Zdraví – Existují jednoduché způsoby uzdravení, nebo neexistují?

 

Velké množství lidí řeší nemalé zdravotní problémy v oblasti mentální, psychické i fyzické, a všichni tito lidé se chtějí uzdravit. Mnozí ale hledají jen jednoduché cesty uzdravení, kde by se nemuseli sami nijak snažit. Hledají řešení v antidepresivech, v různých předpovědích i v pouhém utěšování, nebo očekávají, že terapeut nebo někdo jiný vyřeší jejich problémy za ně. Tyto cesty ale k vyléčení nikdy nevedou.


Uvedu příklady:

Pokud si obézní člověk nezačne důsledně hlídat svůj způsob stravování a nezmění svůj jídelníček, pokud se nezačne více hýbat a nezmění něco ve svých postojích (návycích), pak mu žádný zázrak, žádný léčitel ani poradce nepomůže.

Pokud si vzteklý a popudlivý člověk nezačne důsledně hlídat své projevy a nezačne na určité situace a lidi jinak reagovat, bude dál nervózní a popudlivý a nikdo ho jeho potíží nezbaví.

Pokud líný člověk nezačne svou lenost překonávat, nic se v jeho životě nezmění a vlivem toho bude mít dál problémy, jaké měl doposud.

Pokud člověk, který má sklony k intrikám, nevěrám, přelétavosti, nestálosti…, nezačne se svou nestálostí něco sám dělat, žádný poradce, léčitel ani šaman ho jeho problémů nezbaví.

Proto pamatujte, že jedině vlastní snahou, vlastním úsilím a vlastní vůlí můžete něco změnit. Ne pilulkami, zaříkáváním, věštbami ani ničím jiným. Dokonce ani energiemi, které vůči vám někdo vyšle, nic nezmůžete, protože energie druhých brzy odezní a vy zůstanete opět odkázáni sami na sebe.

Vím o čem píšu, protože sama na sobě pracuji poctivě již 30 let a pomáhám i druhým lidem s jejich rozvojem již 23 let.


V účinnou a hlavně trvalou pomoc druhých lidí nevěřím z těchto důvodů:
Do tohoto světa jsme se narodili, abychom na svých sklonech i slabinách pracovali sami. To je jeden z našich nejdůležitějších úkolů zde na Zemi. Již jsem o tom mnohokrát psala. Pokud vám bude někdo pomáhat a vy na sobě nebudete měnit nic, bude jeho snaha zbytečná a bude účinná jen krátkou dobu, protože po čase energie jeho působení vyprchá a vy budete opět tam, kde jste byli předtím.

V knize "O svém životě si rozhodujeme sami" jsem již v roce 1997 napsala: Svět nabízí nespočetné množství léčebných metod, léků nebo produktů, které slibují zaručené zdraví, lidé jsou přesto stále nemocní (na psychice, fyzickém těle i duši). Zřejmě recept na uzdravení v těchto metodách ani přípravcích nebude a budeme ho muset hledat jinde (ve změně myšlení, životního stylu i jednání). Budete-li mít chuť si tuto knihu přečíst, objevíte zákonitosti, které život i vaše zdraví řídí, a pokud se budete těmito zákonitostmi poctivě řídit, budete zdraví a zmizí i jiné vaše problémy (partnerské, pracovní, finanční a mnohé další). 

www.knihy-holoubkova.cz

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz