Astrologie – Tranzity planet rok 2020 a dále 

V tomto článku se dočtete, jaká znamení nyní procházejí i budou procházet zásadními životními proměnami v těchto letech.


Hlavním cílem pomalých planet je naše radikální proměna lepším směrem (nebo chcete-li na vyšší vyspělejší úroveň).

Nyní pomalé planety měnily hodně let zásadně životy i postoje Beranů, Raků, Vah a Kozorohů, a ještě to doznívá, protože Saturn i Pluto na tato znamení stále působí, ale už jen na ty, kteří mají Slunce v době narození od 22° do 30° těchto znamení. 

Nyní budou pomalé planety měnit zásadně životy i postoje Býků, Lvů, Štírů i Vodnářů. Už se to částečně děje, protože Uran (jedna z pomalých planet, která zásadní změny způsobuje) je již ve znamení Býka, a tím pádem na život Býků již působí. Zatím působí jen na Býky, kteří mají Slunce v době narození do deseti stupňů Býka. To samé platí pro Lvy, Štíry a Vodnáře, protože Uran z Býka i na tato znamení nyní působí. Postupně ale bude působit na všechny osoby, které mají Slunce v těchto znameních. Musí jen dojít na stupně, kde lidé své radixové Slunce mají. Uranem ale vše teprve začíná a budou se k němu přidávat další planety jako Saturn a Pluto.

Saturn vstoupí koncem roku 2020 do Vodnáře a bude působit na Býky a Štíry kvadraturou a na Lvy opozicí. Mám tím opět na mysli, že bude působit na jejich Slunce radixové. A protože kvadratura je problémový aspekt, lze očekávat problémy. Ve Vodnáři se bude Saturn zdržovat až do března 2023.

Celý rok 2021 bude na Býky i Štíry působit negativně i Jupiter, který se bude též celý rok 2021 pohybovat ve Vodnáři, stejně jako Saturn.

Proto to nyní nebudou mít tato čtyři znamení lehké.

To ale není ještě vše. V roce 2024 vstoupí do Vodnáře tranzitující Pluto, a to proměnu těchto čtyř znamení završí. Pluto ale bude ve Vodnáři mnoho let, proto ho nyní nepočítám, protože nemám tabulky po roce 2030. A nepočítejte to nyní ani vy a zaměřte se hlavně na současnost, a na to co máte dělat, protože jedině současnost můžete ovlivnit. Ne to, co bude za mnoho let.
 

A v čem se budou muset tato čtyři znamení měnit? Na čem budou muset pracovat?

Je to jednoduché, v tom (na tom), co jim v duchovním vzestupu brání.
 

Býci: se budou muset zbavit svých závislostí na lidech, na penězích i na požitcích, jimž přikládají větší váhu než duchovnímu růstu, budou se muset naučit dělat změny, jimž se do poslední chvíle brání, protože změny nemají rádi. Bez změn ale nemůže být žádný růst. Budou se také muset naučit lépe zacházet s penězi a tolik je neutrácet atd. Jde v prvé řadě vždy o změnu vlastních postojů vůči různým životním oblastem. 

Štíři: se budou muset zbavit svých nátlakových sklonů i sklonu druhé ovládat, nebo jim stále něco nutit, budou se muset zbavit svých manipulací i snahy druhé kontrolovat… Také svých útočných reakcí, zloby i dalších slabostí, které duchovnímu růstu též brání. K jejich slabinám patří i depresivní stavy, nechávají se ovládat svým podvědomím atd. 

Lvi: se budou muset zbavit své pýchy a namyšlenosti, také sklonů k předvádění se i výstřednosti, pokud k ní mají sklony. Staví také příliš na chvále a obdivu, snaží se druhé ovládat a bývají též dominantní, a i požitky jsou pro ně často víc než duchovní růst. 

Vodnáři: Vodnáři se budou muset zbavit své chladnosti i odtažitosti, kterou občas projevují. Také své přelétavosti ve vztazích i v jiných oblastech života díky potřebě častých změn. Bývají také zbrklí a situace si občas pořádně nepromyslí atd.

U každého znamení je toho více, ale napsala jsem jen něco.

 

Tento příspěvek se týká vlivu pomalých planet pouze na Slunce těchto znamení. Ne na jiné planety, pokud je v těchto čtyřech znameních v době narození také máte, což se děje běžně. Máte-li v těchto znameních v době narození více planet, bude proměna intenzivnější.

 

DALŠÍ IFO PRO VÁS

Abyste zjistili, kde se budou dít (nebo již dějí) změny u vás, podívejte se, v jakém domě máte Slunce v době narození, protože na ten dům bude Uran, a od konce roku i Saturn s Jupiterem působit kvadraturou, a podívejte se také, jakému domu vládne Slunce ve vašem radixu, protože i té oblasti se to též dotkne. Opět musíte každý zkoumat svůj horoskop.


Vysvětlím to názorně na horoskopu, který přikládám.

Tato žena má Slunce v době narození v 6. domě na 4° Býka a jak víte, šestý dům je domem zdraví i práce. Slunce je ale také vládcem jejího desátého domu, protože vládne znamení Lva, a toho má tato žena v době narození na hrotu desátého domu, který je též domem práce (kariéry). Proto tato žena prožívá zásadní změny o oblasti zdraví i práce vlivem Urana, který je nyní v jejím šestém domě a působí konjunkci s jejím Sluncem radixovým od jara 2019 do května 2020. Na jaře 2019 odešla sama od sebe z velmi dobře placené práce a je doma a jen si užívá a utrácí, protože její manžel vydělává hodně peněz a jí se nechce pracovat. Má ale také již velké problémy s klouby po celém těle, protože je silná a dopřává si jídlo i mnohé požitky a se svou obezitou, která je u Býků častá, nic moc nedělá. Čekají ji ale ještě další problémy v této oblasti, protože Saturn s Jupiterem přejdou koncem roku do Vodnáře a začnou z něj působit kvadraturu na její slunce v Býku. Pamatujte, že jakmile tam hraje roli Saturn a jde o kvadraturu, přináší vždy problémy. Proto vím, co to způsobí.

Tato žena ale nechce o astrologii ani slyšet, tak si žije tak jak uznává za vhodné a ani netuší, že ji bude život víc a víc nyní zastavovat i přes zdraví, dokud mnohé své postoje nezmění.

 

POZITIVNÍ TRANZITY

Abych nezmiňovala jen negativní tranzity, zmíním i nějaké pozitivní.

Nyní se Beranům i Vahám blýská na lepší časy, ale zatím jen těm, kteří mají Slunce v době narození na začátku znamení, protože na ně již nyní od konce roku začne z Vodnáře dobře působit sextily Jupiter i Saturn, a od roku 2024-2025 i tranzitující Pluto z Vodnáře, a od roku 2025-2026 i tranzitující Uran z Blíženců.

A podobně to začne i Rakům a Kozorohům. Nyní působí na Raky a Kozorohy dobře Uran tranzitující z Býka, ale jen na ty, kteří mají Slunce v době narození od 2-10° Raka nebo Kozoroha (počítám rok 2020). Navíc na Raky i Kozorohy působí nyní dobře i Neptun, ale opět jen na ty, kteří mají Slunce v době narození okolo 18-21°. A od ledna 2022 na ně bude působit dobře pár měsíců i Jupiter z Ryb. Takže ani Raci ani Kozorozi to nemají nyní též špatné. Bohužel ti kteří jsou ke konci znamení a mají Slunce od 22°-30° to nyní zatím dobré nemají. To jsem již psala u těch negativ a platí to pro všechna čtyři znamení.
 
Vlivy na další znamení nezmiňuji, abyste se do toho nakonec nezamotali.

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz