Ceník služeb

Konzultace bez astrologických výpočtů

3. 200 Kč – 2 hodiny konzultace pro jednu osobu.

Konzultace s astrologickými výpočty

3. 500 Kč – 2 hodiny konzultace pro jednu osobu. Výpočty se týkají pouze rozboru povahy.

4. 500 Kč – 2 hodiny konzultace pro jednu osobu s kompletními astrologickými výpočty.

Kompletní výpočty obsahují

1. pečlivý rozbor povahy dané osoby včetně toho, jak práci na vlastní povaze uchopit

2. výpočty toho, co se vám nyní děje i jakými zkouškami budete v následujících pěti až šesti letech procházet včetně výkladu, jak máte vše uchopit, abyste těmito zkouškami prošli co nejlépe.

Kompletní výpočty jsou velmi náročné na počítání, kdy jednu osobu zpracovávám dvě hodiny, další hodinu horoskop analyzuji, a poté poskytuji každému dvouhodinový výklad k tomu všemu.

600 Kč – Budete-li chtít ke konzultaci spočítat povahu nějaké další osoby. Informace k dané osobě vám sdělím v rámci dvouhodinové konzultace určené pro vás.

800 Kč – půlhodinová konzultace pro rychlé dotazy po telefonu. Tento typ krátkých konzultací není vhodný pro záležitosti, které je třeba rozebrat do hloubky.

Dvouhodinová i delší konzultace se týká nových klientů, jimž potřebuji vše pořádně vysvětlit. Nebo klientů, kteří mou poradnu navštíví po více letech.

Ceny i délky konzultací je možné dle domluvy různě kombinovat. Proto se nebojte mi zavolat a na cokoli se zeptat.

Konzultace pro vážné zájemce o vlastní růst

Tato práce vyžaduje opakovaná setkání alespoň nějaký čas. 

Setkání mohou být jednou za čtrnáct dnů nebo jednou za měsíc v délce jedné nebo dvou hodin.

Tyto konzultace pomohou lidem, kteří myslí práci na sobě opravdu vážně a nechtějí ztrácet dlouhé roky hledáním odpovědí na to, jak vlastní život uchopit.

Na vaše dotazy vám dokážu dát naprosto jasné a srozumitelné odpovědi, a pokud nebudete vědět, jak se ptát, povedu vás systematicky sama. Nemůžete ale očekávat, že vám veškeré znalosti, které potřebujete v začátku znát, dokážu předat pouze v jednom setkání.

Má pomoc vám ušetří roky hledání i hodně peněz, které byste jinak vydávali na to, abyste odpovědi, které potřebujete, nalezli.

Cena jedné hodiny je 1. 600 Kč.

Při této práci je velmi důležité studovat i mé knihy. Astrologické knihy studovat nemusíte, pokud se astrologii nevěnujete.

Způsoby placení

Jak konzultace u mě probíhají

Ceny jsou platné od 20. 6. 2024