Vyšší bytosti s námi chtějí komunikovat

Vyšší bytosti s námi chtějí spolupracovat a chtějí nám radit i pomáhat s našimi problémy i posuny na vyšší úrovně žití.
Vyšší bytosti s námi chtějí komunikovat

Když se na ně ale budeme obracet jen občas, řeknou si, že asi zas tak velký zájem něco se dozvědět nebo se někam posouvat nemáme, a než by jen nečinně čekaly, zda si na ně někdy vzpomeneme, přesměrují svůj zájem jinam a věnují se jiným bytostem, které o jejich pomoc stojí, ať jde o bytosti zde na Zemi nebo o bytosti v astrálních sférách, kde mohu druhé též učit.

Je to úplně stejné jako s učiteli zde na Zemi. Kdyby vás někdo chtěl něco učit a dokázal vám něco předat, vy jste ale nejevili žádný zájem, myslíte si, že by váš nezájem bavil učitele donekonečna? Věřte mi, že nebavil. Časem by si řekl, že nemá cenu plýtvat vlastním časem ani energií na záležitosti, kde lidé o jeho pomoc nestojí, a buď by přesměroval svůj zájem jinam, kde o jeho pomoc budou lidé stát, nebo by se zaměřil pouze na vlastní život a nechal by lidi ať se koupou dál v bahně vlastního nezájmu i nevědomosti.

Nebo si představte, že byste těmito učiteli byli vy sami, měli byste lidem co předat, chtěli byste jim to předat, lidé by ale projevovali jen vlažný zájem nebo dokonce žádný. Jak byste se cítili? Buďte k sobě upřímní.

I já toto občas cítím. Dokážu předávat velmi kvalitní informace v konzultacích i v knihách. Často mám ale pocit, že lidé jen sbírají útržkovité texty, které si rychle někde přečtou, do hloubky se jim ale nechce jít. Před časem jsem dala i na své facebookové stránce prostor pro dotazy, kde se lidé mohou ptát na cokoli ke svému rozvoji, a ptají se jen dva nebo tři lidé. V čem je tedy problém? Ve mně a v mém přístupu? Nebo v nezájmu lidí?

A stejně to cítí i vyšší síly, které nás chtějí vést a chtějí nám pomáhat. Když ale nevidí náš vážný zájem, angažují se jinde. Já se na tyto síly obracím dennodenně a neexistuje, že bych si říkala, že nyní si dám měsíc pauzu.

Zásady této komunikace

Máte-li zájem s těmito energiemi spolupracovat, musíte dodržovat určité zásady:

  • Musíte si na tuto spolupráci vyšetřit pravidelně čas.
  • Musíte se umět plně uvolnit a naladit se na příjem těchto informací shora.
  • Musíte v tyto průvodce bezmezně věřit. Pokud nevěříte tomu, že existují, nepovedou vás.
  • Musíte se na ně obracet téměř dennodenně.
  • Musíte se na ně obracet s důležitými dotazy, a ne s nesmysly.
  • Musíte se učit jejich rady zachytit. Stačí jen odevzdaně naslouchat a nepřemýšlet.
  • Musíte být na určité morální úrovni, aby měly jistotu, že s radami, které od nich dostanete, správně naložíte.
  • Když toto vše umíte, měli byste se jejich radami řídit a nedělat to, co vám říká váš vlastní rozum.
  • Musíte jejich rady používat vždy jen k dobrým účelům.
  • Atd.

Dokud se ale nenaučíte zklidňovat a nořit se pravidelně hluboko do sebe, těžko vás pak tyto síly mohou vést.

S vyššími energiemi je to podobné, jako kdyby nějaký učitel zde na Zemi čekal, když má začít výuka online nebo jinou formou, zda se někdo připojí. Když se nikdo nezapojí, připadá mu toto čekání jako zbytečně ztracený čas.

Na závěr pamatujte, že vyšší průvodci nás vedou vždy, v životě i v době umírání při přechodu z této sféry do jemnohmotného světa.

Tento příspěvek jsem napsala na základě dotazu syna, který se snaží také meditovat. Jako racionálně uvažující panně se mu to ale zatím nedaří, protože jeho hlava pracuje stále na plné obrátky. Přemýšlí sice dobrým směrem, vypnout myšlení ale zatím neumí.

PS: Andílek na obrázku možná usnul z toho věčného čekání, zda ho někdo s prosbou o pomoc zavolá.

Pěkný den všem.
Miroslava Holoubková

Chcete se objednat?

Zobrazit mé knihy