí činnost může váznout, atd. Je to dané tím, že Saturn nyní tvoří opozici na jejich Slunce radixové, které je planetou životní energie, tvořivosti a prosperity. Tímto obdobím procházíme během života všichni. V současnosti jím ale procházejí Raci. 


Nyní začínají procházet zásadními životními změnami i Býci, Lvi, Štíři a Vodnáři, ale jen ti, kteří jsou narozeni na začátku těchto znamení, kdy mají Slunce v době narození od 0° do 6°. Na tato znamení působí nyní planeta Uran, planeta náhlých a nečekaných změn, a proto by i lidé těchto znamení měli vědět, jak vlivy, které nastávají a budou ještě nastávat, mají uchopit.

 

Na Blížence, Panny, Střelce a Ryby zase působí planeta Neptun, která situace zamlžuje a různě komplikuje. Mohou přijít různé podvody i intriky i různá zklamání, situace se mohou komplikovat i různě protahovat, atd. Neptun působí též jen na ty planety, které se nacházejí na stupních, které u Neptunu na začátku článku uvádím.

 

V životě ale nezažíváme jen brzdy, překážky a problémová období. Zažíváme i prosperitu, štěstí a úspěchy. Aby tomu tak ale mohlo být, musejí tranzitující planety vytvářet příznivá postavení na naše radixové planety. O tom se rozepíšu zase někdy jindy.

 

Pokud byste stáli o konzultaci v mé poradně, ráda Vám pomohu tato období pochopit, a poradím vám i s tím, jak jednat, abyste prošli těmito obdobími bez vážných potíží. Těmito oblastmi se zabývám již 29 let. 

 

 

www.knihy-holoubkova.cz

 

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz