Jak konzultace u mě probíhají

První konzultace trvá dvě hodiny (i déle, pokud o to budete stát), protože vám potřebuji vše pořádně vysvětlit. Delší čas je třeba si předem domluvit, protože klienty si objednávám běžně po dvou hodinách.

Pokud pracuji s páry (patří sem partnerské vztahy, rodinné vztahy i jiné vztahy ve dvojici), první konzultace trvá tři hodiny.

Toto vše je možné uskutečnit v jedné konzultaci nebo ve dvou rozložených konzultacích.

Pokud jeden z dvojice konzultaci odmítá, řeším vše jen s jedním z nich v kratším čase.

Konzultace poskytuji formou osobního setkání i formou online přes skype nebo google meet.

On-line konzultace v současné době převažují, protože manžel je již v důchodu a potřebuje mít doma více soukromí.

On-line konzultace vyhovují lidem, kteří bydlí daleko nebo v cizině, jsou nemocní nebo neradi cestují. Díky tomu mohou řešit vše z pohodlí svého domova.

Celou konzultaci je nutné si nahrát, abyste se mohli opakovaně vracet k tomu co jsem přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala, protože při konzultaci, která trvá dvě hodiny i déle si nezapamatujete vše přesně tak, jak jsem to říkala. Nahrávka tento problém řeší a skype tuto možnost skvěle poskytuje. Nahrávání zapnete na skypu jedním kliknutím.

Důležité upozornění k technice
V době konzultace nemohu řešit, zda vám skype funguje nebo ne, nebo zda vám nefunguje internetové připojení, protože tento čas je vyhrazen pouze na konzultaci, a ne na řešení technických problémů. Proto si před konzultací vždy ověřte, zda vám skype dobře funguje včetně zvuku i nahrávání a v den konzultace buďte na tom zařízení, které máte vyzkoušené.