Poradna – osobní rozvoj, duchovní rozvoj, partnerské vztahy, sebepoznání,
rodinné vztahy, povolání, péče o zdraví

Milí přátelé, konzultace mám od července 2020 dočasně pozastavené, protože potřebuji dokončit knihu o povolání, kterou chci letos vydat, a potřebuji na její dokončení čas. Jakmile budu klienty opět přijímat, dám to zde pod nadpisem hned vědět. Děkuji za pochopení.

Do té doby vám mohu nabídnout mé knihy, které vám s vašimi problémy hodně pomohou, budete-li texty skutečně pečlivě číst a budete-li v souladu s nimi i žít. Knihy jsou větší kvalitou než konzultace v tom, že poskytují ucelené informace, vedou k systematické práci na sobě, a za málo peněz pochopíte sebe, příčiny svých potíží i podstatu života. Konzultace mají výhodu zase v tom, že vám rychle odhalím vaše povahové rysy a rychle určím, co je příčinou potíží které vás právě trápí, a ukážu vám, jak máte toto vše řešit. Bez systematické práce na sobě a pochopení dalších důležitých informací svůj život ale nikdy zásadně lepším směrem nezměníte.   

 

S čím vám pomohu v mé poradně:

Pomohu vám se sebepoznáním i s rozvojem vaší povahy (v oblasti myšlení, komunikace, emocí i životních postojů).
Pomohu vám odhalit vaše klady i schopnosti, abyste je mohli uplatnit v práci i kdekoli jinde.
Pomohu vám odhalit vaše slabiny i bloky a naučím vás, jak se jich dokážete zbavit sami. 

Pomohu vám s partnerskými, rodinnými, pracovními i jinými vztahy.
Pomohu vám s výběrem povolání i s problémy v této oblasti.
Pomohu vám s vedením i nasměrováním vašich dětí.
Pomohu vám s duchovním rozvojem.
Pomohu vám s oblastí zdraví.
Zabývám se hlavně oblastí myšlení, psychiky i chybnými životními postoji, protože toto vše má na naše zdraví (a nejen na naše zdraví, ale na celý náš život) naprosto zásadní vliv.

Zabývám se také oblastí učení i poruchami v tomto směru.
Atd.


Od 9. 3. probíhají všechny konzultace pouze přes skype, přes messenger na facebooku  nebo přes telefon.

Konzultace přes skype dělám běžně již mnoho let, takže se nic zásadně nemění, a i přes skype si budete moci celou konzultaci nahrávat.
  

Pište mi prosím jen do e-mailu: knihy-holoubkova@seznam.cz a nikam jinam. Lidé mi píší denně na různá místa (na facebook, na mobil přes instagram i na další místa) a já už vůbec nevím kde mám jejich zprávy dohledávat. Proto se nezlobte, že budu reagovat jen na zprávy zasílané do e-mailu. Děkuji.

Chcete-li na sobě i na svém životě skutečně poctivě pracovat, nabízím vám ke studiu také mé knihy, které vám s osobním i duchovním rozvojem hodně pomohou. Píšu srozumitelně a přehledně a texty vás systematicky povedou, abyste věděli co a jak máte dělat.

Jak mé knihy hodnotí čtenáři, to se dočtete na hlavní straně tohoto webu dole pod odkazem Reference. 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konzultace poskytuji formou osobní návštěvy, přes mobil nebo skype.

Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

 

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 

Každému, kdo mou poradnu navštíví, doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

1. Budete mít důkaz o tom co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.

2. Nahrávka se vám bude hodit také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Navíc při konzultaci, která trvá dvě hodiny i déle si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Proto nahrávka tento problém řeší.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 1. 2019

650,-Kč – půl hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
1. 300,-Kč  1 hodina konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
2. 600,-Kč  2 hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.

K ceně konzultace je vždy připočtena cena 400,-Kč za astrologické přípravy (viz info hned pod tímto textem).  

400,-Kč – zpracování astrologie pro jednu osobu. Výpočty připravuji pro jednu osobu hodinu i déle.
Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, pak cena za každou osobu je 400,-Kč. Toto ale nikdy nedělám u půlhodinových konzultací kde jsem ráda, že řeknu něco za tak krátký čas pouze vám. 

 

Délka konzultací

U klientů, kteří navštíví mou poradnu poprvé, trvá konzultace vždy 2 hodiny. Nikdy ne kratší dobu. Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za dvacet tři let praxe dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

Konzultace dělám dle vašeho zájmu i delší. Je třeba mi to ale při objednání nahlásit, protože klienty si objednávám po dvou hodinách a v den konzultace již nemohu sezení prodloužit.

Pokud jsem s vámi již pracovala, další konzultace mohou být již kratší, kdykoli budete potřebovat nějakou pomoc nebo radu.
Zde je možné objednat si půl hodiny, hodinu atd. Kratší konzultace poskytuji jen lidem, s nimiž jsem již pracovala a jejich situaci dobře znám, takže mohu dle potřeby rychle reagovat.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet. 

U plateb prosím pište od koho platba skutečně je a zda je to platba za konzultaci, knihy nebo kurz. Pokud to není uvedeno nebo posíláte platby pod jinými jmény, ve výpisech pak tápu a nevím která platba od koho je a za co. Děkuji.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu

  • celé jméno všech osob, které počítám

  • co nejpřesnější hodinu narození u každého, koho počítám

  • místo narození 


Pokud hodinu narození neznáte, zjistěte si ji u rodičů nebo v porodnici. Nebo na matrice, pokud ji v porodnici mít nebudou. Pokud ji ani tam nemají, můžete požádat matriku narozených na Krajském úřadu vašeho kraje. Tam můžete požádat o nahlédnutí do listin narozených, kde by měl zápis být.


Myslete i na své blízké

Konzultaci můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

Svým blízkým můžete koupit i mé knihy, s jejichž výběrem vám ráda kdykoli poradím. Mé knihy ale pomohou jen těm lidem, kteří je nečtou povrchně ani překotně a zásadami v nich zmíněnými se skutečně poctivě řídí.

 

 
Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz