Astrologie – Mají dvojčata stejné osudy?


Čím myslíte, že je způsobené to, že i když jsou lidé narozeni z dvojčat (trojčat...), mají někdy zcela jiné osudy?

Vysvětlím to psychologicky, a možná i trochu astrologicky. Nejprve ale uvedu pár příkladů z mého okolí.

 

Příklad č. 1

V současném životě dvojčata, dvě sestry. Jednu z dcer matka od dětství protěžovala a druhou pomalu nenáviděla. Ta tím byla tak poznamenaná, že odešla v 18. letech z domova a dodnes nemá manžela ani děti. Její sestra má manžela a dvě děti. Já jsem hovořila s tou ženou, která děti neměla. Nemohla jsem pochopit, proč to tak je, když mají téměř shodné horoskopy. Proto jsme pátraly v hlubší minulosti (již psychoterapeuticky). Tam se ukázalo toto:

V hluboké minulosti přebrala zavrhovaná dcera manžela své matce (tenkrát to nebyla její matka, ale přítelkyně). Ta jí to nikdy neodpustila a svou zlobu na ní přenášela i v současném životě. Navíc duše této ženy trpěla tak hlubokým pocitem viny kvůli tomu, co kdysi udělala, že se za to i v tomto životě stále trestala (projevovalo se to tím, že raději žádné vztahy nenavazovala a děti také neměla).

 

Příklad č. 2

Mí spolužáci ze ZŠ. Bratři dvojčata. Jeden se oženil, má dospělého syna a žije spokojený život. S druhým se jeho žena rozvedla, když mu bylo 26 let, děti nikdy neměl a v roce 2017 náhle zemřel ve věku 52 let.

 

Příklad č. 3

Dvojčata z mého příbuzenstva. Jedna žena je rozvedená a druhá ne. Jedna je komunikativní a druhá uzavřená. Jejich životy jsem s nimi astrologicky ani psychologicky nikdy nerozebírala. 


Na těchto ukázkách jsem chtěla jen doložit, že dvojčata i trojčata mohou mít zcela jiné reakce i osudy.Nyní vysvětlím, co může hrát v osudu těchto lidí roli

Každé dítě (ať jde o dvojčata nebo více dětí) má svou vlastní duši, a každá duše má svou vlastní paměť, která sahá až do hluboké minulosti (myslím tím do minulých životů). Navíc duše těchto dětí nemusely jít v minulosti vždy stejnými cestami, a proto má každá jiné zkušenosti a vlivem nich i jiné vzpomínky i reakce. A to ovlivňuje i současný život.

Každá duše může být i jinak vyspělá, a to má také silný vliv na to, jak na jednotlivé životní situace každé z dvojčat nebo trojčat reaguje. A dokonce i na úplně stejné situace může každé dítě reagovat jinak.

Proto se při hodnocení neomezujte jen na tento život, ale hledejte vždy hlubší souvislosti, abyste pochopili, jak je mezi sebou vše provázané.


Další roli může hrát i to, zda se někdo narodil při porodu jako první a někdo jako druhý.
Jedna žena v sobě měla silně zafixováno, tím jak se narodila jako druhá, že musí celý život bojovat o své místo v rodině. A právě kvůli tomuto pocitu byla neustále v jakési bojovné pozici nejen vůči rodině, ale i vůči manželovi.


Ani astrologicky nemusí mít dvojčata ani trojčata stejné povahy. Stačí, aby se další děti narodily o trochu později než dítě první, a už mohou mít ascendent v jiném znamení. A jak víte, ascendent dává další důležité povahové rysy, které bude mít člověk celý život. I planety mohou být při delším porodu u druhého nebo třetího dítěte v jiných domech než u prvního dítěte. Na to přijdete zkoumáním mnoha horoskopů dvojčat, trojčat... sami.


Hodně štěstí všem.
Miroslava Holoubková


www.knihy-holoubkova.cz 

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz