Chcete se naučit dělat si regrese sami?


Regresní terapie je skvělá metoda, která vám pomůže zbavit se nánosů minulosti, které máte uložené hluboko ve svém podvědomí, nemáte je ale dodnes zpracované ani uzavřené. Regresní terapii se můžete naučit dělat si i sami. Jen musíte vědět co všechno budete muset ovládat a budete se to muset naučit, chcete-li tuto metodu používat správně.


V následujícím textu uvedu pár příkladů, co se budete muset naučit nezbytně zvládat, budete-li si chtít dělat regrese sami.

1. Budete se muset naučit schopnosti hlubokého ponoření do sebe na delší dobu (2 hodiny i déle) a po celou dobu, kdy v regresi budete, budete muset udržet plnou pozornost u situací, které řešíte. Tomu se můžete naučit přes meditace, při četbě knih, při práci na zahrádce i jinými způsoby.


2. Budete se muset naučit dobře pohybovat po časové stopě od současnosti do minulosti a tam odtud zase zpět.


3. Budete se muset naučit dávat si jasné příkazy, jimiž sami sebe celou dobu povedete. Nahrazuje to práci terapeuta, který by vás jinak vedl.


4. Budete se muset naučit dobré schopnosti pozorování a všímání si detailů, a od toho, co se objeví, nesmíte utíkat. S povrchními přístupy v této terapii nikdy neuspějete.

5. Budete se muset naučit dobré schopnosti vybavování, protože dokud si nedokáže minulé dění vybavovat, těžko něco objevíte i zpracujete.

6. Budete se muset naučit nebát se ničeho, co se vám v regresi odhalí.

7. Až se vám nějaké obrazy odhalí, zatím to vůbec nic neznamená. Tento první vjem se rozvine v konkrétní příběh jen když použijete správně postup této terapie, jemuž je třeba se naučit. Pokud se mu nenaučíte, budete vidět jen ten jeden bod, který spatříte, a nic víc.

8. Postup i další zásady této terapie je třeba znát dobře také proto, abyste neskákali v situacích chaoticky sem a tam. Tím byste vše jen rozvrtali a do všeho se pouze zamotali.

9. Je třeba porozumět dobře řetězcům, protože z nich jsou mnohé situace složené.

 

10. Je třeba vědět co dělat, když se situace nikam neposouvá.

11. Je třeba vědět co dělat, když se člověk v situaci zamotá.

12. Je třeba vědět kdy je situace skutečně pročištěná.

13. Je třeba vědět, jak se navracet zpět do současnosti a co přitom člověk nesmí vynechat.

14. Je třeba vědět, kdy do regrese není dobré jít. Atd.

 

Pod všemi těmito jednotlivými body jsou jasné návody, jak postupovat i co dělat, aby člověk procházel regresní terapií správně. A tomu všemu je třeba se nejprve naučit. To znamená ovládnout dobře část teoretickou, než se pustíte do části praktické.

Chcete-li tuto metodu studovat systematicky se všemi návody, pomůže vám s tím kniha "Regresní terapie", kterou seženete pouze na mém webu. Sama pracuji s touto metodou již 25 let.


Přeji Vám hodně štěstí.


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz