O svém životě si rozhodujeme sami


Zajímá vás vážně osobní rozvoj? Kniha O svém životě si rozhodujeme sami je jednou z knih, která vás po této cestě zodpovědně povede. V následujících odstavcích toto téma trochu rozvedu.

Lidé se často domnívají, že se svým životem nemohou nic dělat, protože jejich život ovlivňují buď rodiče nebo partneři, možná nějaké duchovní nebo společenské vlivy nebo zaměstnavatelé, někdo si myslí, že musí splácet nějakou karmu, která mu neumožňuje žít lépe..., a tato mylná přesvědčení způsobují, že lidé na svůj život rezignují a nic s ním vlastní vůlí nedělají. Přitom nejdůležitějším důvodem proč jsme se narodili je vývoj a posun vpřed, a posun vpřed je přímo naší povinností. Proto naprosto každý může začít kdykoli žít jinak, než jak žije, pokud bude vědět jak chce doopravdy sám za sebe žít a půjde si za tím. Bohužel někteří lidé se vůbec nezamýšlejí nad tím, jak chtějí sami za sebe žít, a jen bědují nad svým osudem.

Velkým problémem mnoha lidí také je, že se podřizují neustále různým zvykům, tradicím i očekáváním druhých, velké množství lidí ovládá strach z toho, co bude, když by se začali řídit vlastními pravidly, a toto vše je udržuje stále v zajetí vzorců rodiny i společnosti, která je ovládá i ovlivňuje. A protože z toho, co dělají nebo očekávají druzí nedokáže většina lidí vystoupit, jsou tito lidé nešťastní, a následkem toho trpí nespokojeností, různými úzkostmi i depresemi, ztrátou životní energie i ztrátou smyslu života, a pokud toto trvá dlouho a nic se nelepší, přicházejí někdy i nemoci různé závažnosti. Přitom toto vše je jen důsledek neschopnosti vzepřít se vnějším i vnitřním nesprávným nastavením a žít život podle pravidel, která člověk sám uznává.

Než ale bude moci kdokoli žít podle vlastních pravidel, musí nejprve některé věci pochopit, aby mohl tuto změnu úspěšně zrealizovat. Bude muset hluboce přemýšlet sám nad sebou i nad tím, jaký je i jak se doopravdy sám za sebe v různých oblastech života chová, bude muset přemýšlet nad tím, jak život doopravdy funguje podle vyšších duchovních zákonů, jimž jsme všichni neustále podřízeni a jak je třeba jednat, abychom žili v souladu s nimi, bude muset přijít na to, co všechno ho drží v tomto zajetí i jak se od toho všeho může oprostit atd. A s tím vám pomůže kniha "O svém životě si rozhodujeme sami", kterou jsem zmiňovala na začátku tohoto příspěvku.

Velké množství lidí se také bojí přebírat odpovědnost za vlastní život i vývoj a nechtějí nést následky za svá rozhodnutí. Proto žijí raději tak, jak jim nevyhovuje, než aby si určovali svou cestu životem podle vlastních pravidel.

Ani lidé, kteří se honí jen za penězi, nemusí řídit svůj život podle vlastní vůle a mohou časem zjistit, že se jen nechali strhnout davem, který se stále za něčím žene, že se nechali ovlivnit vidinou velkých peněz, které vydělávají jejich přátelé nebo sousedé, že se nechali strhnout motivačními videi, jak vydělávat milióny, i jinými vnějšími okolnostmi. Někteří jedinci chtějí stále někomu něco dokazovat, což je též nesmyslné, protože silná osobnost, která žije v souladu se sebou, nepotřebuje nikomu nic dokazovat atd.

Chcete-li dosáhnout toho, abyste si řídili svůj život skutečně sami, a bylo to v souladu s vaší vlastní duší i v souladu s vyššími duchovními zákony, přečtěte si knihu O svém životě si rozhodujeme sami, kde vše podrobně rozepisuji včetně návodů, jak postupovat, abyste se stali skutečně tvůrci svého osudu. Tato kniha vám poskytne mnoho důležitých návodů podložených třicetiletou každodenní praxí, které vám na této cestě hodně pomohou.


Všechny mé knihy seženete pouze na mém webu.

 

Hodně štěstí všem.
Miroslava Holoubková

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz