Videa


Jak pracovat s vlastní povahou – Miroslava Holoubková

V tomto videu vám vysvětlím, jak můžete práci s vlastní povahou uchopit. Konkrétní postupy i mnohem více informací k tomuto tématu naleznete v mých knihách, které naleznete nahoře na stránce pod odkazem knihy.
Jak vybudujete kvalitní partnerské vztahy

Pokud toužíte po kvalitním partnerském vztahu, v tomto videu vám poskytnu pár informací, které stačí dodržovat a vaše vztahy se hned zlepší. Mnohem více informací získáte v knize "Kvalitní partnerské vztahy", kterou seženete pouze na mém webu. 

 
Planety ve znameních – pro studium astrologie – Miroslava Holoubková

Planety ve znameních jsou důležitým tématem při studiu astrologie, protože upřesňují povahu i postoje člověka. Toto téma naleznete podrobně vysvětlené v knize "Planety ve znameních", kterou seženete pouze na mém webu.

Povahu všech znamení, která ve videu také zmiňuji, naleznete vysvětlenou v knize "Astrologická znamení".


Miroslava Holoubková
Astrologie – Jak dělat rozbor horoskopu narození – Miroslava Holoubková

V tomto videu vám vysvětlím, jak analyzovat horoskop narození (takzvaný radix). Video jsem nahrála proto, protože mnoho začínajících astrologů vůbec neví, jak si s výklady poradit ani čeho se při výkladu chytit. Snad Vám to nějak pomůže. Video trvá hodinu. Proto by bylo dobré vyšetřit si na poslech čas, abyste vše dobře vstřebali.

Pokud byste měli zájem astrologii studovat, mohu vám nabídnout i mé knihy. Napsala jsem tři astrologické knihy, které si můžete vybrat pod odkazem knihy.

Nebo se můžete zúčastnit vzdělávání ve dvou astrologických skupinách, které vedu na facebooku. Více se o tom dočtete též na mém webu pod odkazem Vzdělávání.
Astrologie – Astrologické domy (1. až 6. dům)

Astrologické domy vypovídají o různých životních oblastech, do kterých je náš život rozdělený. Nemusíte rozumět ani astrologii, a i bez ní víte, že váš život je rozdělený na vaši povahu i vaše postoje, řešíte peníze, vzdělávání, bydlení, zdraví, vztahy, děti, povolání atd. A v astrologii je naprosto nezbytné vědět, jaké oblasti pod každý jednotlivý dům patří. Bez toho není možné dělat kvalitní závěry.

Astrologické domy podrobně rozebírám v knize "Jak postupovat při studiu astrologie". V knize se dozvíte informace i o planetách, dozvíte se také, jak postupovat krok za krokem, abyste studium uchopili systematicky, dozvíte se, čemu je zbytečné se v začátcích věnovat i mnohé další informace včetně grafických ukázek. V knize naleznete i různé úkoly, které doporučuji si zpracovat.   
Astrologie – Astrologické domy (7. až 12. dům)

Astrologické domy nejsou ničím jiným než naším životem rozděleným do jednotlivých oblastí, jimž je třeba dobře rozumět.

Astrologické domy podrobně rozebírám v knize "Jak postupovat při studiu astrologie". V knize se dozvíte informace i o planetách, dozvíte se také, jak postupovat krok za krokem, abyste studium uchopili systematicky, dozvíte se, čemu je zbytečné se v začátcích věnovat i mnohé další informace včetně grafických ukázek. V knize naleznete i různé úkoly, které doporučuji si zpracovat.
Astrologie – Jak analyzovat tranzity – Miroslava Holoubková

Tranzity slouží k určování současného i budoucího dění. Ve videu vám poskytuji ukázku, jak analyzovat tranzity v horoskopu konkrétní osoby. Ve videu vám také vysvětlím, jak se jednotlivé cykly neustále vracejí. Opakující se cykly zmiňuji ke konci videa.

Pokud byste u mě chtěli tranzity studovat formou vzdělávání na facebooku, více informací najdete pod odkazem Vzdělávání na hlavní straně mého webu dole.
Astrologie – Tranzity Saturnu

Saturn je planeta, která nás při tranzitech zkouší, zda jednáme systematicky, odpovědně, trpělivě a dospěle, plníme-li své povinnosti i každodenní úkoly atd. V tomto videu se dozvíte, co se děje, když Saturn při tranzitech působí na radixové planety.

Poznámka: Radixové planety jsou planety, které máme ve svém horoskopu narození nějak rozestavěné. Každý člověk je má rozložené jinak. Tranzitující planety jsou ty samé planety, které se jen neustále pohybují, a z místa kde právě stojí vytvářejí v určité době buď pozitivní nebo negativní vlivy, jimiž působí na radixové planety, a to vše se nějak dotýká našeho života i toho, co se v něm právě děje. A tomu všemu je třeba dobře rozumět, máme-li se v životě správně rozhodovat.  

Pokud byste měli zájem astrologii studovat, nabízím vám ke studiu mé knihy, které si můžete vybrat pod odkazem knihy.

Nebo se můžete vzdělávat formou videí ve dvou astrologických skupinách, které mám na facebooku. Tranzity učím pouze v těchto skupinách. Knihu na toto téma budu teprve psát. Více se o těchto skupinách dočtete pod odkazem Vzdělávání.

 
Astrologie – Tranzity Uranu

Uran je planeta, která nás při tranzitech zkouší, zda jsme schopni činit zásadní životní změny, je-li třeba něco měnit, a zda chápame, jaké změny je třeba přesně dělat, abychom se skutečně někam posouvali a nepřidělávali jsme si jen další problémy. V tomto videu se dozvíte, co se děje, když Uran působí při tranzitech na radixové planety. Tomu je třeba dobře rozumět, máme-li se v životě správně rozhodovat.

Pokud byste měli zájem astrologii studovat, nabízím vám ke studiu mé knihy, které si můžete vybrat pod odkazem knihy.

Nebo se můžete vzdělávat formou videí ve dvou astrologických skupinách, které mám na facebooku. Více se o tom dočtete pod odkazem Vzdělávání.
Astrologie, tranzity Neptunu

Neptun je planeta, která přináši při negativních tranzitech do našeho života chaos a zmatky, také intriky a podvody atd. Tvoří samozřejmě i pozitivní tranzity, jako každá jiná planeta. Ty přinášejí něco jiného než vlivy negativní. A tomu všemu je třeba dobře rozumět, máme-li se v životě správně rozhodovat.

Pokud byste měli zájem astrologii studovat, nabízím vám ke studiu mé knihy, které si můžete vybrat pod odkazem knihy.

Nebo se můžete vzdělávat formou videí ve dvou astrologických skupinách, které mám na facebooku. Tranzity učím pouze v těchto skupinách. Knihu na toto téma budu teprve psát. Více se o těchto skupinách dočtete pod odkazem Vzdělávání.
Sebeláska - Miroslava Holoubková

Sebeláska (zdravá sebeúcta) je jedním z úkolů jemuž se musíme během života naučit, chceme-li v životě uspět.

 Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz