Berani, Raci, Váhy a Kozorozi procházeli nyní zásadními životními proměnami


Milí čtenáři, když se naučíte rozumět dobře cyklům, které život přináší, a jim se můžete naučit rozumět 
i vy, nebudete mít již nikdy strach z toho, co vám život bude sesílat, protože porozumíte konečně tomu, proč se věci dějí i co po vás různá životní období chtějí. V tomto článku vám vysvětlím tyto zákonitosti na astrologických cyklech.


Přibližně od roku 2009 do konce roku 2024 procházeli zásadními životními proměnami Berani, Raci, Váhy i Kozorozi. Mnozí lidé narození v těchto čtyřech znameních se buď rozváděli, nebo měnili zásadně práci, nebo řešili zdravotní potíže, včetně potíží psychických, někoho postihla různá úmrtí (buď zemřel dotyčný sám, nebo zemřel někdo z jeho blízkých), někdo řešil zásadní proměny v rodině nebo s dětmi nebo v oblasti bydlení, někdo řešil finanční otázky atd. 

Viděla jsem to i v mé poradně, kdy mi v předchozích letech volali ve zvýšené míře lidé narození právě v těchto znameních.

Tyto vlivy ještě doznívají, protože Pluto na tato znamení stále působí, ale už jen na lidi, kteří mají Slunce nebo i jiné planety v době narození od 25° do 30° těchto znamení. Pluto bude na tato znamení ještě působit až do listopadu 2024.

 

A proč se toto vše děje?

V astrologii se všechny planety neustále pohybují, a při svém oběhu stále něco spouštějí. Hlavně pomalé planety, jejichž cílem je naše radikální proměna duchovnějším a zodpovědnějším směrem. Z praxe možná víte, že se sami od sebe jen málokdy měníme lepším směrem. Skutečně se sebou nebo se svým životem děláme něco až tehdy, když nás zastaví nějaké překážky nebo velké problémy. Přitom nic z toho by nemuselo přicházet, kdybychom se měnili průběžně lepším směrem sami. Jakmile ustrneme pouze ve hmotě, duchovní planety jako Uran, Neptun nebo Pluto nás z této strnulosti vždy nějakými zásahy vytrhnou, abychom si uvědomili, že život není jen o tom, co vidíme kolem sebe. Dokonce i Saturn nás hodně učí. Saturn je spojený spíše s hmotnou sférou, a učí nás zodpovědnosti, trpělivosti, umírněnosti, rozvaze, poctivosti i mnoha jiným hodnotám. Pokud toto vše zvládáme ve všech oblastech života, nemusíme se vlivu pomalých planet bát. 

Uvedu nějaké příklady, abyste viděli, co pomalé planety způsobují, když působí na naše radixové planety.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ani já sama jsem vlivu těchto planet jako Beran neunikla. 

Jsem narozena: 10. 4. 1964

V době narození mám:

Marse na 9° Berana

Slunce na 20° Berana

Jupitera na 29° Berana

Na tyto tři planety mi postupně působily od léta 2010 Saturn, Uran i Pluto.

Hluboké proměny od pomalých planet jsem pociťovala hlavně na psychické i duchovní úrovni, protože mám všechny tři planety v době narození ve dvanáctém domě, který s psychikou i duchovnem souvisí. Také jsem řešila různé zdravotní problémy. Nyní vše podrobněji rozeberu.

Když mi působilo Pluto kvadraturu na Marse radixového od 1/2012 do 12/2013, spustil tento tranzit nepříjemné boje o moc, kdy jsem musela vydávat velké množství energie, abych ustála reakce mého partnera, který se snažil mít ve vztahu stále navrch a pořád nechápal, že vztah není o bojích kdo nad kým zvítězí, ale o spolupráci a domluvě. Jako beran jsem vše ustála. Hodně mě to ale vyčerpávalo a kdybych byla slabší povaha, buď bych se z toho zhroutila, nebo bych ze vztahu odešla. Odnesla jsem to ale zdravotně, kdy jsem v těchto letech řešila jeden zdravotní problém za druhým.

Když mi působil Uran konjunkci s Marsem radixovým od 2/2013 do 3/2014, procházela jsem zásadními proměnami v oblasti sexuality a přechodu. Období přechodu mě psychicky hodně sebralo, protože se táhlo dlouho a bylo s problémy. A řešila jsem i jiné zdravotní problémy, které zde nechci rozebírat.

Když mi působil Uran konjukci se Sluncem radixovým ve 12. domě od 5/2015 do 3/2017, procházela jsem radikální očistou svého nitra od minulosti, která se táhla až do minulých životů. Píši o tom v knize "Regresní terapie", která vyjde v létě 2021. V knize naleznete i návody, jak si můžete regrese dělat sami. Musela jsem také v roce 2015 na operaci týkající se přechodu, po níž mi nastaly obrovské problémy s návaly i pocením, protože jsem odmítla brát hormony. Se vším jsem se ale vypořádala i bez hormonů, jako se vším v životě.

Když mi působilo Pluto kvadraturu na Slunce radixové od 1/2018 do 12/2019, rozváděl se v létě 2018 můj starší syn. Také jsem velmi intenzivně přemýšlela nad tím, že omezím po dvaceti letech konzultace a budu se více věnovat psaní knih. A uvažovala jsem i nad tím, že ukončím spolupráci se všemi distributory i knihkupci, která pro mě byla za celé ty roky jen ztrátová, a budu si knihy prodávat už jen sama, což jsem v roce 2019 zrealizovala. Obavy z obou kroků jsem měla veliké. Dnes těchto rozhodnutí ale ani v nejmenším nelituji.
 

Když mi působil Uran konjunkci s Jupiterem radixovým ve 12. domě od 3/2018 do 4/2019, procházela jsem radikální proměnou v oblasti myšlení, kdy se mé myšlení prohlubovalo, a jako bych získávala stále hlubší vhledy do problémů svých i druhých lidí i do otázek života.


Když mi působil Saturn kvadraturu na Jupitera radixového ve 12. domě od 1/2020 do 2/2021, nepociťovala jsem ani jedno omezení, přestože kvadratury Saturnu bývají problémové, a i ve společnosti se dělo mnoho změn. Nastala doba koronaviru a lidé zažívali mnohá omezení v podobě financí, měli omezený pohyb... Mně ale nic z toho nevadilo, protože nemám potřebu nikam cestovat, samotu snáším velmi dobře, různá omezení umím respektovat, na financích nestavím ani se za nimi nehoním, požitky si umím odříci...

Poslední negativní vlivy mě čekají, až mi Pluto bude působit kvadraturu na Jupitera radixového od 1/2023 do 12/2024. U tohoto tranzitu očekávám další hluboké proměny v oblasti myšlení, a čekají mě i úmrtí v rodině, protože Jupiter je vládcem mého osmého domu, který je kromě jiného i domem smrti.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nyní uvedu příklady dalších lidí 

Paní Eva Štěpánková, majitelka firmy Ryor            Beran

V roce 2017 jí začaly silné bolesti zad a musela podstoupit operaci páteře. Operace se ale nepovedla. Měla dvanáct šroubů v páteři, zažila metabolický rozvrat a myslela, že umře. Dokonce i sama téměř rezignovala. Toto se táhlo až do roku 2019. Po operaci paní Štěpánková přehodnotila svou práci, říká, že najednou jí byla firma po všech těch letech honění ukradená, v práci zvolnila a firmu postupně předala své dceři. 


Info pro astrology

Paní Štěpánková má v době narození planety postavené takto:
Narozena: 3. 4. 1945 Městec Králové
Nemáte-li představivost, vyjeďte si její horoskop, abyste mohli vše lépe sledovat.   

Slunce má na 12° Berana

Merkura má na 27° Berana

Saturna má na 4° Raka

Neptuna má na 4° Vah

Venuši má na 2° Býka

Pluta má na 7° Lva

 

V době nemoci, rok 2017 až 2020, jí planety působily toto:

Uran tranzitující Beranem jí působil od jara 2017 do jara 2018 konjunkci s Merkurem radixovým v Beranu.

Saturn tranzitující Kozorohem jí působil v roce 2018 opozici na Saturna radixového v Raku a kvadraturu na Neptuna radixového ve Vahách.

Uran tranzitující jí působil v roce 2018 až do června 2019 konjunkci s Venuši radixovou na 2° Býka. O vlivech na znamení Býka se dočtete v jiném článku, na který uvedu odkaz na konci tohoto příspěvku.

Uran tranzitující Beranem jí působil od roku 2013 konjunkci se Sluncem radixovým v Beranu.

Pluto tranzitující Kozorohem jí působilo od roku 2014 do prosince 2015 kvadraturu na Slunce radixové v Beranu.

 

Uran s Plutem, když jí působily na Slunce, jí nutily již od roku 2013 k tomu, aby něco zásadně změnila, protože obě jsou to planety zásadních životních proměn, a paní Štěpánková i ve video rozhovorech sama řekla, že prý 5 let jen mluvila o tom, že zvolní a firmu předá dceři, ve skutečnosti to ale neudělala a pracovala naplno dál, až ji v roce 2017 zastavily energie Saturna i Urana. 

Paní Štěpánková říkala, že chtěla mít vše pod vlastní kontrolou, a navíc si toho nabírala moc a vůbec neodpočívala, až se to vše vyhrotilo nemocí, kterou řešila. Přitom její původní vize byla mít malou firmu s 5. zaměstnanci. Když se jí ale dařilo, firmu rozšiřovala až na 80 zaměstnanců, a nakonec dělala i věci, které vůbec dělat nechtěla. 

Vidíte, že paní Štěpánkové na planety narození působili negativně samí škůdci (Saturn, Uran i Pluto), což se děje vždy u zásadních životních změn, protože zásadní životní změny nikdy nezpůsobují tranzity rychlých planet, ale vždy nahromaděné vlivy pomalých planet. 

Bohužel paní Štěpánková klid mít ještě nebude, protože jí budou na radixové planety působit i další nepříjemné tranzity (Saturn na Venuši i Pluta aj.). O tom ale nyní psát nechci.
 

Poslechnout si můžete i nádherný rozhovor s ní zde:

https://mladypodnikatel.cz/eva-stepankova-ryor-osobni-zivot-a-prace-chyby-v-podnikani-predani-firmy-dceri-t36370


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pan František Štěpánek, miliardář a majitel Sokolovské uhelné       Rak

Tento muž se zastřelil 12. března 2020, protože prý neunesl to, že vyhlídky v uhelném byznysu nebyly zrovna nejlepší. Společnost Sokolovská uhelná vykázala v roce 2017 zisk 526 milionů korun. V roce 2018 ale klesl podle výroční zprávy zisk na pouhých 252 milionů korun po zdanění, a to prý pana Štěpánka zlomilo. Navíc řešil i nějaké zdravotní potíže.

 

Info pro astrology

Pan Štěpánek měl v době narození planety postavené takto:
Narozen: 30. 6. 1953 Sokolov
Nemáte-li představivost, vyjeďte si jeho horoskop, abyste mohli vše lépe sledovat.

Slunce měl na 8° Raka

Marse měl na 10° Raka

Saturna měl na 20° Vah

Urana měl na 18° Raka

Neptuna měl na 21° Vah

Merkura měl na 3° Lva

 

V době smrti 21. 3. 2020 mu planety působily toto:

Mars tranzitující z 23° Kozoroha mu tvořil opozici na Urana radixového v Raku, kvadraturu na Saturna radixového ve Vahách a kvadraturu na Neptuna radixového též ve Vahách.

Jupiter tranzitující na 22° Kozoroha mu tvořil kvadraturu na Saturna radixového ve Vahách, opozici na Urana radixového v Raku a kvadraturu na Neptuna radixového ve Vahách.

Pluto tranzitující na 24° Kozoroha mu působilo kvadraturu na Saturna radixového ve Vahách i na Neptuna radixového též ve Vahách.

Saturn tranzitující mu působil v roce 2018 opozici na Slunce radixové v Beranu, a pokud jste četli nějaké mé články o opozici Saturna na Slunce radixové, víte, že je to období kdy se nedaří, je málo životní energie i šancí na růst i prosperitu atd.

Uran tranzitující ze 4° Býka mu působil kvadraturu na Merkura radixového ve Lvu (tato kvadratura způsobuje unáhlenost i náhlé zkraty v myšlení).


Všimněte si, že mu na planety narození působili též negativně samí škůdci (Mars, Saturn, Uran i Pluto), což se děje vždy u zásadních životních změn, protože zásadní životní změny nikdy nezpůsobují tranzity rychlých planet, ale vždy nahromaděné vlivy pomalých planet. Pokud si vyjedete horoskop pana Štěpánka, zjistíte také, že byl na penězích silně závislý, a proto neunesl když jeho příjmy výrazně klesaly. Venuši měl v době narození v Býku propojenou kvadraturou s Plutem. To jsou ty závislosti.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další známé osobnosti, které procházely těžkými roky:

Karel Gott, narozený 14. 7. 1939 v Plzni (narozen ve znamení Raka). Zemřel 1. 10. 2019 na rakovinu.

Jiří Pomeje, narozený 13. 12. 1964 v Českých Budějovicích (narozen ve znamení Kozoroha). Zemřel 26. 2. 2019 na rakovinu.

Zdeněk Srstka, narozený 26. 9. 1935 Praha (narozen ve znamení Vah). Zemřel 29. 7. 2019.

A mnozí jiní.


Když si vyjedete horoskopy těchto lidí, zjistíte, že v těchto čtyřech znameních, o nichž píši, měli v době narození více planet a nejen Slunce. 

Z těchto příkladů vidíte, že vlivům pomalých planet neunikneme nikdo, i kdybychom se na hlavu stavěli. Můžeme ale mnoha situacím zabránit nebo předcházet, když včas pochopíme co je třeba dělat jinak, a správně se k tomu včas postavíme.


Pokud byste chtěli studovat, jak se k životu stavět, abyste rozuměli dobře nejen sobě, ale i mnoha životním zákonitostem, nabízím vám ke studiu mé knihy, z nichž se mnohé o těchto oblastech dozvíte. Knihy seženete pouze na mém webu.


Přečíst si můžete i další článek, který je zaměřený na Býky, Lvy, Štíry a Vodnáře.zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz