Poradna – osobní rozvoj, duchovní rozvoj, sebepoznání, partnerské vztahy, péče o zdraví
 

S čím vám pomohu v mé poradně:

Pomohu vám s rozvojem vaší povahy (v oblasti myšlení, komunikace, emocí i životních postojů).
– Pomohu vám odhalit vaše schopnosti i klady, abyste je pak mohli uplatnit v práci i kdekoli jinde.
– Pomohu vám odhalit vaše slabiny i bloky a naučím vás, jak se jich dokážete sami zbavit. 

Pomohu vám se životním nasměrováním v různých oblastech života.
Pomohu vám s partnerskými, rodinnými, pracovními i jinými vztahy.
Pomohu vám s výběrem povolání i s problémy v této oblasti.
Pomohu vám s vedením i nasměrováním vašich dětí.
Pomohu vám s duchovním rozvojem.
Pomohu vám s oblastí zdraví.
– Zabývám se hlavně oblastí myšlení, psychiky i chybnými životními postoji, protože toto vše má na naše zdraví (a nejen na naše zdraví, ale na celý náš život) naprosto zásadní vliv.

Zabývám se také oblastí učení i poruchami v tomto směru.
Atd.


Při práci používám psychoanalýzu, astrologii, intuici i dlouholeté životní zkušenosti, které jsem za třicet let práce na sobě i práce s těmito metodami získala. Lidem pomáhám s jejich osobním i duchovním rozvojem formou poradenství i knih již 23 let.

 

Milí přátelé, od 9. 3. probíhají všechny konzultace až do odvolání pouze přes skype, přes messenger na facebooku  nebo přes telefon.

Tento krok jsem učinila v zájmu našeho zdraví kvůli koronaviru. Konzultace přes skype dělám běžně již mnoho let, takže se nic zásadně nemění, a i přes skype si budete moci celou konzultaci nahrávat.


Učinila jsem také změny v délce konzultací.

Na základě žádostí budu dočasně dělat i půlhodinové nebo hodinové konzultace. Počítejte ale s tím, že hlavně při půlhodinových konzultacích se nebudu moci věnovat hlubokým rozborům vašeho života, protože za půl hodiny lze probrat jen to nejakutnější, a abych to skutečně stihla vysvětlit, nebudu vám moci dávat ani přílišný prostor k vašemu povídání. Dvouhodinové konzultace budou probíhat dál tak, jak vždy probíhaly.

  

Volné termíny na konzultace

2. 4. v 8 hodin (pouze přes skype)
15. 4. v 11 hodin (pouze přes skype)
20. 4. v 8 hodin (pouze přes skype)

 

Pište mi prosím jen do e-mailu: knihy-holoubkova@seznam.cz a nikam jinam. Lidé mi píší denně na různá místa (na facebook, na mobil přes instagram i na další místa) a já už vůbec nevím kde mám jejich zprávy dohledávat. Proto se nezlobte, že budu reagovat jen na zprávy zasílané do e-mailu. Děkuji.

 

Chcete-li na sobě i na svém životě skutečně poctivě pracovat, nabízím vám ke studiu také mé knihy, které vám s osobním i duchovním rozvojem hodně pomohou. Píšu srozumitelně a přehledně a texty vás systematicky povedou, abyste věděli co a jak máte dělat.

Jak mé knihy hodnotí čtenáři, to se dočtete na hlavní straně tohoto webu dole pod odkazem Reference. 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Konzultace poskytuji formou osobní návštěvy, přes mobil nebo skype.

Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

 

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 

Každému, kdo mou poradnu navštíví, doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

1. Budete mít důkaz o tom co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.

2. Nahrávka se vám bude hodit také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Navíc při konzultaci, která trvá dvě hodiny i déle si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Proto nahrávka tento problém řeší.
 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 1. 2019

650,-Kč – půl hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
1. 300,-Kč  1 hodina konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
2. 600,-Kč  2 hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.

K ceně konzultace je vždy připočtena cena 400,-Kč za astrologické přípravy (viz info hned pod tímto textem).  

400,-Kč – zpracování astrologie pro jednu osobu. Výpočty připravuji pro jednu osobu hodinu i déle.
Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, pak cena za každou osobu je 400,-Kč. Toto ale nikdy nedělám u půlhodinových konzultací kde jsem ráda, že řeknu něco za tak krátký čas pouze vám. 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet. 

U plateb prosím pište od koho platba skutečně je a zda je to platba za konzultaci, knihy nebo kurz. Pokud to není uvedeno nebo posíláte platby pod jinými jmény, ve výpisech pak tápu a nevím která platba od koho je a za co. Děkuji.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Myslete i na své blízké

Konzultaci můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

Svým blízkým můžete koupit i mé knihy, s jejichž výběrem vám ráda kdykoli poradím. Mé knihy ale pomohou jen těm lidem, kteří je nečtou povrchně ani překotně a zásadami v nich zmíněnými se skutečně poctivě řídí.

 

 
Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz