Psychologická poradna

V mé poradně vám ráda pomohu s čímkoli, co vás trápí, a chcete to vyřešit. Lidem pomáhám již 26 let. Oblasti, jimiž se zabývám, naleznete vyjmenované níže.

Konzultace vedu tak, abyste měli již po prvním setkání dost kvalitních informací, které budete moci uvádět hned do praxe.

 • Pracuji s lidmi po celé ČR, na Slovensku i v jiných zemích.
 • Pracuji převážně on-line přes skype nebo google meet. Výjimečně i přes telefon, když starší lidé nemají možnost připojit se on-line.
 • Využít můžete i konzultaci s osobním setkáním.
Psychologická poradna, Miroslava Holoubková

Oblasti na které se zaměřuji:

ico-1
Sebepoznání a práce s povahou
ico-2
Partnerské vztahy
ico-3
Rodinné vztahy
ico-4
Výchova a vedení dětí
ico-5
Duchovní rozvoj
ico-6
Oblast povolání i peněz
ico-7
Oblast zdraví
ico-8
a další

Pomohu vám také:

 • s organizací času
 • s pocity vyhoření
 • s posílením sebevědomí
 • s nasměrováním v různých oblastech života
 • aj.

V současné době pracuji převážně on-line, protože manžel je již v důchodu a potřebuje mít doma více soukromí.
Poradnu mám celých 26 let doma. Klienti mohou využít jak osobní návštěvy, tak konzultace on-line. On-line pracuji již několik let a funguje to skvěle. Vyhovuje to lidem, kteří bydlí daleko nebo v cizině, jsou nemocní nebo neradi cestují. Díky tomu mohou řešit své problémy z pohodlí svého domova, kde si celou konzultaci i nahrávají.

Můj ceník i další info naleznete na této stránce úplně dole.
U klientů z ČR platby přijímám až po konzultaci.
U klientů z ostatních zemí je třeba platbu zaslat předem na účet.


Manželská poradna

Ráda vám pomohu s čímkoli, co v této oblasti řešíte, ať je vám dvacet nebo šedesát let.

Pokud pracuji s páry, vedu vždy oba partnery k tomu, aby jasně prohlédli, čím oni sami vztah narušují i jak vše napraví, pokud si chtějí vztah udržet.

Pokud zjistím, že nějaký vztah nemá budoucnost, otevřeně to sděluji. Nikdy nikomu ale neradím, aby druhého opustil. Jen jasně ukazuji, na čem bude jejich vztah krachovat a co lze změnit a co ne. To platí i pro rodinné vztahy.

Pracuji i s dětmi, které již komunikují a chápou, o čem s nimi hovořím.

Manželská poradna, Miroslava Holoubková

Astrologická poradna

V astrologii vidím okamžitě povahu i život každého, s kým pracuji, a vidím i to, co dotyčný nyní řeší a bude řešit i v budoucnu. Díky tomu se mohu rychleji zaměřit na záležitosti podstatné, a mohu poskytovat rychle kvalitní rady.

Toto vidím i u nově narozených dětí. Rozbor povahy i života dítěte vám pomůže své děti životem lépe vést.

Astrologickými rozbory neurčuji nikomu jeho osud, protože svůj osud si určujeme svými postoji vždy sami. Touto prací vám pomohu porozumět věcem, do kterých nemáte nebo nemusíte mít sami hlubší vhled.

Astrologická poradna, Miroslava Holoubková

Co potřebuji zaslat včas pro výpočet horoskopu:

 • celé jméno osob, které počítám
 • co nejpřesnější hodinu narození u každého, koho počítám
 • místo narození

Pokud hodinu narození neznáte, zjistěte si ji u rodičů nebo v porodnici. Nebo na matrice, pokud ji v porodnici mít nebudou. Pokud ji ani tam nemají, můžete požádat matriku na Krajském úřadu vašeho kraje. Tam můžete požádat o nahlédnutí do listin narozených, kde by měl zápis být.

Co nejpřesnější hodina narození je pro přesnost výkladu velmi důležitá. Proto neberte její zjišťování na lehkou váhu.

Chcete se objednat?


Péče o zdraví

Oblastí zdraví se zabývám též dlouhé roky.

Zabývám se především vlivem myšlení, psychiky i postojů člověka na jeho zdraví, a tímto přístupem řeším i všechny své problémy.

S každým pracuji v první konzultaci dvě hodiny, a dle zájmu i déle. Proto si prosím udělejte na konzultaci čas, protože za pět minut ani za půl hodiny nelze nic pořádně vyřešit. A já nemám povrchní práci v ničem ráda.

Péče o zdraví poradna, Miroslava Holoubková

Ráda bych zdůraznila, že nikoho neléčím.

 • Baví mě odhalovat skutečné příčiny potíží.
 • Pomohu vám porozumět tomu, čím jste si sami svou nemoc způsobili.
 • Ukážu vám, jak své problémy můžete odstranit změnou postojů sami.
 • Naučím vás žít tak, aby vás nemoci potkávaly co nejméně, a abyste nikdy nenechali své problémy dojít do stavu vážných nemocí. Tento postoj považuji já sama za nejdůležitější a mnohem uvědomělejší.

Pokud byste o takový přístup stáli, ráda vám pomohu.

Své zkušenosti ráda předávám komukoli, kdo chce ke svému zdraví i zdraví druhých přistupovat způsobem, který skutečně uzdravuje.

Nejsem také zastánce antidepresiv.

Nikomu však jejich užívání nerozmlouvám, pokud věří tomu, že mu pomohou. Je to volba každého jedince, že dává přednost řešení svých potíží těmito způsoby. Jsem zastánce poctivého úsilí, které by mělo být na postojích každého z nás prokazatelně vidět, a pouze k tomu lidi vedu.

Bohužel ve své poradně se setkávám neustále s tím, že lékaři předepisují lidem antidepresiva okamžitě při nepříjemných psychických stavech, a předepisují je už i desetiletým dětem.


Doplňující text

V mé poradně nedělám nikdy rozdíl mezi psychologií a psychoterapií, protože cílem každého psychologa i psychoterapeuta by mělo být pomoci člověku odhalit skutečné příčiny jeho potíží, ukázat mu, jak s nimi pracovat a vést ho k tomu, aby se učil žít tak, aby další problémy svými postoji již nevytvářel v žádné oblasti života.

Kdo lidi vede k přílišné závislosti na sobě, nebo za ně rozhoduje, nebo jejich problémy uměle utlumuje, nikdy nedocílí toho, že se z jeho klientů stanou dospělí, sebevědomí a zdraví lidé, kteří si dokáží poradit se svým životem sami.

V mé práci nenechávám nikdy nikoho ve stavu, kde by byl odkázán pouze sám na sebe. Každému, kdo o to stojí, radím i ukazuji, jak se svým životem pracovat. Činy ale musí vykonat každý sám.