Zdraví – Svět je zahlcen tolika metodami, které slibují zaručené zdraví, že je to až nezdravé.


Právě kvůli tomuto obrovskému množství metod, které se na nás valí ze všech stran, jsme naprosto zapomněli na jednoduché životní pravdy, jimiž se ve skutečnosti vše řídí.

Navíc těmto novým metodám ani jejich názvům téměř nikdo nerozumí.

Dalším problémem je, že ve skutečnosti o žádné nové metody nejde. Jsou to jen původní techniky jinak pojmenované a občas mírně poupravené, což laik nepozná. Přitom tato přehršel nových metod lidi jen mate, místo aby jim pomáhala, protože lidé kvůli tomu jen běhají po mnoha kurzech nebo terapiích v domnění, že objevili něco nového, co by jim mohlo pomoci, ve skutečnosti se ale nikam neposouvají.

Problémem je i to, že lidé, kteří tyto metody vyučují, ostatním srozumitelným způsobem nevysvětlí, o čem daná metoda ve skutečnosti je. Buď to sami vysvětlit srozumitelně neumějí, nebo nechtějí, protože potřebují lidi nalákat na něco, o čem si lidé myslí, že to ještě neznají. A to vnímám osobně jako jistou formu manipulace.

Tento článek píši proto, protože sama vedu lidi poctivou duchovní cestou třicet let, lidé mi ale občas říkají (ti, kteří mě dobře neznají), že je zajímají víc duchovní metody než to, co učím já. Přitom to, co učím já, je čisté duchovno bez různých oklik i falší a jen proto, že používám jasné a srozumitelné názvy i návody, připadají mé metody lidem málo duchovní.

Proto jsem kdysi v jednom článku napsala. Dejte si pozor na to, abyste se ze všech těch metod dřív nezbláznili, než je všechny vyzkoušíte i nastudujete.

Níže v tomto článku vám jako ukázku poskytnu seznam různých metod, jichž mám ve svém seznamu 4,5 tisíce. Zde uvedu jen některé.

Nejen, že těmto názvům vůbec neporozumíte, ale ani popisy těchto metod vám jasně neřeknou, když si o nich budete něco číst na internetu, o čem ty metody jsou.

A až se mnoha těmito metodami prokoušete, zjistíte, že po vás chtěli to samé, co učím celou dobu já. Jen já to podávám srozumitelným způsobem. Zjistíte, že po vás všechny metody budou chtít:

  • Abyste žili pravdivě a láskyplně vůči všemu a všem a bez jakýchkoli falší.
  • Abyste pracovali poctivě na vlastní povaze a zpracovali si všechny vlastní slabiny i bloky. Tím se bude čistit i vaše karma a vaše tělo se bude díky tomu zjemňovat a posouvat do vyšších vibrací.
  • Abyste žili v souladu s duchovními zákony i sami se sebou.
  • Poznámka: Když toto začnete realizovat, můžete přijít na to, že se budete muset oprostit od některých vztahů. Nebo budete muset opustit současné zaměstnání a budete muset začít dělat něco jiného. Budete muset měnit mnohé své postoje tak, abyste jimi víc vyjadřovali to, kým doopravdy jste. Atd.

Navíc žádná metoda neudělá nic za vás. Vše budete muset zvládnout poctivou snahou sami, a to zdůrazňuji celou dobu i já.

 

Metody seberozvoje

Access Bars

Intuitive Connection

Access Consciousness

AFT terapie

Adaptivní metoda

Auditing

Andělská regresní terapie

Bachova květová terapie

BSSF (Be Set Free Fast)

Biorezonanční terapie

Boží pečeť

Deeksha

Dornova metoda

Duchovní léčení

EFT metoda

Emoční terapie

Enneagram

Faster EFT metoda

Feldenkraisova metoda

FSL

Gestalt terapie

Harmonizace aury (čaker)

Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Ho´oponopono

Hypnóza

Chaneling

Kauzální terapie (je zaměřena na příčinu nemoci, o což by podle mne měly usilovat všechny terapie, které se snaží člověka uzdravit, a učím tomu lidi přes mé techniky i já).

Kineziologie

Kognitivní behaviorální terapie

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální biodynamika

Kryoterapie

Kurzy emoční inteligence

Kurzy théty

Kvantové léčení

LTVS (Léčebné techniky s Vnitřní silou v propojení na svou Já jsem Boží Přítomnost, Duši a Ducha)

Matrix Reimprinting metoda

Merkaba

NLP (neurolingvistické programování)

Oxygenoterapie

Ra-Sheeba

Rebirthing – vědomé energetické dýchání (Satori dýchání)

Reclearing

Reflexní terapie

Regresní terapie

Reiky

Rodinné konstelace

SRT metoda

RUŠ metoda

Shamballa

Silvova metoda

Stimulace torzních polí

Terapie Cesta

Světelná terapie

Tattatuo

Terapie něhou

Terapie tmou

ThetaHealing

Transformační terapie

Vaginální mapování

Vědomé bytí

Voice dialogue

ZY Qigong (Čchi-kung)

Atd.

 

Na závěr se s vámi rozloučím těmito slovy. „Pamatujte, že v jednoduchosti je pravda i krása. Pokud nevidíte pravdu v jednoduchých metodách, neuvidíte ji ani v těch složitých.“

Proto se učte v životě jednoduchosti a používejte ji ve všech oblastech života i při práci na sobě.

 

www.knihy-holoubkova.cz


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz