O svém životě si rozhodujeme sami


V následujících odstavcích toto téma trochu rozvedu.

Velké množství lidí se domnívá, že se svým životem nemohou nic dělat, protože jejich život ovlivňují buď rodiče nebo partneři, možná nějaké duchovní nebo společenské vlivy, někdo si myslí, že musí splácet nějakou karmu, která mu neumožňuje žít jinak..., a tato mylná přesvědčení způsobují, že lidé na svůj život rezignují a nic s ním vlastní vůlí nedělají. Přitom mohou začít kdykoli žít jinak, než jak žijí, pokud vědí, jak chtějí doopravdy sami za sebe žít a půjdou si za tím. Bohužel někteří lidé se vůbec nezamýšlejí nad tím, jak chtějí sami za sebe žít, a jen bědují nad svým osudem.

Velkým problémem mnoha lidí také je, že se podřizují neustále různým zvykům, tradicím i očekáváním druhých, velké množství lidí ovládá strach z toho, co bude, když by se začali řídit vlastními pravidly, a to je udržuje stále v zajetí vzorců rodiny i společnosti, která je ovládá i ovlivňuje. A protože z toho, co dělají nebo očekávají druzí nedokáže většina lidí vystoupit, jsou tito lidé nešťastní, a následkem toho trpí nespokojeností, různými úzkostmi i depresemi, ztrátou životní energie i ztrátou smyslu života, a pokud toto trvá dlouho a nic se nelepší, přicházejí někdy i nemoci různé závažnosti. Přitom toto vše je jen důsledek neschopnosti vzepřít se vnějším i vnitřním nesprávným nastavením a žít život podle pravidel, která člověk sám uznává.

Než ale bude moci kdokoli žít podle vlastních pravidel, musí nejprve některé věci pochopit, aby mohl tuto změnu úspěšně zrealizovat. Bude muset hluboce přemýšlet sám nad sebou i nad tím, jaký je i co doopravdy sám za sebe chce v různých oblastech života, bude muset přemýšlet nad tím, jak život doopravdy funguje i nad tím, co všechno ho drží v tomto zajetí, i jak se od toho všeho může oprostit. A s tím vám pomůže kniha "O svém životě si rozhodujeme sami", kterou jsem zmiňovala na začátku tohoto příspěvku.

Velké množství lidí se také bojí přebírat odpovědnost za vlastní život i vývoj a nechtějí nést následky za svá rozhodnutí, a proto žijí raději tak, jak jim nevyhovuje, než aby si určovali svou cestu životem podle vlastních pravidel.

Ani mnozí lidé, kteří se honí jen za penězi, nemusí řídit svůj život vlastní vůlí, a mohou časem zjistit, že se nechali jen strhnout davem, který se stále za něčím žene, že se nechali ovlivnit vidinou velkých peněz, které vydělávají jejich přátelé nebo sousedé, že se nechali strhnout motivačními videi, jak vydělávat milióny, i jinými vnějšími okolnostmi. Někteří jedinci chtějí stále někomu něco dokazovat, což je též nesmyslné, protože nic z toho nevychází z hloubi jejich nitra, což všichni jednou pochopí.

Chcete-li skutečně dosáhnout toho, abyste si řídili svůj život sami, a bylo to i v souladu s vaší vlastní duší i v souladu s vyššími duchovními zákony, přečtěte si knihu "O svém životě si rozhodujeme sami", kde vše podrobně rozepisuji včetně návodů jak postupovat, abyste se stali skutečně tvůrci svého osudu. Tato kniha vám poskytne mnoho důležitých návodů podložených praxí, které vám na této cestě hodně pomohou.


Všechny mé knihy naleznete pod odkazem knihy.


Hodně štěstí všem.
Miroslava Holoubková

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz