Miroslava Holoubková – knihy na studium astrologie

Astrologii se věnuji 29 let a mám k ní velmi hluboký vztah, protože mi pomohla pochopit dobře sebe, mé blízké i mé klienty, a nejen to. Je také jednou z oblastí, která mi pomohla pochopit život i to, jak život doopravdy funguje, a to vás na žádné škole nenaučí. Proto jsem se rozhodla napsat pro vás pár astrologických knih, které vám mají pomoci s tím samým, s čím pomohla astrologie kdysi mě. Knihy jsou psané přehledným a srozumitelným způsobem, protože i já sama mám takový styl psaní ráda. 

Rozhodnete-li se studovat astrologii podle mých knih, doporučuji vám studovat je v pořadí, v jakém jsou seřazené. 

 

Jak postupovat při studiu astrologie     Miroslava Holoubková   NOVINKA

Tato kniha je důležitým základem v začátcích studia astrologie, a povede vás systematicky k tomu, abyste začali astrologii dobře chápat a naučili jste se horoskopy kvalitně vykládat. Je také skvělou pomůckou pro čtenáře, kteří chtějí astrologii studovat formou samostudia. Studujte proto témata v knize pečlivě, protože na ně navazují další body, které byste bez dobrých znalostí základů jen těžko správně vyložili.
 

Astrologická znamení          Miroslava Holoubková

Kniha „Astrologická znamení“ vás seznámí s charakteristickými povahovými rysy jednotlivých znamení, která dnes známe pod názvy Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby, a je psána tak, abyste se v jednotlivých znameních snadno orientovali.

Je důležitou pomůckou pro každého, kdo se věnuje nebo chce věnovat studiu astrologie, a je vhodná i pro čtenáře, kteří se astrologií cíleně nezabývají. Chcete-li sami sebe i druhé lidi dobře poznat, přečtěte si tuto knihu. Bude vám v poznávání sebe i v poznávání druhých lidí velkým přínosem.

Astrologickým znamením se také říká: sluneční znamení, zvířetníková znamení, znamení zvěrokruhu...

V knize popisuji i povahové sklony všech znamení ascendentu. Znamení, které vládne našemu ascendentu, nám dává další povahové sklony které budeme mít celý život. Proto je třeba u sebe tyto sklony objevit a nějak je rozvíjet. Já mám ascendent v Blížencích, přestože jsem narozená ve znamení Berana. Proto mám sklony ke vzdělávání sebe i ke vzdělávání druhých, píšu knihy, přednáším, neustále o všem přemýšlím..., což jsou všechno typické sklony Blíženců. 

 

Planety ve znameních          Miroslava Holoubková

V knize se dočtete, jak se projevují jednotlivé planety ve dvanácti astrologických znameních, protože teprve to povahu člověka víc upřesňuje. Proto při výkladu astrologie nelze stavět jen na postavení Slunce. Kdo to dělá, zaujímá k výkladu naprosto nesprávný přístup!!!

Sluneční znamení popisovaná v různých časopisech, na internetu nebo v knihách by vás pravdivě vystihovala pouze tehdy, pokud byste měli všechny planety v době narození ve stejném znamení, v jakém máte Slunce. Takový člověk na světě ale neexistuje. Proto je třeba věnovat tématu Planety ve znameních přednostní pozornost.

Chcete-li být dobrými astrology, měli byste těmto zásadám dobře rozumět.

V knize se dočtete stručně i o planetách a jejich významu.

 
Všechny mé knihy naleznete pod odkazem:  knihy.

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz