Znáte se opravdu dobře?


Pokud se dobře znáte a životu též dobře rozumíte, pak jistě zvládáte následující body:

  • Víte naprosto přesně co je vaše skutečná přirozenost a co jsou jen masky za které se z různých důvodů skrýváte. Pokud svou pravou přirozenost znáte, tak ji i za všech okolností projevujete i žijete.
  • Víte naprosto přesně, co je vaším hlavním úkolem nebo posláním v tomto životě díky schopnostem, které vám byly při narození dány.
  • Víte naprosto přesně, co je příčinou toho, že se vám nedaří (ve vztazích, v povolání, finančně, v oblasti zdraví, v oblasti duchovního rozvoje i v jiných směrech).
  • Víte naprosto jistě, jak vše co vám nefunguje, napravit.
  • A rozumíte i tomu, co je konečným cílem vaší duše.


Odpovězte si prosím poctivě na každý jednotlivý bod.

Pokud zmíněným bodům opravdu dobře rozumíte a víte, jak s nimi pracovat, zůstáváte díky tomu neustále vyrovnaní a nedokáže vás zaskočit ani rozhodit vůbec nic.

Pokud tomu tak není, zkuste se lépe vzdělávat v oblastech, jimž se věnuji v knihách, které píšu. Ráda vám pomohu kdykoli i v mé poradně, budete-li o mou pomoc stát. Studium knih ale nikdy nezanedbávejte, protože v nich naleznete obrovské množství důležitých informací, které nelze v jedné konzultaci sdělit.


Buddha kdysi řekl: "Existuje pouze jediný hřích, a tím je nevědomost".
Ježíš Kristus zase říkal: "Otče odpusť jim, neboť nevědí, co činí", čímž ukazoval na to samé (na nevědomost).

Proto v sobě najděte sílu vzdělávat se v poznání sebe i toho, jak život funguje, protože jedině tak se můžete začít zbavovat iluzí i nevědomosti ve které žijete, a jedině tak můžete nastoupit cestu k vlastnímu osvobození z problémů, které vás sužují.


Přeji vám hodně štěstí.
Miroslava Holoubková

 

 


zpět na články sdílet na facebooku

Mé knihy

Kliknutím na knihu se přesunete k bližším informacím včetně možnosti objednání.

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz