Recenze na tuto knihu na Heurece
Názory čtenářů vám možná pomohou v rozhodování více, než kdybych psala o knize něco já sama.
Pokud jste tuto knihu četli, ráda bych vás požádala, zda byste napsali i vy svůj názor na ni. Velmi by mi to pomohlo.
Děkuji za váš čas.
Pomocí této knihy můžete vést i druhé lidi, abyste jim se sebepoznáním i s prací na sobě též pomohli (své děti, děti na školách, lidi na kurzech atd.).
Na tuto knihu navazuje kniha Jak správně analyzovat. Proto je důležité číst obě tyto knihy hned po sobě, abyste o sobě získali maximum informací.
Využít můžete i konzultaci v mé psychologické poradně.
V konzultaci vám poskytnu spoustu informací k vaší povaze i k vašemu životu, díky nimž budete moci svůj život lépe nastavit. Pokud na mé rady dáte, vaše situace se začne skutečně zlepšovat.
Všechny mé knihy jsou knihy naučné. Proto je třeba číst je pečlivě od začátku do konce včetně úvodu, protože informace na sebe vždy systematicky navazují.
Kniha je určena ženám i mužům, přestože je na obálce jen žena.
