Iveta Bartošová – Jaká byla její povaha


Iveta Bartošová byla česká zpěvačka, která se narodila 8. 4. 1966 v Čeladné.

Bohužel 29. 4. 2014 zemřela skokem pod vlak ve věku 48. let.

A protože na internetu čtu neustále různé články o ní, zpracovala jsem krátce po její smrti její horoskop narození a v příspěvku zmíním svůj názor na ni. Nemám bohužel přesnou hodinu narození. Proto zmíním jen to, co bez hodiny narození vyčíst lze. Za informacemi, které napíšu, si ale stojím. Text mohou číst i lidé, kteří se v astrologii vůbec nevyznají. Nerozumíte-li astrologii, pak čtěte jen ten tučný text. Lidé zabývající se astrologií mohou číst i ty astrologické poznámky.

Iveta Bartošová byla podle mě velmi snaživá žena, která se chtěla v životě i prosadit, a byla i akční a pracovitá.

Astrologicky: Slunce měla v době narození ve znamení Berana (ve velmi akčním znamení), a Marse, planetu pracovitosti i průbojnosti měla také v Beranu.

Byla také velký nervák a mohla dělat i unáhlená a ne dobře promyšlená rozhodnutí.
Astrologicky: Slunce měla v době narození negativně aspektované na Urana.

Měla sklony i k různým závislostem (na lidech, prášcích, pití, práci…).
Astrologicky: Slunce měla negativně aspektované na Pluta, které toto způsobuje.

Emocionálně byla velmi citlivá, hodná i vnímavá, a to byla jedna z příčin jejích potíží, protože se svými emocemi neuměla pracovat a řešila to antidepresivy i jinými nevhodnými způsoby. Proto jí tento drsný svět stále převálcovával.

Astrologicky: Lunu, planetu emocí, měla v době narození ve Štíru, který dává velmi silné a hluboké emoce, ale také sklony k depresím, které jsou u Štírů typické.

 

Byla velmi přátelská, byla umělecky i hudebně vnímavá a nikomu podle mě neubližovala. Také podle mě toužila po hlubokém a naplněném vztahu.

Astrologicky: Venuši, planetu lásky, partnerských a mezilidských vztahů, ale také krásy, estetiky a umění, měla v době narození v Rybách, v nesmírně citovém i vnímavém znamení. Venuši neměla negativně aspektovanou na jiné planety, takže o její citovosti i hloubce cítění ani v nejmenším nepochybuji. Jsem si naprosto jistá tím, že to byla moc hodná a citová žena, která toužila po lásce a naplněném vztahu, a rozhodně to nebyla žena, která střídala partnery z lehkomyslnosti či rozmaru. Byla právě až moc citová a ovlivnitelná, a to jí stále oslabovalo.

 

Jejím velkým problémem bylo její myšlení !!! Myšlení měla jemné a citlivé a nebyla hloupá. Se svým myšlením ale neuměla též správně pracovat, a to její problémy zhoršovalo. Byla také názorově ovlivnitelná, takže s ní mohl kdokoli snadno manipulovat. Dalším problémem bylo, že o mnoha věcech nekomunikovala a napětí dusila v sobě. Podléhala také různým strachům i pocitům viny, a to vše jí brzdilo.

Astrologicky:

Merkura, planetu logického myšlení, měla v době narození ve znamení Ryb, kde není dobře postavený. Merkur je planeta logického myšlení. Rybám ale logika a racionálno vlastní není. Proto paní Iveta podléhala různým psychickým stavům, které si nedokázala logickým rozumem vysvětlit, protože logicky uvažovat neuměla.

Merkura měla v době narození negativně aspektovaného na Saturna, který způsobuje, že člověk otevřeně nekomunikuje a své bolesti dusí v sobě.

Druhou planetou myšlení je planeta Jupiter. Toho měla paní Iveta v době narození v Blížencích, kde je též slabý. Jupiter je planeta hlubšího zamýšlení se nad životem a jeho smyslem, nad tím proč tu jsme, kde jsou skutečné pravdy o nás i o životě, atd. Jupiter vyžaduje hluboké přemýšlení, hledání skutečných pravd, hledání souvislostí atd. Blíženci, kde Jupitera v době narození měla, ale nic takového nedělají. Ti se často o mnoho věcí zajímají, u všeho ale zůstávají jen na povrchu a nejdou v poznání do hloubky. A kvůli tomu mnoha věcem pořádně nerozumějí. Navíc i Jupitera měla v době narození negativně aspektovaného na Saturna (kvadraturou), stejně jako Merkura, což opět ukazuje, že nekomunikovala a mnoho dojmů v sobě dusila.

Vidíte, že paní Iveta měla obě planety myšlení ve znameních, kde nebyly dobře postavené, a navíc měla obě tyto planety negativně aspektované na Saturna.


Poznámka pro astrology:
 Když píšu, že neměla tyto planety dobře postavené, myslím tím exily nebo pády. Kdo studuje astrologii, ví, co síly i slabosti planet znamenají. Toto vše vysvětluji v mých astrologických knihách, kde se věnuji těmto tématům do hloubky. 

Poznámka pro astrology: Když píšu slovo aspekty, znamená to, že jedna planeta je s nějakou jinou planetou v době narození nějak provázaná (buď pozitivními aspekty nebo negativními aspekty). Pozitivní nám dávají určité schopnosti, které umí astrolog pojmenovat. Negativní náš potenciál brzdí. Proto je třeba pracovat vědomě na jejich překonání. Člověk jen musí vědět jak. S tím pomáhám lidem v osobních konzultacích.

Poznámka: Protože neznám hodinu narození paní Bartošové, nebudu se již k jejímu horoskopu vyjadřovat obsáhleji. Nerada dělám detailní závěry bez přesné hodiny narození. Proto své psaní nyní končím. Za vším, co jsem ale napsala, si plně stojím a věřím, že kdyby tyto texty četl někdo z její rodiny, kdo ji skutečně dobře znal, že by tito lidé mé názory jen potvrdili.

Co mě hluboce mrzí: Mrzí mě, že s jejím myšlením i psychikou nikdo kvalitně nepracoval, aby její postoje včas podchytil a nějaký čas jí vedl, než by byla sama v sobě opět silná. Místo toho jí lékaři cpali jen antidepresivy, která její už tak narušené myšlení i emoce ještě víc utlumovala.

Na úplný závěr bych chtěla požádat všechny lidi, kteří o ní neustále šíří negativní informace, aby se zamysleli nejprve nad tím, zda její duši skutečně dobře znali, a pokud ne, neměli by jí škodit, protože byla citlivý a hodný člověk. Podle mne byla jen slabá a hluboce nešťastná, a osobně je mi velice líto, že její osud takto skončil.

Pokud i vás trápí určité situace, s nimiž si nevíte rady, neřešte je nikdy tím, že budete svá trápení dusit v sobě, ani nevolte radikální řešení, jaké zvolila paní Bartošová. Já vám vždy ráda pomohu v mé poradně, budete-li o mou pomoc stát a uvidíte, že každá situace má řešení, které vám přinese nakonec opět spokojenost i klid.   

Svým klientům pomáhám s jejich problémy již 25 let.

www.knihy-holoubkova.cz


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz