Od roku 2020 procházejí zásadními životními proměnami Býci, Lvi, Štíři a Vodnáři

Nyní procházejí hlubokými životními proměnami lidé narození v těchto čtyřech znameních (ve znamení Býka, Lva, Štíra a Vodnáře). Změny budou zažívat v oblasti vztahů, práce i zdraví, včetně hlubokých proměn v oblasti psychiky, někdo zažije různá úmrtí (buď zemře dotyčný sám, nebo zemře někdo z jeho blízkých), někdo bude řešit zásadní proměny v rodině nebo s dětmi, někdo bude řešit finanční problémy nebo změny atd. Bude to stejný proces, jaký zažívali před nimi Berani, Raci, Váhy a Kozorozi. Jen nyní tyto vlivy postihnou Býky, Lvi, Štíry a Vodnáře.

Děje se to slabě již od jara 2019, a bude se to dít do jara 2023, kdy na tato znamení budou negativně působit planety Saturn a Uran. Saturn svůj vliv ukončí na jaře 2023. Uran ale bude na tato znamení působit dál až do dubna 2026. To ale není stále konec. Od jara 2024 začne na tato znamení působit i Pluto tranzitující z Vodnáře, a to se bude zdržovat ve Vodnáři až do roku 2042. A proto během těchto let (2020-2042) projdou hlubokou proměnou postupně všechna tato čtyři znamení, která jsem jmenovala (Býci, Lvi, Štíři i Vodnáři).

V roce 2020 jsou vlivy pomalých planet zasaženi hlavně lidé, kteří mají planety od 0° do 10° znamení Býka, Lva, Štíra a Vodnáře.

V roce 2021 budou vlivy pomalých planet zasaženi lidé, kteří mají planety od 0° do 14° znamení Býka, Lva, Štíra a Vodnáře.

V roce 2022 budou vlivy pomalých planet zasaženi lidé, kteří mají planety od 10° do 25° znamení Býka, Lva, Štíra a Vodnáře.

Atd.

Někteří lidé si možná položí otázku, jak jsem si tímto tvrzením jistá. Jsem si jím jistá proto, protože se astrologii věnuji třicet let, kdy dennodenně sleduji u sebe i u druhých lidí, co vlivy různých planet přinášejí, a proto mám své závěry podložené každodenní dlouholetou praxí.

 

A proč se toto vše děje?    Vysvětlila jsem to i u předchozího článku, na který posílám na konci odkaz.

V astrologii se všechny planety neustále pohybují, a při svém oběhu stále něco spouštějí. Hlavně pomalé planety, jejichž cílem je naše radikální proměna duchovnějším a zodpovědnějším směrem. Z praxe možná víte, že se sami od sebe jen málokdy měníme lepším směrem. Skutečně se sebou nebo se svým životem děláme něco až tehdy, když nás zastaví nějaké překážky nebo velké problémy. Přitom nic z toho by nemuselo přicházet, kdybychom se měnili průběžně lepším směrem sami. Jakmile ustrneme pouze ve hmotě, duchovní planety jako Uran, Neptun nebo Pluto nás z této strnulosti vždy nějakými zásahy vytrhnou, abychom si uvědomili, že život není jen o tom, co vidíme kolem sebe. Dokonce i Saturn nás hodně učí. Saturn je spojený spíše s hmotnou sférou, a učí nás zodpovědnosti, trpělivosti, umírněnosti, rozvaze, poctivosti i mnoha jiným hodnotám. Pokud toto vše zvládáme ve všech oblastech života, nemusíme se vlivu pomalých planet bát. 

Uvedu příklad ze života jedné známé osobnosti.


slečna Eva Samková naše snowbordistka          Býk

Narozena: 28. 4. 1993 Vrchlabí

V roce 2018 jí zemřel tatínek na rakovinu po dlouhé nemoci, a 6. 6. 2020 jí zemřela též na rakovinu maminka, u níž měla nemoc rychlý spád, takže slečna Eva zůstala ve 27 letech sama ještě s mladší sestrou. 

 

Slečna Samková má v době narození planety postavené takto:
Nemáte-li představivost, vyjeďte si její horoskop, abyste mohli vše lépe sledovat.

Venuši má na 4° Berana

Jupitera má na 6° Vah

Lunu má mezi 18° až 30° Raka

Merkura má na 19° Berana

Neptuna má na 21° Kozoroha

Urana má na 22° Kozoroha


Marse má na 0° Lva

Slunce má na 7° Býka

Pluta má na 24° Štíra

Saturna má na 28° Vodnáře

 

V době smrti tatínka cca 18. 1. 2018 jí planety působily takto:

Saturn tranzitující ze 3° Kozoroha jí působil kvadraturu na Venuši radixovou v Beranu, i kvadraturu na Jupitera radixového ve Vahách.

Uran tranzitující z 24° Berana jí působil kvadraturu na Urana i Neptuna radixového v Kozorohu, a možná i na Lunu radixovou, kterou má mezi 18° Raka až 1° Lva.

Pluto tranzitující z 19° Kozoroha jí působilo kvadraturu na Merkura radixového v Beranu + konjunkci s Uranem radixovým v Kozorohu i Neptunem radixovým v Kozorohu.

Mars tranzitující z 24° Štíra jí působil kvadraturu na Saturna radixového ve Vodnáři.


Vidíte, že jí na planety narození působili negativně samí škůdci (Mars, Saturn, Uran i Pluto). Mars je jen doplňující vliv. Zásadní roli sehrály Saturn, Uran a Pluto.

 

V době smrti maminky 6. 6. 2020 jí planety působily toto:

Pluto tranzitující na 24° Kozoroha tvořilo konjunkci s Uranem radixovým i s Neptunem radixovým v Kozorohu + možná působilo kvadraturu i na Lunu radixovou, kterou má mezi 18° Raka až 1° Lva.

Jupiter tranzitující na 26° Kozoroha tvořil konjunkci s Uranem radixovým v Kozorohu + možná působil i opozici na Lunu radixovou v Raku.

Saturn tranzitující na 1° Vodnáře jí působil kvadraturu na Slunce radixové v Býku a opozici na Marse radixového ve Lvu.

Uran tranzitující na 8° Býka jí působil konjunkci se Sluncem radixovým v Býku.

Zde opět vidíte, že jí na planety narození působili negativně škůdci (Saturn, Uran i Pluto). Na tomto příkladu vidíte i to, jak se zde prolínaly vlivy na znamení Berana, Raka, Vah i Kozoroha, o nichž jsem psala v předchozím článku, a paní Samková má v těchto znameních v době narození 6 planet, s vlivy na znamení Býka, Lva, Štíra a Vodnáře, o nichž je tento článek, a paní Samková má v těchto znameních 4 planety. V tomto článku jsem zmínila jen vlivy na Slunce a Marse na které nyní působí Saturn i Uran.

Kdo rozumí sekundárním direkcím, což je jiná výkladová metoda, všimne si, že Luna paní Samkové je v roce 2020 opět v Raku jako v době jejího narození, a jak víte, Luna souvisí vždy kromě emocionálního založení dané osoby i s její matkou. Luna se pohybuje v roce 2020 v direkcích od 15° do 28° Raka. Toto se děje všem lidem, že se Luna v direkcích okolo jejich věku 27. let vrací na místo, kde stála v době narození, a podle toho, jaké tvoří v době narození aspekty na jiné planety i v jakém je domě nebo jakému domu vládne se určuje, co se bude dít. 

V numerologii prochází slečna Samková v roce 2020 rokem devítky, a kdo rozumí numerologii ví, že v roce devítky dochází často k různým změnám, včetně úmrtí. Toto období nutí člověka k zamyšlení se nad tím, co dál, včetně převzetí odpovědnosti za nějakou oblast života. Když zemřel tatínek paní Samkové, byla od dubna 2018 v osobní roční vibraci sedmičky, která je též těžká. Rok sedmičky vede vždy k duchovnímu uvědomění a k duchovním posunům.


Uvádím zde záměrně život známé osobnosti, protože kdybych psala o svých klientech, které neznáte, mnohem méně byste mi důvěřovali. Když jsou ale něčí údaje veřejně známé, můžete si vše ověřit sami.

Všimněte si také, že příspěvek se netýká vlivu pomalých tranzitujících planet jen na Slunce radixové. Pokud máte ve znamení Býka, Lva, Štíra nebo Vodnáře kromě Slunce i jiné planety, pocítíte vliv pomalých planet mnohem intenzivněji. To vše se dá vyčíst jen z vašeho horoskopu narození. Jen z něho se dá vyčíst, co se bude dít Vám.

V předchozích letech procházeli zásadními proměnami Berani, Raci, Váhy a Kozorozi. O vlivech pomalých planet na tato znamení se dočtete v článku, na který posílám odkaz: https://www.knihy-holoubkova.cz/clanky/berani-raci-vahy-a-kozorozi-prochazeli-nyni-zasadnimi-zivotnimi-promenami/

 

Další známé osobnosti, které procházejí nyní těžkými roky:

Josef Laufer, narozen 11. 8. 1939 ve Francii (narozen ve znamení Lva). Leží již téměř 3 měsíce v kómatu na kardiologii.

Jaroslav Kubera, narozen 16. 2. 1947 Louny (narozen ve znamení Vodnáře). Zemřel náhle 20. 1. 2020. 

Jiřina Bohdalová, narozena 3. 5. 1931 Praha (narozena ve znamení Býka). Budete-li nyní sledovat její život, uvidíte probíhající dění sami.

Leoš Mareš, narozen 27. 4. 1976 Beroun (narozen ve znamení Býka). Budete-li nyní sledovat jeho život, uvidíte probíhající dění sami, pokud se něco dostane na veřejnost.

Miroslav Donutil, narozen 7. 2. 1951 Třebíč (narozen ve znamení Vodnáře). Budete-li sledovat jeho život, uvidíte probíhající dění sami, hlavně v roce 2022.

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz