Astrologie – Pravdu o sobě se nikdy nedozvíte z pouhých slunečních znamení.

Mnozí lidé si neustále pročítají sluneční znamení na internetu, v knihách nebo jinde, a na těchto závěrech staví. Přitom tyto závěry jsou naprosto nesprávné!!!


Chcete-li se dobře poznat, musíte mít vždy zpracovaný svůj horoskop narození, kterému se také říká radix, a až ho budete mít zpracovaný, budete muset listovat v různých znameních podle toho, v jakých znameních máte jednotlivé planety v době narození. 
Toto autoři knih popisujících sluneční znamení nikde nezmiňují.


Zajímá vás, proč budete muset listovat v různých znameních?

Protože na světě neexistuje člověk, který by měl všechny planety v době narození ve stejném znamení, v jakém má Slunce!!!

Proto na vás nemohou popisy slunečních znamení, které čtete v novinách, v knihách nebo na internetu nikdy stoprocentně sedět.

Astrologie pracuje s deseti planetami, od Slunce až po Pluta, a každá planeta vypovídá o jiných rysech povahy. 

Každý navíc máme tyto planety v době narození v různých znameních, a právě to je třeba pečlivě vyhodnotit.

Uvedu krátký příklad z mého horoskopu narození, kde jasně uvidíte, jak máme již v době narození jednotlivé planety v různých znameních. Proto jsme všichni kombinací různých znamení.

Slunce je planetou síly vůle, sebevědomí, samostatnosti, životní síly atd.
Slunce mám v době narození ve znamení Berana. Chci-li se dobře poznat, musím u sebe tyto vlastnosti hledat u znamení Berana pod nadpisem, který o těchto vlastnostech vypovídá. Kdybych byla narozená například ve znamení Blíženců, hledala bych tyto vlastnosti u znamení Blíženců. Kdybych byla narozená ve znamení Vah, hledala bych tyto vlastnosti u znamení Vah, protože v každém znamení se tyto vlastnosti projevují jinak.

Luna je planetou emocionálního založení.
Lunu mám v době narození ve znamení Ryb. Chci-li se dobře poznat, musím zkoumat své emocionální projevy u znamení Ryb, a ne u Berana, protože emoce u Berana na mě nemohou nikdy sedět, přestože jsem ve znamení Berana narozená. Kdybych měla Lunu v době narození například ve znamení Štíra, hledala bych emoce pod znamením Štíra.

Merkur je planetou myšlení, komunikace i učení.
Merkura mám v době narození ve znamení Býka. Chci-li se dobře poznat, musím své intelektuální schopnosti hledat u znamení Býka a ne u Berana, přestože jsem ve znamení Berana narozená. Vy můžete mít Merkura třeba ve znamení Panny. Proto byste hledali své intelektuální založení u znamení Panny.

O intelektu vypovídají v horoskopu dvě planety, Merkur a Jupiter. Já se zde zmiňuji jen o Merkurovi, který je planetou každodenní komunikace a každodenního myšlení. Jupiter je planetou vyššího (hlubšího) myšlení (duchovního myšlení, planetou, která hledá skutečné poznání a skutečné pravdy…), a tu můžete mít v době narození v úplně jiném znamení, než máte Merkura.

Venuše je planetou partnerských a mezilidských vztahů, ale také peněz, krásy a umění.
Venuši mám v době narození ve znamení Blíženců. Chci-li se dobře poznat, musím tyto vlastnosti hledat u znamení Blíženců a ne u Berana, přestože jsem ve znamení Berana narozená. Vy můžete mít Venuši třeba ve znamení Kozoroha. Proto byste hledali tyto vlastnosti u Kozoroha.

Mars je planetou fyzické energie, fyzické síly, pracovitosti, sexuality a konkrétních činů.
Marse mám v době narození ve znamení Berana. Chci-li se dobře poznat, musím tyto vlastnosti hledat u znamení Berana. Vy můžete mít Marse třeba ve znamení Vodnáře. Proto byste hledali tyto vlastnosti u Vodnáře.


Takto je třeba vyhodnotit všechny planety od Slunce až po Pluta, ale také ascendent.
Ascendent dává každému člověku další povahové sklony, které bude mít celý život. Já mám ascendent ve znamení Blíženců.


Teprve z takového rozboru zjistíte mnohem přesněji, jací doopravdy jste.
Ne z toho, že si budete číst celé své sluneční znamení od začátku do konce na internetu nebo v jakékoli knize, protože takový postup je naprosto nesprávný!!! 

 

Ani toto ale není vše, co musíte znát. Abyste viděli povahu kohokoli skutečně takovou, jaká mu byla v době narození dána, musíte znát ještě spoustu dalších věcí.

1. Aspekty planet, které povahu člověka ještě víc upřesňují.
2. Postavení planet v domech, což určuje v jakých oblastech života se budou naše povahové sklony projevovat, atd.

 

Toto vše vysvětluji v knize Astrologická znamení.

Také v knize Planety ve znameních.

Knihy nejsou psané astrologicky, takže je může číst naprosto každý. Jen je třeba číst je systematicky od začátku do konce a je třeba číst pečlivě i úvody těchto knih. U knihy Astrologická znamení je hodně důležitá strana 7 a 8.

 

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz