Reference


Dobrý den, paní Holoubková,

mám od vás několik knih, které mi pomohly pochopit spoustu věcí a učit se, jak být lepším člověkem. Jsem si vědoma, že mi to bude ještě dlouho trvat, ale věřím, že to zvládnu.

Když čtu vaše knížky, mluvíte mi z duše, vidím své chyby, dostávám odpovědi na své otázky a perfektní jsou vaše otázky k zamyšlení, kdy si člověk musí odpovědět pravdivě i když mozek podsouvá něco jiného.

Moc vám děkuji, že nám takhle pomáháte, protože ve vašich knihách je pravda, i když si to někdy nechceme přiznat. 🙂


Přeji vám krásný den.
Andrea A.

Tento dopis mi přišel do e-mailu v květnu 2021.


Dobrý den paní Holoubková. Kniha o svém životě si rozhodujeme sami je výborně napsaná a neskutečně mi pomohla otevřít oči. Vřele bych doporučovala naprosto každému. Jediné co lituji, že jsem na ni nenarazila už dřív. Mohla jsem si ušetřit pár životních lekcí, které byly naprosto zbytečné.

Tento názor mi napsala paní Jana T. na facebook k mé knize. 

 


Dobrý den paní Holoubková, Vaše knihy jsou to nejlepší, co jsem v oblasti duchovní literatury četla. Konkrétní, jasné. Sama pracuji jako léčitelka, ale můj obor jsou hlavně byliny a rostlinné produkty, ale bez řešení vztahů to jde ztuha. Doufám, že se někdy sejdeme i osobně.

Hezké klidné vánoce Vám přeje Soňa Holubová.

Dopis přišel na můj e-mail.


Pekný deň pani Holoubkova, chcela by som vás poprosiť o vaše knihy. Veľmi vás obdivujem. Pozerám opakovane vaše astrologické videa a presne ako sa vyjadrujete ako by som sa vo vás videla.

Ste perfektná, ako dôsledne vše vysvetľujete. Malo kedy sa človek stretne s takou kvalitnou odvedenou prácou, aká je vaša. Hlboká poklona pred vašimi vedomosťami ste úžasná ako pomáhate ľudom. Keby to bolo možne poprosím tieto knihy: Jak postupovať pri studiu Astrologie, Astrologická znamení, Planety ve znameních. Vopreď ďakujem z celého srdca vaša obdivovaťeľka zo Slovenska.

S pozdravom Zlata.


Dobrý den,

velmi mě oslovil váš přímočarý přístup k výkladu astrologie. Většina lidí, kteří se věnují výuce astrologie, se při výkladu vyhýbá případným negativům a obrušují hrany problematickým tranzitům. Za mě jste jedna z mála po Keferovi, která se toho nebojí. Vzhledem k tomu, že mám ráda heslo „štěstí přeje připraveným“, tak mě tento přístup vyhovuje. Děkuji.

Hezký den. Dana


Dobrý večer paní Holoubková, ráda bych Vám napsala, že mě fascinují Vaše znalosti v oblasti astrologie, jak ty poznatky máte krásně srovnané a jak je dokážete předávat ostatním. Říkala jste v nějakém videu, že jste všechno nastudovala sama – ale jak je to možné a z jakých knih jste čerpala, že tomu rozumíte opravdu tak hluboce a poctivě? Budu Vám velmi vděčná, pokud mi odpovíte. Předem moc děkuji.

Hedvika

Tento text mi napsala jedna paní na facebooku kde se angažuji s výukou.

Dopis přišel do mé pošty v 11/2019. 


Dobrý večer, chtěla bych Vám poděkovat za velmi vydařenou knihu "O svém životě si rozhodujeme sami".

S její koupí jsem váhala, protože jsem věděla, že dost věcí z toho, co tam píšete již znám. Přesto jsem poslechla svoji intuici a knihu koupila a mohu upřímně napsat, že patří mezi to nejlepší, co jsem zatím z esoterických knih četla. Je napsaná tak, že mi opravdu promlouvala do srdce. Moc bych si přála podle ní žít, ale ne proto, že jí někdo napsal, ale proto, že ty věty rozechvívaly mé nitro jako struny, a hlavně jsem se tam hodně našla. Přesně ty popsané chyby jako obětování se, stále se někomu podbízet, aby mě druzí přijímali atd. Byla jsem i na vaší přednášce, která byla taky skvělá a musím říct, že jste mě překvapila. Myslela jsem podle vašeho temperamentu, že žijete rušný život a pak jsem byla překvapena, když v knize píšete, jak vyhledáváte samotu a klid. Já sama jsem velmi temperamentní a až nemoci mě přivedly do klidu a až nemocemi jsem zjistila, že i samota je opravdu inspirující a hlavně i nutná a že až v samotě člověk může promlouvat sám se sebou a tak se lépe sobě přiblížit a poznat se.

Přeji Vám moc dobrého v životě a ještě jednou děkuji.

Kamila Schánilcová, Jižní Čechy

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý den paní Holoubková, děkuji Vám za Vaše knihy. Vlastním knihu O SVÉM ŽIVOTĚ SI ROZHODUJEME SAMI, kterou jsem už několikrát přečetla a pokaždé si z ní odnesu něco jiného. Je to úplný poklad dobrých rad a nesčetněkrát mi tato kniha pomohla řešit různé situace v životě. Je pravda, že člověk má na sobě pracovat a někdy to není jednoduché. Přečetla jsem mnoho literatury i od zahraničních autorů, ale stejně se nejraději vracím k těm Vašim knihám, které hřejí od srdíčka. Otevřely mi oči a navedly na úplně jinou cestu. A také mi pomohly přehodnotit život.

Moc Vám fandím a přeji Vám hodně úspěchů nejen ve Vaší další tvorbě, ale i v životě.

Monika Košťálová

Dopis přišel na můj e-mail.


Milá Mirečko dobrý den. Snad se nebudete hněvat, že Vás takto oslovuji, ale mohla bych být Vaší matkou. Jsem narozena v roce 1934 a mám již mnohé za sebou, včetně úmrtí dcery, jejíž ztráta můj život nenávratně poznamenala. Chci Vám touto cestou upřímně poděkovat za Vaše úžasné knihy, které mi v těžkých chvílích hodně pomohly (hlavně kniha O svém životě si rozhodujeme sami). Při jejím čtení jsem často přemýšlela nad tím, jak jste v tomto věku dospěla k takové moudrosti. Ráda bych se s Vámi osobně setkala, bohužel bydlím daleko a zdraví mi již také příliš neslouží. Proto Vám píši alespoň tento dopis. Přeji Vám hodně štěstí v osobním životě i ve Vaší záslužné práci.

S úctou Ludmila, Uherské Hradiště.

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý večer paní Holoubková, ráda bych si objednala Vaší knihu O svém životě si rozhodujeme sami. Při řešení velmi nepříjemných problémů se mi dostala do rukou právě Vaše kniha a jsem za to velmi vděčná. V mnoha věcech jsem prozřela a začala problémy řešit, dnes už vím, tím správným způsobem. Mnohokrát Vám děkuji, že jste mě zachránila od léčby antidepresivy.

Přeji hezký večer.

Zdena Mošničková

Dopis přišel na můj e-mail.


Vážená paní Holoubková, darem jsem dostala Vaši knihu "O svém životě si rozhodujeme sami", která mi nyní v životě velmi pomáhá. Právě Vaše kniha mě přiměla uplatňovat přečtené v každodenním životě, a výsledky toho výrazně pociťuji. Zkrátka sedla mi na míru. Proto bych si ráda objednala i Vaše další tituly, a to: "Na konci cesty nás čeká poznání" a "Kvalitní partnerské vztahy". V knihkupectvích jsem je nesehnala.

Děkuji, s přáním příjemného dne.

Olga, Vrané nad Vltavou.

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý večer paní Holoubková. Na úvod svého e-mailu bych Vám ráda poděkovala a složila poklonu za Vaše úžasné knihy. Mám od Vás 2 knihy: „O svém životě si rozhodujeme sami“ a „Kvalitní partnerské vztahy“ a musím říct, že jsou dle mého názoru skvěle napsané. Je v nich obsaženo snad vše, co člověka zajímá a hlavně jsou psané opravdu srozumitelným jazykem. Přečetla jsem hodně knížek od různých autorů, zabývajících se touto tematikou, ale Vaše pro mě zatím byly nejlepší, přesněji řečeno- nejsrozumitelnější. Velice Vám děkuji a určitě napište ještě nějakou krásnou knížku, jako ty předchozí.

Krásný večer a moc děkuji.

Blanka Tauerová, Praha

Dopis přišel na můj e-mail.


Četla jsem astrologické knihy - jsou prostě skvělé. Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Nabízí přehledný systém na kterém se dá stavět.


Tento text mi napsala paní Dana Č. na mé facebookové stránce knihy holoubková v 9/2020.
Text na stránce stále je.


Dobrý den, paní Holoubková.
Ráda bych Vám napsala své vyjádření k Vaší knize, "O svém životě si rozhodujeme sami", kterou jsem pečlivě pročetla a stále se k ní velmi ráda navracím.

Jako pedagog, který dlouho hledal, jak by studentům a žákům vštěpil základní pravidla fungování života tady na Zemi i v té hlubší rovině a obeznámil je se zákony Vesmíru (má oblast zaměření v této inkarnaci je antropologie, biologie, chemie, psychologie, astrologie), velmi oceňuji Vaše přístupy a jasně formulované myšlenky. Jsou přesné a přitom jsou vyjádřeny srozumitelným jazykem, který je dobře vstřebatelný. Stylistika vět a sled slov jsou naprosto bezchybné, velmi působivé i na podvědomé rovině. Krásně vyjádřeno ve Čtyřech dohodách: "Miřte slovy přesně", je ve Vaší knize naplněno s láskou a řekla bych dokonce i beze zbytku. V tak ucelené podobě, v jaké podáváte moudra a zákonitosti Vesmíru, jsem se v žádné publikaci dosud nesetkala!!! Musela jsem za leta přečíst mnoho knih z různých oblastí, abych si vytvořila souhrnný rámec pohledu na zákonitosti Vesmíru a vůbec života tady na Zemi. Vám se to podařilo v 1. knize!!! Jak geniální!!! Takže Vám tímto děkuji nejen za sebe, ale i za své žáky, studenty, kolegyňky z jógy, kde tyto myšlenky vědomě šířím a uvádím je na praktických příkladech ze života.

A astrologie? Ta mne fascinuje již od 15. let. Došla jsem ke shodnému poznání jako Vy, že astrologie společně s psychologií tvoří neoddělitelnou součást, jsou jako dvě sestry, či dvojčata, která mohou vnést do pohledu sama na sebe neocenitelnou pomoc při psychoterapeutických konzultacích.

Budu se těšit na další Vaše knihy. Máte nádherný dar. Šířím knihy dál mezi lidičkami. Kdo naslouchá, má možnost se posunout. Kdo nikoli, respektuji jeho cestu a fázi vývoje.

Mějte se láskyplně.

S hlubokou úctou k Vám Lucie, Pardubice

Dopis přišel na můj e-mail.

 


Dobrý den vážená paní Holoubková,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za Vaši knihu "O svém životě si rozhodujeme sami", která se mi víceméně náhodou dostala do ruky. Vaše kniha na mne působí, jakoby mi byla v mnohem psána na míru, pomáhá mi hodně pochopit a velice mne povzbuzuje v současné nelehké situaci a ukazuje cestu dál.

Ještě jednou děkuji, ať se Vám daří vše dle Vašich představ.
S přáním hezkého dne. Filip Beran

 

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý večer paní Holoubková. Píšete úžasný věci. Vaše knížka O svém životě si rozhodujeme sami mi otevřela oči a změnila můj život na úžasný život. Děkuji. Lenka Ficencová.

 

Dopis přišel na můj e-mail. 


Dobrý den paní Holoubková, chci vám sdělit jen pár slov.

Děkuji za Vaše knihy, jsou velice obohacující. Vaše učení má velký smysl.

Též děkuji za všechny přednášky co dáváte na You Tube. Po nich má člověk vždy větší odhodlání něco v životě změnit.

Pište knihy paní Holoubková. To je přesně to, co svět potřebuje. Děkuji za Vaši duši.

Přeji vše dobré, zdraví P. A.


Dopis přišel na můj e-mail v 9/2019.


Dobrý den paní Holoubková, moc Vám děkuji za odeslání knihy "O svém životě si rozhodujeme sami".
Máme s mamkou jednu společnou, a to nejde. Je naprosto úžasná a musíme jí mít každá při ruce. Jedna nestačí!!! Je to taková naše BIBLE. Velké dík za ní. Mějte se krásně.

S pozdravem Lenka Hanačíková.

Dopis přišel na můj e-mail v 4/2014. 


Dobrý večer, paní Holoubková, objevila" jsem Vás a Vaší přednášku před pár dny na internetu.
Doslova jste mě fascinovala tím, jak je možné zanalyzovat si své vlastní klady i slabiny, jak se dobře poznat, a oblast horoskopů jste mi poprvé v životě vysvětlila od základu. Práce s knihou je pro mě potěšením a jakýmsi zárodkem jara. Tento týden mě uvěznila chřipka v posteli, ale vypadá to, že takhle užitečnou nemoc jsem ještě neměla. Přeji Vám hodně zdraví, pohody a spoustu dalších zajímavých knih !

Vše dobré     Lenka K.

P.S.  jestli vypátrám hodinu svého narození, ráda bych se u vás objednala k sestavení horoskopu...

 

Dopis přišel na můj e-mail (9. 3.2018)


Dobrý den paní Holoubková, chci Vám moc poděkovat za napsání knihy Kvalitní partnerské vztahy, kterou jsem poprvé přečetla snad jedním dechem a pak ještě několikrát znovu pomalu. Moc mi pomohla podívat se na manželský vztah po dvaceti letech z jiných pohledů a plno věcí jsem pochopila. Začala jsem vidět věci, které jsem dříve vůbec neviděla. Kniha je opravdu napsaná tak, jak jsem potřebovala, srozumitelně a na příkladech. Člověk v nich najde mnoho chyb svých i chyb svého partnera. Je pak na obou, jestli chtějí něco změnit. Sám to nikdo nezvládne. Chci ji teď věnovat své nejlepší kamarádce. Snad v ní najde i ona odpovědi na své otázky "proč?"

Děkuji a s přáním pěkného dne Radka Páclová.

 

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý den paní Holoubková! Byla jsem na vaší přednášce na esoterickém festivalu Miluj svůj život na jaře v Praze. Přednáška byla úžasná, byl to pro mě ohromný zážitek, takže hned jak vyšla vaše nová kniha "Kvalitní partnerské vztahy", musela jsem ji mít. Opravdu, jak jste na přednášce říkala, v té knize si najde každý to svoje.

Moc ráda bych měla doma i vaší předcházející knihu "O svém životě si rozhodujeme sami", a chtěla bych touto knihou obdarovat i svoje dvě kamarádky. Prosím o zaslání 3 ks knihy "O svém životě si rozhodujeme sami", a pokud nám je i vlastnoručně podepíšete, uděláte nám velkou radost. Posílám moc a moc pozdravů a přeji Vám hodně zdraví a radosti z vaší práce!    Romana Kukáková, Hradec Králové.

