Knihy pro osobní a duchovní rozvoj a oblast astrologie

Tyto knihy budou přínosem každému, kdo chce svůj život někam posouvat.
Naučí vás životu i sobě dobře rozumět a naleznete v nich návody, jak dát vlastními silami svůj život do pořádku v různých oblastech života.

Knihy můžete pořídit jako dárek i pro své blízké, pokud na rozvoji sebe i svého života též pracují, a jsou vhodné i pro učitele, vychovatele, terapeuty, psychology i kouče.

AKCE: Koupíte-li si v jedné objednávce libovolné knihy v ceně 3 500 Kč, poskytnu vám zdarma vstup do dvou astrologických skupin zaměřených na studium astrologie, kdy každý kurz trval rok. Takže v ceně 3 500 Kč budete mít několik knih i dva roční kurzy, což by jinak vše stálo 7 000 Kč. V objednávce můžete objednat knihy pro sebe i pro někoho jiného. Vše je ale třeba odeslat v jedné zásilce, a nabídka kurzů zdarma platí jen pro jednu osobu. S výběrem knih vám kdykoli i ráda poradím.

číst více

Knihy osobní rozvoj + Duchovní knihy

Jsem autorkou i vydavatelkou všech knih. Sama na sobě pracuji vědomě již 34 let.
Mé knihy lze koupit od roku 2019 už jen na tomto webu.
Knihy posílám i na Slovensko.

Astrologické knihy

Astrologické knihy vedou též k dobrému sebepoznání i k pochopení toho, jak život funguje i jak ho uchopit. Proto jsou skvělou pomůckou pro čtenáře, kteří chtějí na svém životě pracovat i pomocí astrologie a nelitují astrologii studovat i formou samostudia. Ke knihám nabízím i online kurzy. O nich se dočtete na této stránce dole pod názvem další astrologické vzdělávání.

Další astrologické vzdělávání

Vzdělávání poskytuji i formou videí ve dvou astrologických skupinách, které mám na facebooku. Každá skupina zahrnuje rok studia.