Jak konzultace u mě probíhají

První konzultace trvá dvě hodiny (i déle, pokud o to budete stát), protože vám potřebuji vše pořádně vysvětlit. Delší čas je ale třeba si předem domluvit, protože klienty si běžně objednávám po dvou hodinách.

Pokud pracuji s páry (patří sem partnerské vztahy, rodinné vztahy i jiné vztahy ve dvojici), první konzultace trvá tři hodiny.

Toto vše je možné uskutečnit v jedné konzultaci nebo ve dvou rozložených konzultacích.

Pokud jeden z dvojice konzultaci odmítá, řeším vše jen s jedním z nich v kratším čase.

Konzultace probíhají od roku 2020 převážně přes skype, google meet nebo přes messenger na facebooku.
Důvodem této změny byl odchod manžela do důchodu.

Konzultace přes skype dělám běžně již mnoho let, takže se nic zásadně nemění.

Celou konzultaci je nutné si nahrát, abyste se mohli opakovaně vracet k tomu co jsem přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala, protože při konzultaci, která trvá dvě hodiny i déle si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Nahrávka tento problém řeší a skype tuto možnost skvěle poskytuje. Nahrávání zapnete na skypu jedním kliknutím.

Důležité upozornění k technice
V době konzultace nemohu řešit, zda vám skype funguje nebo ne, nebo zda vám nefunguje internetové připojení, protože tento čas je vyhrazen pouze na konzultaci a ne na řešení technických problémů. Proto si před konzultací vždy ověřte, zda vám skype dobře funguje včetně zvuku i nahrávání a v den konzultace buďte na tom zařízení, které máte vyzkoušené.