 

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý den paní Holoubková. Jsem pravidelným návštěvníkem knihovny a dostala se mi do ruky Vaše kniha „Kvalitní partnerské vztahy.“ Čtu ji jedním dechem, mluví mi z duše a potřebovala bych jí sehnat. Bydlím v Praze, proto prosím, zda byste nevěděla, jaká prodejna by ji mohla mít ve svém repertoáru. Zabývám se těmito tématy víc jak 15 let. Zajímají mě příčiny a následky chování, a většinou když přijdu na důvod, proč se někdo chová tak a tak, bývám klidnější a snažím se dotyčného pochopit. Velmi předem děkuji za bezvadný popis věcí, které člověk zažil a zažívá, za to, že jsem narazila na českého autora myšlenek, které jsou velmi aktuální, a u nás většinou prezentované americkými psychology.
S pozdravem - Květa Martinová, Praha.

 

Dopis přišel na můj e-mail.


Vážená paní Holoubková, před nedávnem jsem si koupila Vaši knihu Kvalitní partnerské vztahy a jsem z ní nadšená. Přečetla jsem mnoho knih na toto téma. Vaše kniha mi ale jako jediná otevřela oči, protože je v ní vše jasně popsané, takže jsem okamžitě pochopila, proč mám ve vztazích stále problémy. Ještě jednou Vám za knihu děkuji a přeji Vám vše dobré.

Lenka, Poděbrady.

Dopis přišel na můj e-mail.


Dobrý večer paní Holoubková,
chci Vám poděkovat za nádhernou knihu "Astrologická znamení", která je i krásně ilustrovaná. Autorka kreseb má opravdu výborné cítění. Nyní ale ke knize. Popisy jednotlivých znamení dokonale odpovídají a líbí se mi i to, že se s knihou dá pracovat různými způsoby. Chvíli mi trvalo, než jsem druhý způsob pochopila, nyní již ale vše dokonale zvládám. Pomocí knihy jsem si prověřila celou svou rodinu i všechny sousedy, a nyní otravuji i kolegyně v práci. Vše podle popisů dokonale sedí. Nechci Vás již zdržovat. Chci Vás jen poprosit, abyste napsala ještě více takto přehledných astrologických knih, protože na našem trhu kvalitních astrologických knih moc není. Zabývám se astrologií 6 let a Vaši knihu mám neustále po ruce. S úctou Marcela, Kolín


Pěkný den, paní Holoubková,

před měsícem jsem náhodou objevila Vaše stránky a objednala jsem si Vaši knihu "O svém životě si rozhodujeme sami". Nemůžu vůbec najít vhodná slova, kterými bych vyjádřila, jaký dojem na mne udělala. Nepamatuji si, kdy by na mne něco tak zapůsobilo. 

Přišlo mi to jako dar z nebes v ten správný čas, a vy jako nějaký anděl! Máme teď v rodině trochu víc smutné období, dcera se vyrovnává se ztrátou miminka, syn bojuje s drog. závislostí, zasáhlo nás to všechny, každý se tím vypořádáváme po svém, a mně moc pomáhá Vaše kniha. A tak mám na Vás prosbu, jestli bych si mohla tuto knihu objednat pro své tři děti - tedy 3x. Aby měl každý svou, jak jste uváděla, že si v ní můžeme podtrhávat a neustále se v ní vracet. Ráda bych si objednala i některé další Vaše knihy. Jsem velmi vděčná za ten okamžik, kdy jsem na Vás klikla, a vůbec jsem ráda, že jste, a za to Vám moc děkuji!


Srdečně zdravím, přeji krásné sněhové svátky, hodně lásky a zdraví!

Pavla K. (Omlouvám se, že nezveřejním celé jméno pisatelky. Beru ohledy na text, který mi napsala, i na její soukromí). 


Dobrý deň pani Holoubková,

Vaše kurzy na facebooku v kombinácii s informáciami z knižky "Jak postupovat při studiu astrologie" sa mi veľmi páčia. Knižka je veľmi pekne a zrozumiteľne písaná a mám pocit, že konečne začínam horoskopu ako celku naozaj rozumieť. Napriek tomu, že mám doma mnoho kníh s touto tematikou. 

Keďže kniha mi poskytla naozaj veľa nových informácií a pohľadov na horoskop, chcem Vás poprosiť o zaslanie aj zvyšných dvoch astrologických kníh: "Planety ve znameních" a "Astrologická znamení". A ak ste medzitým náhodou vydali aj ďalšiu astrologickú knihu alebo na nej pracujete, tak aj tú si určite budem prosiť.

Vopred ďakujem za odpoveď a prajem peknú nedeľu.

S pozdravom
Marta, Pezinok

 

Dopis přišel do mé pošty v 10/2020.


Dobrý večer, paní Holoubková, nejprve Vás moc zdravím a přeji ze srdce vše nejlepší v novém roce.

Zároveň bych Vám chtěla moc poděkovat za Vaše astrologické knihy. Koupila jsem si nakonec všechny tři a musím zejména ocenit systematičnost, s jakou jsou jednotlivá témata zpracována a za komplexní a hluboké informace, které čtenářům a samoukům poskytujete.

 

S úctou,
Hedvika N.


Pěkně Vás zdravím Miroslavo,

právě sedím pod večerní lampou a na klíně mám Vaši zřejmě zatím poslední astrologickou knihu „Planety ve znameních“. Vaši knihu jsem přečetl hned celou a musím uznat, že je opravdu rozdíl, když píše muž a žena, a nadto, zda je to rodilý češtinář, nebo je kniha překládaná. Poprvé mi knihu půjčila kamarádka, jedna praktikující pražská astroložka, že je to jedinečná kniha, hodně přibližující to, když se umí zkombinovat umně dva astrologické prvky. A měla pravdu. Dnes jsem si ji koupil sám a po roce ji čtu znovu a již po zhltání většiny literatury, co je na českém trhu k mání opět mohu jen doceňovat, zejména vyčerpávající úplnost popisu toho, o čem se v jinak mnohamluvných publikacích dá najít jako šafránu. 

Nuže, píši Vám ale hlavně z jiného, informativně zvídavého přístupu. A sice, zdali se mohu těšit na nějakou Vaši další astrologickou knihu? 

Jakkoli, předem děkuji za informaci.


Se srdečným pozdravem
Daniel Kořínek


Pod tímto proklikem najdete hodnocení mého obchodu na Heurece.

https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr 

Pokud Vás to nějak nezdrží, uvítala bych, kdybyste na Heurece i Vy napsali své hodnocení, zda Vám knihy nějak pomohly. Nebo zda jste byli spokojeni s mým jednáním při nákupu knih. Děkuji.
Děkuji také všem, kteří již reakci napsali, za milé recenze.

 

 


Dobrý den všem!

Knihy jsem si osobně vyzvedla u paní Holoubkové a mohu jen a jen doporučit. Vstřícnost, příjemné jednání i posezeni v zázemí při bylinkovém čaji, vůbec se mi nechtělo dojíždět domů.

Všem doporučuji osobní setkání.

S pozdravem,
Lucie Matuška

 

Reference z Heureky 10. 5. 2019
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Velmi rychlé a bezproblémové jednání, vřele doporučuji. Hanka

 

Reference z Heureky 6. 3. 2019
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Rychlost, preciznost a spolehlivost.

 

Reference z Heureky 8. 2. 2019
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Komunikace s paní autorkou výborná, je velice vstřícná a ochotná. Na mé dotazy odpověděla vždy ihned a obsáhle.

Tímto ještě jednou děkuji. Marcela

 

Reference z Heureky 4. 1. 2019
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Děkuji paní Holoubkové za kvalitně zabalené knihy. Když jsem otevřela krabici spadla mi brada, s jakou pečlivostí byly knihy zabaleny. To se dnes opravdu nevidí. Ze srdce děkuji.

Knihy paní Holoubkové bych doporučila jako povinnou četbu na základní a střední škole.

Kdybych věděla to, co je napsáno v knihách paní Holoubkové, můj život by byl kvalitnější a šťastnější.
Laura

 

Reference z Heureky 20. 9. 2018
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr

 


Rychlé a bezproblémové dodání, skvělá komunikace ze strany obchodu.

 

Reference z Heureky 3. 3. 2018
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


 Objednala jsem knihy a další den jsem je měla doručené.

S knihami od paní M. Holoubkové jsem velmi spokojena, píše srozumitelně a moc pěkně. V minulosti jsem si u ní objednala knihy Planety ve znameních a O svém životě si rozhodujeme sami, a i tyto knihy patří k mým oblíbeným. Nyní jsem objednala knihy Kvalitní partnerské vztahy, Cesta duchovního rozvoje, Poznejte dobře sami sebe – všechny jsou super!!!!
(Vlaďka)

 

Reference z Heureky 4. 12. 2017
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Dodání do druhého dne od zadáni objednávky. Dobrá komunikace se samotnou paní Holoubkovou, která má výborný přístup.

 

Reference z Heureky 5. 8. 2017
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr

 


Narazila jsem na webové stránky pí Holoubkové zcela náhodou. Hledala jsem knihu o životě a o pomoci v nesnadných etapách žití jak pro sebe, tak hlavně pro svoji nešťastnou neteř. Myslím, že jí knihami od paní Holoubkové pomůžu. Zatím ji čtu já a moc se mi líbí. Místo boha si dosazuji to něco mezi nebem a zemí.

Knihy přišly hned druhý den a jak píší předchozí hodnotitelé, mají krásnou vazbu a čtou se velmi dobře. A jak správně píše spisovatelka, knihy je potřeba číst pomalu a třeba se i vracet.

 

Reference z Heureky 6. 12. 2016
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Perfektní kontakt s autorkou a zároveň s odesilatelkou knihy. Byl jsem upozorněn na převzetí objednávky, peněz a na odeslání zásilky. Tak by to asi mělo vypadat u každého dodavatele.

Knihu jsem objednal jako dárek k narozeninám manželky. Vše proběhlo bez závad a kniha byla předána a oslavenkyně byla obsahem knihy a způsobem jakým je psaná nadšená. Svědčí to o kvalitě autorky této knihy, protože problematikou, o které autorka píše, se manželka již delší dobu zabývá. Doporučuji vyzkoušet i ostatním. Miroslav

 

Reference z Heureky 23. 7. 2016
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/#filtr


Výhodné nakupování bez zbytečného běhání po obchodech a hlavně spolehlivost.

Každému vřele doporučuji.

 

Reference z Heureky 3. 12. 2015
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=2#filtr


Knihy jsem si chtěla koupit v co nejkratším možném čase a objednávka v e-shopu s osobním odběrem bylo pro mě výhodná.

Bonusem pro mě bylo milé setkání s paní Holoubkovou.

Knihy jsem si vybrala na stránkách paní Holoubkové a při osobním odběru pro mě bylo příjemné do všech knih nahlédnout a promluvit si o tom, co mě k nim přivedlo a co od knih očekávám...

Děkuji za milé setkání a povídání, určitě doporučuji.

 

Reference z Heureky 4. 8. 2015
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=2#filtr


Literatura a konzultace paní Holoubkové mne nikdy nezklamaly.

V tomto obchodě naleznete přesně to, co nabízí paní Holoubková, férové jednání, skvělou literaturu, kvalitní konzultace, při kterých se Vám paní Holoubková věnuje 100%, jasná komunikace. Doporučuji na základě vlastní zkušenosti. Šilhová

 

Reference z Heureky 21. 4. 2015
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=2#filtr


Naprostá spokojenost – spolehlivost a příjemná komunikace. DOPORUČUJI!!!

 

Reference z Heureky 9. 5. 2014

https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=2#filtr


Od autorky Miroslavy Holoubkové mám více knih a jedna lepší než druhá. Určitě všem doporučuji, dokonce bych ji dala jako povinnou četbu.

 

Reference z Heureky 13. 12. 2014
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=2#filtr


Všechny knihy od paní Holoubkové mne nesmírně obohatily, jsou srozumitelně napsány, obsahují obrovská životní moudra.

Doporučuji všem lidem, kteří si nevědí rady sami se sebou, potřebují podpořit v těžkých životních situacích nebo jen zpomalit a zamyslet se nad smyslem života.

 

Reference z Heureky 22. 12. 2014
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=2#filtr


Jednou z výhod obchodu je rychlost dodání balíčků, dále ochota a milá komunikace.

Jsem velmi spokojena s milou komunikací, rychlou dodací dobou a kvalitou výrobku.

 

Reference z Heureky 30. 10. 2013
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=3#filtr


Nemám žádné připomínky k obchodu, komunikace byla výborná a s knihami jsem velice spokojená.

Knihu O svém životě si rozhodujeme sami bych doporučila všem. Každý, kdo si jí ode mne půjčil k přečtení, si jí okamžitě koupil. Knihy jsou psány srozumitelně, poutavě a naprosto bez jakékoli přetvářky. Navíc když je čtu, je to jako by mi mluvila přímo z duše. Všechny pocity, myšlenky a názory, které jsem neuměla dříve přesně definovat, pojmenovat nebo o nich mluvit, jsou zde velmi krásně popsány. Kniha mi pomohla srovnat si v hlavě mnoho myšlenek a díky ní se můj život podstatně mění.

Před rokem a půl jsem byla na přednášce paní Miroslavy a byla jsem naprosto nadšená.

Všem vřele doporučuji.

 

Reference z Heureky 19. 10. 2013
https://obchody.heureka.cz/knihy-holoubkova-cz/recenze/?f=3#filtr

 


Vážená paní Holoubková.

Viděl jsem Vaši fotografii na obálce knihy, kterou mi zapůjčila paní Machalová a musím napsat, že kromě krásy jste byla obdařena i vzácným darem poctivosti a zodpovědnosti. Moc bych si přál, aby všichni moji zákazníci byli přetransformováni k těmto, dneska už pomalu vzácným, vlastnostem.

Posílám krásné pozdravy z Příbrami, moc děkuji za to, že jste jaká jste a přeji Vám krásný zbytek dne.
Job


Konečně znám charakteristiky astrologických znamení. Perfektně popsáno. Žádné věštecké bludy, ale fakta použitelná pro běžný život. Praktická knížka kterou nedáte z ruky a doporučíte každému.

Reference z Heureky 20. 9. 2018
https://knihy.heureka.cz/astrologicka-znameni-miroslava-holoubkova/recenze/


Srozumitelnější knížku o planetách ve znameních nenajdete. Rozhodně knihu doporučuji. Díky ní chápu, jak planety v horoskopu fungují, a pochopí každý. Doporučuji každému.

 

Reference z Heureky 20. 9. 2018

https://knihy.heureka.cz/planety-ve-znamenich-holoubkova-miroslava/recenze/


Vyjádření ke knize O svém životě si rozhodujeme sami

Výborná kniha zvláště pro lidi kteří na sobě chtějí pracovat ať už z důvodu, že si neví rady v některé životní situaci, nebo touží po tom, aby si usnadnili život a prožili ho šťastněji a celkově se stali lepším člověkem.

 

Reference z Heureky 5. 8. 2017

https://knihy.heureka.cz/holoubkova-miroslava-o-svem-zivote-si-rozhodujeme-sami/recenze/

Tel: 724 112 434     @: knihy-holoubkova@seznam.cz