Psychologická poradna, astrologická poradna, osobní rozvoj,
Miroslava Holoubková

Pomohu vám dát postupně do pořádku váš život, budete-li o mou pomoc stát. Učím také, jak problémovým situacím předcházet, což považuji za mnohem důležitější než řešit už jen následky toho, co jste předtím zanedbali nebo neviděli. Konzultace vedu tak, abyste měli již po první konzultaci dost kvalitních informací, jak se sebou i se svým životem pracovat, a mohli jste tak různá opatření uvádět hned do praxe. S oblastmi, v nichž nabízím pomoc, pracuji již 32 let. Poradenství se věnuji 25 let.

Pracuji online s lidmi po celé ČR, na Slovensku i v jiných zemích. Poradnu mám v obci Mratín na Praze východ.


Nabídka, která změní váš pohled na sebe i život i vaše postoje k němu

Nabízím vám jedno půldenní osobní setkání v rozmezí pěti až šesti hodin najednou, v němž nebudeme řešit žádnou astrologii, ale budeme si povídat o tématech, která potřebujete pochopit pro správné uchopení celého svého života. Toto setkání vám dá víc než řešení jakýchkoli jednotlivých záležitostí. Sezení můžeme ukončit i o trochu dříve když usoudíte, že již víc informací ten den nepotřebujete. Já na vás ale budu mít vyšetřeno vždy celých šest hodin. Vy budete platit jen využitý čas. Pokud se vám zdá cena, kterou byste měli zaplatit najednou za 6 hodin vysoká, spočítejte si, kolik vás stojí každý rok dovolená, oblečení nebo jiné věci, které si kupujete. Kolik vás stojí neustále léky, různá vyšetření i operace, které neustále potřebujete kvůli svým nemocem které neberou konce atd., a pak se rozhodněte, čemu dáte v životě přednost. Já vám jen nabízím jinou formu pomoci, ale nenutím vám ji.

Pokud byste chtěli jen dvouhodinovou konzultaci, kde se probírá v rychlosti jen to nejnutnější, taková práce do této nabídky nepatří. Ta spadá do nabídek uvedených níže.

Toto setkání bych ráda pojala formou přátelského povídání u kávy a nějakého zákusku, kde diskusi povedu převážně já, ale i vy se budete moci ptát na cokoli co vás bude zajímat. Rozhovor ale nesmí uhnout od toho, čeho chci ten den dosáhnout. To si vždy ohlídám.  

 

S čím vám ráda pomohu v mé psychologické poradně

 • Pomohu vám vyznat se dobře ve vlastní povaze a naučím vás, jak s vlastní povahou pracovat (v oblasti myšlení, komunikace, emocí i konkrétních činů), protože vaše povaha i vaše postoje mají na vaše zdraví i na váš osud (a nejen na váš osud) naprosto zásadní vliv. Na toto téma jsem napsala i knihu "Poznejte dobře sami sebe", která vám se sebepoznáním i s tím, jak se svou povahou pracovat hodně pomůže. 
 • Pomohu vám zlepšit komunikaci s lidmi, protože nedostatečné znalosti v této oblasti způsobují mnohá nedorozumění i velké problémy (i zdravotní problémy). 
 • Pomohu vám porozumět tomu, jak život funguje podle vyšších zákonů, protože bez těchto znalostí nemáte šanci v životě uspět. V těchto záležitostech velké množství lidí hodně tápe a mnoho lidí se o toto téma vůbec nezajímá. Nebo se o něj zajímají jen velmi povrchně a pak se diví, že jejich problémy neberou konce. Na toto téma jsem napsala knihu "O svém životě si rozhodujeme sami", která fungování života i to, proč tu jsme, dobře popisuje.

 

Oblast povolání

 • Pomohu vám s výběrem povolání i s problémy v práci, naučím vás, jak povolání budovat, abyste v něm skutečně uspěli a úspěch si udrželi.... Na toto téma jsem napsala také knihu "Volba a rozvoj povolání", která vás procesem budování povolání velmi dobře povede od počátků až k úspěchům, které si udržíte.
 • Pomohu vám s volbou povolání i s výběrem školy u vašich dětí.

Mnoho lidí dnes podléhá lákavým nabídkám, které slibují rychlé úspěchy i zisky. A protože chtějí vydělávat také rychle a bez nějaké větší námahy velké množství peněz, tak těmto nabídkám podléhají. Málokdo se ale zajímá skutečně o to, aby své povolání budoval poctivě a hlavně správně již od samotných základů. A právě k tomu vedu lidi já, jak v konzultacích, tak ve zmiňované knize, protože jedině to je zárukou úspěchu, který si člověk trvale udrží.

 

Poradna pro partnerské, rodinné i jiné mezilidské vztahy

 • Pomohu vám se situacemi, které vás trápí v partnerských vztazích, s lidmi v rodině, s přáteli atd. Na téma vztahů jsem napsala také knihu "Kvalitní partnerské vztahy", která vám s partnerskými vztahy též hodně pomůže.
 • Pomohu vám pochopit povahu vašich dětí včetně toho, jak k nim přistupovat.
 • Pomohu vám s psychickými problémy vašich dětí, pokud si jejich problémů všímáte.  

 

Péče o zdraví

O vlastní zdraví je třeba dbát neustále, protože když nebudete zdraví, nebude vám fungovat nic, a ani hromady peněz vás nezachrání. V mé poradně vedu lidi k tomu, aby se naučili pečovat o své zdraví co nejlépe sami. Zaměřuji se hlavně na práci s oblastí myšlení, psychiky a na konkrétní postoje vůči životu jako celku, protože právě naše postoje v těchto oblastech rozhodují o tom, zda zdraví budeme nebo ne. Nevěříte-li mi, pak se o pravdivosti těchto slov přesvědčíte životními zkušenostmi sami.

Neprodávám žádné přípravky na podporu zdraví ani nedoporučuji antidepresiva, protože dle mých zkušeností s klienty antidepresiva nikdy problémy trvale neřeší. Jejich užívání ale nikomu nerozmlouvám ani nevytýkám, pokud věří tomu, že mu pomohou. Je to volba každého jedince, že dává přednost řešení svých potíží těmito způsoby. Jsem zastánce poctivého úsilí, které by mělo být na postojích každého z nás prokazatelně vidět, a pouze k tomu lidi vedu.


Astrologická poradna

Astrologické rozbory kombinuji vždy s psychologickým rozborem a nikdy tyto oblasti od sebe neodděluji.

Astrologické rozbory mi pomáhají v tom, že vidím okamžitě povahu člověka se kterým pracuji, v kladech i slabinách, ale i to, co dotyčný nyní řeší a bude řešit i v budoucnu, a díky tomu mohu rychle poskytovat kvalitní rady.

Mé astrologické konzultace nemají podobu věštění, a nikdy nikomu neříkám ani to, jak se má v určité záležitosti rozhodnout. Tento způsob práce naprosto odmítám, protože oba přístupy člověka jen nezdravě programují a zbavují ho možnosti vlastního svobodného rozhodování i vlastní odpovědnosti za rozhodování. Vždy ale s každým jeho situaci velmi zodpovědně rozeberu, aby mnohé souvislosti pochopil a mohl se co nejlépe rozhodnout sám.

 

Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu

 • celé jméno osob, které počítám

 • co nejpřesnější hodinu narození u každého, koho počítám

 • místo narození


Pokud hodinu narození neznáte, zjistěte si ji u rodičů nebo v porodnici. Nebo na matrice, pokud ji v porodnici mít nebudou. Pokud ji ani tam nemají, můžete požádat matriku na Krajském úřadu vašeho kraje. Tam můžete požádat o nahlédnutí do listin narozených, kde by měl zápis být.

První konzultace u mě trvá dvě hodiny, protože vám potřebuji vše pořádně vysvětlit.

Celou konzultaci je nutné si nahrát, abyste se mohli opakovaně vracet k tomu co jsem přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala, protože při konzultaci, která trvá dvě hodiny i déle si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Nahrávka tento problém řeší a skype tuto možnost skvěle poskytuje. Nahrávání zapnete na skypu jedním kliknutím.

 

Studium knih

Pokud byste chtěli zvolit pro práci na sobě i mé knihy, ráda vám je kdykoli pošlu.

Všechny mé knihy vedou k tomu, abyste životu, sobě i tomu, jak se sebou pracovat dobře rozuměli a uměli jste vše správně uchopit.
Knihy jsou také dobrým pomocníkem pro učitele, kteří chtějí vést děti na školách k hodnotám, které jim pro život skutečně něco dají.

 

Čím by vás mohly konzultace v mé poradně oslovit

– Své práci dobře rozumím a situace i povahu lidí dovedu velmi dobře analyzovat.
– Zaměřuji se na to, co je podstatné, a neřeším nesmysly, které vašemu rozvoji nijak nepomohou.
– Poskytuji rady, které vás skutečně někam posunou a nemám ve zvyku lidi pouze utěšovat.
– Dovedu vše dobře a srozumitelně vysvětlit, takže již po první konzultaci budete jasně vědět, jak situace, které vás trápí uchopit,  aby se skutečně vyřešily.
– Nemám ráda strojenost, povýšenost ani žádné pózy, jsem naprosto přirozená a s klienty jednám jako s přáteli nebo lidmi sobě rovnými.
– Komunikuji otevřeně na jakékoli téma.
– Na prvním místě pro mě je skutečná pomoc lidem s nimiž pracuji a svou práci nedělám nikdy jen ze setrvačnosti.
– Jsem praktik a ne teoretik, takže vše, co sděluji, mám podložené životní praxí.
– Jednám vždy spolehlivě, a co si domluvíme, to u mne vždy platí.
– Konzultace začínají vždy včas a nikdy si při nich nevyřizuji žádné osobní záležitosti ani objednávání dalších klientů.
– Můj ceník je jasně zveřejněný a nikdy se u mě nesetkáte s žádnými skrytými poplatky ani intrikami v tomto směru.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Od března 2020 probíhají všechny konzultace pouze přes skype nebo přes messenger na facebooku.

Důvod této změny je odchod manžela do důchodu, kdy potřebuje mít doma již větší klid. Konzultace přes skype dělám běžně již mnoho let, takže se nic zásadně nemění.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 1. 2022

750 Kč – půl hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
1. 500 Kč – 1 hodina konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
Tento typ krátkých konzultací dělám jen s lidmi, s nimiž jsem již někdy pracovala a jejich situaci již znám.

3. 000 Kč – 2 hodiny konzultace pro jednu osobu bez astrologických výpočtů.
Tento typ konzultací se týká nových klientů, jimž potřebuji vše pořádně vysvětlit. Na jednu osobu potřebuji dvě hodiny.
Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za 24 let dennodenní práce s lidmi dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

+

200 Kč – astrologické zpracování + analýza povahy jedné osoby. 

200 Kč – zpracování tranzitů pro jednu osobu. Tranzity určují co budete řešit v různých oblastech života. Počítám je pro současnost a přibližně dalších 5 let dopředu. Zpracování těchto výpočtů mi trvá hodinu a půl a jejich výklad dostanete v rámci dvouhodinové konzultace.

Budete-li chtít ke konzultaci spočítat nějakou další osobu, cena za každou osobu je 400 Kč (v ceně jsou výpočty povahy i tranzity).

 

Způsoby placení

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.

Mé číslo učtu je: 163259500/0300

Platbu odešlete tak, aby byla připsána na účtu týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet.

U plateb prosím pište, od koho platba skutečně je a zda je platba za konzultaci nebo knihy. Děkuji.

Pište mi prosím jen do e-mailu: knihy-holoubkova@seznam.cz a nikam jinam.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do mé poradny je třeba objednat se předem.
Na skypu jsem jen po vzájemné domluvě.

Omlouvám se, ale konzultace poštou ani e-mailem neposkytuji z těchto důvodů.

Potřebuji mít jistotu, že lidé, s nimiž pracuji, všemu rozumějí a vědí, jak své záležitosti řešit, a toho lze docílit jen přímým kontaktem s danou osobou (osobním nebo telefonickým kontaktem). Stojíte-li o takovou konzultaci, budu Vám ráda k dispozici.

 
Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz