Rozvoj společnosti

Zajímejte se vážně o rozvoj společnosti a pomáhejte i vy vědomě dennodenně jejímu kvalitnímu rozvoji, protože snažit bychom se o to měli všichni. Každý člověk má v sobě určité schopnosti, jimiž může být prospěšný a jimiž může společnost někam posouvat. Musí si jen tyto schopnosti uvědomit a používat je v praxi. Politici bez nás lidí nezmůžou nic. Žádný vůdce nikdy ničeho nedosáhl, pokud nebyl obklopen lidmi, kteří s ním spolupracovali na jeho cíli nebo vizi. Ani vyšší duchovní síly nemohou udělat nic za nás. Mohly by, ale k čemu by to bylo, když my sami jsme schopni obratem vše jen ničit.

Velké množství lidí se dnes zajímá jen o to, kam se půjdou bavit nebo co pěkného si koupí, zajímá je jen sex a užívání si v něm, opíjejí se nebo berou drogy, na sociálních sítích řeší naprosté povrchnosti… Nebo se honí jen za kariérou a penězi. Nebo přežívají ze dne na den a starají se jen o to, aby dostali každý měsíc výplatu a nic víc je nezajímá. Někteří se dokonce práci i jakémukoli vlastnímu rozvoji vyhýbají a shánějí si všemožná potvrzení, že pracovat nemohou, místo aby zaujali k rozvoji svého života i života celku zodpovědný postoj.

Uvědomte si, že každé naše rozhodnutí i každý náš čin má vliv nejen na náš vlastní život, ale i na celou společnost. A to je hluboká pravda, i kdybyste těmto slovům nevěřili.

Proto začněte uvažovat vážně nad tím, jak byste mohli svůj život přenastavit, abyste ho žili skutečně smysluplně nejen pro sebe, ale i pro druhé, a začněte své postoje měnit co nejdříve.

 

Pokud byste měli zájem studovat mé knihy, které k takovémuto rozvoji vedou, ráda vám je pošlu. Mé knihy seženete pouze na mém webu.

 

S láskou vám všem,
Miroslava Holoubková


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz